September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
1
9
10
Miavin - skus sa spytat kociek v teme "Poprad jul, august", tie uz to maju "po" urcite ti poradia z vlastnych skusenosti, myslim, ze to tam aj preberali, prajem pohodove pripravy
Odpovedať
Baby tak ako??? Ja uz zacinam mat troska stresy. Saty mam uz doma. Nakoniec budu tie moje vysnivane, vdaka jednej skvelej kocke ktora mi ich pozicala a aj vdaka super sestrickam zo svadobneho salonu v spisske belej, ktore mi ich upravili. Zajtra ideme do hotela sobota doladit detaily a vo stvrtok ideme do polska pozriet drahemu oblek. Chceme skocit aj do mesta, lebo zhanam svadobne topanky na minimalne 10cm opatku tak dufam, ze pozhanam. A ako ste na tom vy baby? Vcera sme boli na poslednej nauke u pana farara. Tyzden pred svadbou mame dojst uz len na skusku ako bude vsetko prebiehat. Dokonca mame doma uz aj obrucky. Objednavali sme ich cez internet. Su z chirurgickej ocele s diamantami a su nadherne. Vrelo odporucam pana Kubika z e piercingu Viac v IP ak budete chciet. Tak piste ako ste na tom z pripravami poslednymi. A neviete nahodou ake ma byt pocko tej nas datum???
Odpovedať
Profilova fotka
miavin-poslala som ti kontakt na kameramana do IP
Odpovedať
Kocky, ako riesite make-up? Viete kam sa idete dat (z)malovat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som bola dnes na skuske ucesu v Bellissime a spokojna nie som. Uces je dost iny ako na fotke, chcela som jednoduchy uzol a vznikol z toho uces plny ruliciek. Tak zhanam nejake ine kadernictvo, kde aj licia...V Exclusive zacinaju az od deviatej, co nestiham. nemate niekto nejake info, ako licia a cesu v Limbe?
Odpovedať
Barbarella, aj ja som mala podobnu skusenost v bellissime. taktiez som im doniesla fotku jednoducheho ucesu a zrazu mi tam vycarili nieco uplne ine, mala som pocit, ze to je uces z 80 rokov, jednoducho tam nepojdem. Zverim sa do ruk svojej kadernicke, co mi vzdy robi melir, niekedy pracovala na zapade v tom centre, co je teraz prestahovane do druzby. uz nemam na vyber, domov dojdem tyzden pred svadbou tak mi ostava len jej verit. Make up- idem na skusku do Druzby uvidime....
Odpovedať
Ahojte baby, ak sa smiem opytat tak kto vas cesal v Bellissime. Lebo ja som sa tam bola cesat ked som sla na jednu svadbu a bola som velmi spokojna. Tak dufam ze svadobny uces dopadne tiez dobre. Ale pojdem asi este predtym na skusku. Pre istotu.
Odpovedať
Mna cesal ten chalan, blondak, taky nizsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Mna cesala taka mlada baba, so svetlejsimi vlasmi. Uces nebol az taky zly, akurat sa nepodobal na obrazok, ktory som priniesla. A po dvoch hodinach sa uplne rozpadol, co ma dost odradilo. Nepoznate nahodou niektora z vas kadernika Marcela, ktory pracuje v Limbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Ja uz mam po a mozem len doporucit. Kadernicku p. Faixovu zo Svitu a kozmericku Zuzku Mundovu, robi pri novom kostole v Poprade nad kvetinarstvom. Myslim ze obe sa vyznaju vo svojej praci a maju uz vela skusenosti s nevestami........o Marcelovi na Zapade v Limbe som pocula akurat je problem sa k nemu objednat, ale vraj ma zlate rucicky :-) Tak skuste, drzim palce aby vam to dopadlo tak skvele ako mne, nic by som nemenila :-) :-) :-)
Odpovedať
boze baby, mne odisiel kadernik do zahranicia a ani mi nedal vediet. dozvedela som sa to uplnou nahodou
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pytala som sa uz v Jul, august a skusim aj tu. Nemate nahodou niektora z vas kontakt na vizazistku Marusku Volkovu z Popradu a kadernicku Zuzanu Sterbakovu zo Svitu? Studio11: Mohla by si mi prosim poslat kontakt na tvoju kadernicku a vizazistku? Nie som na Slovensku tak tam nemozem skocit osobne. Dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
barbarella: mas nejake dobre referencie na spominanu vizazistku? ja tiez v tejto oblasti len tak "tapam" domov dojdem par dni pred svadbou tak na vyber moc nemam. kde si vlstne v zahranici? ja som v londyne...
Odpovedať
Profilova fotka
cuculik: pozerala som svadobny album baby cucik1, ona mala tuto kadernicku a vizazistku a pise, ze bola spokojna. paci sa mi, ako bola nalicena, tak to chcem skusit, ci ma ta vizazistka este volno. ja byvam v Prahe, takze nie az tak daleko, ale vybavuju a vytelefonuvaju mi vacsinu veci rodicia, na dialku sa to moc neda.
