September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
ahojte ani my nebudeme mat starejsieho, ani sme nad tym neuvazovali, verime ze sa naozaj aj bez toho dobre zabavime, budeme mat 2 dj budu sa navzajom zaskakovat a ludia sa na dobru hudbu vzdy zabavia.
Odpovedať
- svadobnu kyticu som este nekupovala :-) - mali by mi ju robit vo Svite
Odpovedať
Ja si davam kyticu robit na autobusovej stanici, vela ludi si to tam chvali tak uvidime...
Odpovedať
caute.. viem poradit aj dobru kadernicku aj vizazistku v PP.. kontakt do ip..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nemate nahodou niekto skusenosti so salonmi Bellissima a Exclusive? hladam kadernictvo aj s vizazistkou a velmi sa v popradskych salonoch nevyznam.
Odpovedať
ten kontakt je, ze kontaktuj farmasy ?
Odpovedať
farmasy je vizazistka a chodi aj licit do kadernictva, takze to nevesty maju moznost mat v jednom mas nieco proti?
Odpovedať
barbarella, bellissimu poznam, no neviem ako to maju doriesene s vizazou, lebo tam licila majitelka a ta je teraz s malym babom doma. S tym druhym nemam skusenosti
Odpovedať
nemam absolutne nic proti, len ked si sa pred nejakym casom ponukla, ze rada das kontakt, mala som o tom predstavu, ze meno, tel. cislo + pripadne kde ju najdem a nejaky pokec typu, je to mila, prijemna baba, velmi sikovna, ...... - teda nejaku osobnu skusenost to ze farmasy lici som sa dozvedela uz davno predtym na zaklade jej pokecu so "sklamanou nevestou", teda kebyze ju chcem kontaktovat na zaklade tej vymeny nazorov, tak to urobim a tymto nemam nic ani proti farmasy ani proti tebe, lebo nemam mat preco, kedze vas absolutne nepoznam - mozno ste fajn baby, mam len proti stylu odovzdania kontaktu - a stale mam zaujem o nejake blizsie info
Odpovedať
a mimochodom, kde je ta bellissima?
Odpovedať
Bellissima je v tych novych polyfunkcnych domcekoch pri Slnecnici.. katkasav... s farmasi sme niekedy tvorili tim, no teraz ja som na materskej, takze lici na volnej nohe, no chodi licit aj do jedneho kadernictva v meste, no taktiez aj domov, vlastny salon nema, kedze je to vikendova praca.. viem, ze ale to planuje, kedze zacala robit aj nechty..
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
a este jedna vec ja jej nerobim reklamu, len som tu citala, ze niektore baby hladali vizazistku, tak som sa ponukla, ze niekoho poznam, viem, ze pekne lici, tak preco nepomoct
Odpovedať
no ved presne takto som si predstavovala to odporucanie - kontakt ;-) a nevies akou znackou lici alebo to uz najlepsie s nou?
Odpovedať
katka,skus jej napisat, nic zato nedas, mna sice licila pred tyzdnom na moju svadbu, no ja nie som zatazena na znacky, nevsimam si to. aj ked mam pocit, ze pouziva alebo pouzivala viac znaciek, no ja som bola spokojna . :-)
Odpovedať
nejde mi ani tak o znacku samu, len ja mam velmi citlive oci, tak preto sa pytam, ale jasne ze to uz je najlepsie s nou dakujem, a svadba dopadla v pohode?
Odpovedať
Perfektne, aj ked mi sme mali len taku malu oslavu(posedenie u nas doma 12ludi).Nechceli sme nic honosne a aj mam teraz male babo, tak sme to supli len tak skomne, zvysok si vynahradime pri 10.vyroci, snad to bude aj v kostole a s velkou slavou. :-)
Odpovedať
no tak aspon babo Vam robi radost, my sa tiez teraz vytesujeme z malej netere
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pozeram ze tu spominate salon bellisima v poprade, mate niektora s nim skusenost? Budem rada ak napisete par postrehov ;)Dakujem
Odpovedať
Joj robi a velmi, drobec nas, no obcas ma chyti smutok, ze aj ja som nemohla organizovat taku svadbu snov,no okolnosti to teraz nedovoluju,ale snad pride aj na to cas,kedy si ten manzelsky slub obnovime ako sa patri a aj v kostole
Odpovedať
chcem sa ospravedlnit za chybu, ktora sa vyskytla,pisala som tu predoslu spravu pod nickom farmasi,nevsimla som si, ze nie som prihlasena ja ale ona,doslo mi to az teraz.kedze ja doma internet nemam,pisem len ked si skocim na kavku k nejakej kamaratke,alebo mangelkovi do prace.este raz sa ospravedlnujem zucastnenim osobam,nemienim tu nikomu urobit zle
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete nahodou o niekom, kto plni v Poprade alebo v okoli balony heliom?
Odpovedať
Nejako to tu v poslednej dobe upada, asi vsetci ziju pripravami. Pomalicky nam dochadza , ze ten den sa uz naozaj blizi a je treba doladovat detaily. nam dosli uz oznamka sama som ich este nevidela, lebo sme mimo Sk ale vraj su krasne. Teraz sa zamyslam nad tym kolko je nam vlastne treba alkoholu aj nealka. stale neviem kde si dam urobit svadobny uces a na dobreho vizazistu som tiez nenatrafila trosku sa obavam ze ten tyzden a pol co dojdem domov pred svadbou toho bude dost.... a co vy kocky, ako vam to ide?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, dlho som tu nebola...vidim, ze pripravy v plnom prude, u nas sa to zkomlikovalo, priatelovi zomrel otec 17.6. takze svadbu odkladame na neskor, co uz...taky je zivot... Barbarella - su jedni manzelia a oni chodia tieto balony plnit a vytvaraju tvary, ake si povies...maju farby balonov od vymyslu sveta, ak chces, poslem ti na nich cislo do IP. Prajem Vam vsetko dobre a uspesny tyzden.
Odpovedať
Ahoj Lulu, uprimnu sustrast, zivot sa niekedy riadne skomplikuje, zelam Vam, aby to "v nahradnom termine" vyslo o to krajsie. Mozem Ta aj ja poprosit o kontakt na plnenie balonov heliom? Nevies co moze stat naplnenie takych klasickych balonov?
Odpovedať
Ahoj Lulu Aj ja sa pripajam a prajem vam obom uprimnu sustrast.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, dakujem Vam vsetkym...verim, ze to vsetko prejde a budeme pokracovat s nasou svadbou tak, ako sme si ju vysnivali. prajem pekny tyzden
Odpovedať
Ahojjte babenky. Tak co je? Trosku sme tu zaspali, tak to treba napravit. Ako pokracujete s pripravami? Uz sa nam to krati a ja zacinam mat stresy. Dost skoro co?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Neviem či sa tu stretávate často, ale snáď by ste mi vedeli poradiť. Svadba je za rohom - november a ja nemam kameramana ani hudbu, viete mi niekoho odporučiť? dakujem
Odpovedať
No naozaj sa nam to blizi. My to mame sice az zaciatkom oktobra , ale pripravy vrcholia. Teda u mna si mojou pravou rukou moja sestra a mamka, ktore dohliadaju aby vsetko frcalo. Ja prilietam az par dni pred svadbou a to budem behat po salonoch skusat uces a make up a doladovat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?