Odpovedať
Baby neviet kto robi v PP mihalnice? Mam na mysli tie dlho trvacne co pri primeranej starostlivosti vydrzia par mesiacov.
Odpovedať
Profilova fotka
P R O S I I I I M ! ! ! ! ahojte vsetky!!! no ja sice nie som z popradu...no nemam to daleko...Som z ORavy. S mojim drahym mame zarezervovaneho fotografa Mareka Hajkovskeho, a ako to urcite vsetky poznate, trochu sa bojim ci bude fakt dobry, aby tie jedinecne fotky z tohto dna, boli naozaj vydarene,. preto vas chcem poprosit nemate nahodou niekto skusenost s tymto fotografom, alebo nepoznate niekoho kto ho mal...aby som si mohla pozreit este nejake totky.... budem velmi stastna za kazdy prispevok, tu alebo aj na moj mailik....dakujem martinka ;o)
Odpovedať
Profilova fotka
blondtinka1: tak pisem ti z vlastnej skusenosti,my sme mali ako fotografa mareka hajkovskeho.vcera sme dostali od neho fotky a su naozaj nadherne.nevieme sa vynadivat. coskoro ich pridam do mojho svadobneho albumu a sama uvidis.
Odpovedať
blondtinka1: nam tiez robil foto marek hajkovsky, ale foto este nemame. tak ti dam potom vediet ok? ale zatial bola s nim spolupraca v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! Tak konecne sa ozyvam aj tu, aj ked zatial este bez fotiek ale tie urcite doplnim v najblizsich dnoch. Svadba dopadla vynikajuco, vsetko super, zabava bola do 06:00!!! :-) Bavili sa vsetci - to je hlavne. My sme uz aj po svadobnej ceste, takze sa pomaly aklimatizujem do podstatne nizsich teplot a pracovneho kolobehu. Tak napiste aj vy ako vam to dopadlo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte popradcanky. No my uz mame tiez nejaky ten tyzden po svadbe. Bolo to super, krajsi den bude snad iba narodenie nasho babätka. Som velmi rada ze sa nam podarilo zohnat fotografa Mareka Lukacka z Presova, urobil nam nadherne fotografie. Vidim ze ste tu spominali salon Bellissima, ja som tam bola na skuske, uces sa mi rozpadol este som nedosla ani domov, kadernicka slubila ze v sobotu da viac laku, sponie atd. Ked som ale prisla rano v den svadby, salon bol zatvoreny a telefon mi nikto nebral. Takze len tolko k luxusnemu salonu Bellissima ]-(
Odpovedať
blahozelam vsetkym septembrovkam
Odpovedať
Aj ja sa pridavam ku gratulaciam, dufam, ze Vam vsetko vyslo na 101 % baby boli ste vsetky krasne a prajem nech Vam to v novom manzelskom zivote klape :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja sa pridavam ku gratulaciam a vsetkym nevestickam septembrovym prajem len to najlepsie! :) nam to dopadlo super, hostia sa bavili, vsetko bolo perfektne. Lydia: ja mam s Bellissimou rovnaku skusenost, uces sa mi rozpadol cestou od kadernicky. nastastie som ju stihla vymenit za uzasneho Marcela z Limby, ucesal ma presne podla mojich predstav a uces drzal dva dni ako prave ucesany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, len som chcela pridat jeden koment k salonu Bellissima - takisto neodporucam - bola som tam na skusku dva dni pred svadbou a som rada, ze som na skusku vobec isla, lebo keby mi spravili taky uces a makeup v moj svadobny den asi by doslo k fyzickej potycke :-D A tie ceny, ani nehovorim - hroza. Ruky prec!!
Odpovedať
tak vidim ze mame vsetky rovnake skusenosti s bellissimou, dobra rada, pre buduce nevesty, radsej hladajte niekde inde. Ja som bola na skuske make up v druzbe u zuzany hadinomovej ale nedopadlo to dobre , namalovala ma ako na punkovy koncert, absolutne sa mi to nepacilo, nakoniec som si urobila make up sama a bola som spokojny staci si kupit dobry primer, make up a potom to ide samo a drzi aj do rana aj pri mastnejsej pokozke. Inac vsetko dopadlo super, ludia sa bavili vid album, a my sme boli velmi spokojni.
Odpovedať
Caute baby, tak k salonu Bellissima. Ked som sa tam bola cesat na kamoskinu svadbu tak som bola spokojna.Cesal ma Palko. Je pravda ze ten uces zas nebol vobec zlozity. Ale spokojna som bola. Ale potom prisiel sok. 30.augusta som sa tam bola cesat na spominanu kamoskinu svadbu a dohadovala som sa s Palkom ze dojdem na skusku tak o dva tyzdne. A asi ani nie dva tyzdne pred svadbou som sa uplnou nahodou dozvedela, ze Palo uz v tom salone nerobi. A to my nedali ani vediet ze ci ma bude cesat niekto iny a ci s tym vobec suhlasim. Proste riadny sok. Ale zas na Lyduskin sok sa nechyta. V den svadby... No hruuuza
Odpovedať
Profilova fotka
No ak sa pojde este nejaka nevesta cesat do Bellissimy, tak to ma odvahu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?