Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
P. Renata Skarupova, neviete mi poradit, aky je jej cennik, napr. na vyzdobu kult. domu na cca 120 ludi a ci vycestuvava napr. aj do okresu GL?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes boli na hotely Čingov dohodnúť menu. Menu bude také : Prípitok Vermút biely s citrónom 1. chod Slepačia polievka s rezancami a mäsom Bravčové a kuracie mäso na šampiónoch, ryža, opekané zemiaky, zeleninová obloha Káva 2. chod Vyprážaný plnený kurací rezeň v praženicou a hráškom v cestíčku, zemiakové pyré, kyslé uhorky 3. chod Pečené bravčové mäso, dusená kyslá kapusta, knedlík Vypočítaná cena menu na jednu osobu je 22,70 eur. Kapustnicu jedná nevesta čo mala asi pred týždňom neodporúčala. Že vraj bola vodová. My budeme mať 76 ľudí a 8 detí. Skupina Alfa z Popradu teraz väčšinou hraje v koňarni. Ale termín teraz neviem. Ale viem, že na toto leto sú už plný. Budú chodiť niekam hrať.
Odpovedať
kosatec to sa u nej nedá presne špecifikovať, len ti môžem povedať že za návleky aj s mašlami berie 1,86 za kus, a výzdoba závisí od toho či chceš živé či umelé kvety, ale čo som počula tak nie je drahá mima ja tiež asi dám urobiť tri chody, ale posledná bude kapustnica, dúfam že v metropole robia dobrú :-D
Odpovedať
baby závidím vám že máte menej ludí, aspon si môžete vyberať že kde to chcete mať, mne na môj počet ludí vyšiel iba metropol alebo nejaké zasadačky na družstvách :-S vyhral metropol a ja dúfam že to bude fajn, personál majú milý, tak snáď sa nezmení :-)
Odpovedať
holky my sme mali svedske stoly, ale prisli mi lacnejsie, nez porcie. teda bolo to pred rokom a na flore. kukla som aj do papierov a mali sme to takto. 45 ludi, 45 hlavnych jedal a na svedske stoly sme mali iba pre 38 ludi. Uz neviem s coho ten pocet vznikol.
Odpovedať
Profilova fotka
kosatec ja ti mozem povedat ohladom Renaty Skarupovej bola som sa jej pytat minulu sobotu ze kolko berie ale ja som jej povedala komplet vsetko ze chcem tak ze mam ratat zhruba 3 eura na osobu, a mala by som mat 120 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
a chdi aj do Genice aspon tam raz robila ten hotel Runa???
Odpovedať
tonka prečo ti to prepočítala na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ona mi to tak povedala ked som sa pytala vies lebo ja chcem brat vsetku vyzdobu od nej komplet kyticu pre mna pierko pre draheho a tak
Odpovedať
no toto chcem aj ja a z čoho chceš kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja z tulipanov a ty???? a kde ty budes mat svadbu???
Odpovedať
Baby a namate nejake foto z vyzdob ktore robi ta Renata Skarupova?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tonka tulipány som velmi chcela aj ja, len chcem mať rovnaké kvietky v kytici aj vo výzdobe sály, a navyšše máme svadbu v oktobri takže som od tulipánov upustila, ja chcem ľalie, našla som z toho krásne kytice, perfektne ukážu vo vlasoch a chcem ich dať do mís na stoly tak ako mám v albume
Odpovedať
a co tak hortenzie ? ma s tym niektora z vas skusenosti?
Odpovedať
skús pozrieť nejaké forum čo sa sústreďuje na svadobné kytice, sa mi zdá že sa tu baby o tom bavili ale nie som si istá
Odpovedať
hany ak chces foto vyzdoby od pani Renaty,tak mi posli mejla do IP a ja Ti poslem fotky.Mala som od nej vyzdobu v kostole a na aute a kyticku s pierkom.Boli sme maximalne spokojni ;-) a inak k tym svedskym stolom.My sme mali prvu veceru a potom sme uz mali rovno svedske stoly a o polnoci sa do nich dolozila kapustnica,tak nas to nevyslo draho.Draho to podla mna vychadza,ak je este druhy chod a treti chod svedske stoly.Tiez to zavisi kedy zacina svadba.Kamoska mala o jednej ,takze mali logicky viacej chodov.My sme mali obrad o stvrtej,takze menej chodov ;-)
Odpovedať
a ku kvetom.....ja som mala ruze :-) aj v kytice a aj vo vyzdobe :-D
Odpovedať
hainy - ja som mala svadbu minuly tyzden, vyzdobu mi robila p. Skarupova a vsetci sme boli vyzdobou nadseni !
Odpovedať
sunshine a máš nejaké fotky, mám tiež zajednanú pani škarupovú a mne sa tiež jej výzdoba páči, stalé sledujem čo zase vylepšila, a kde ste mali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, ja sa vydavam v oktobri a taktiez mam na svadbu zajednanu p. Skarupovu ale bude mi zdobit len kostol, dnes pojdem za nou sa pytat na ceny a tak, lebo zatial mam iba u nej termin zajednany, tak mozem vam neskor porozpravat co mi povedala ak niekto bude chciet info o vyzdobe kostola
Odpovedať
jankadz, to by som bola velmi rada keby si dala také infošky, a kedy v oktobri máš svadbu, my máme 09.10. v metropole. a vy?
Odpovedať
ahojte .... ja som tiez so snv... a budem sa vydavat 13.augusta 2011
Odpovedať
wau, to je dosť ďaleko, ešte máš kopec času a pred sebou kopec vybavovačiek ;-)
Odpovedať
lucinka549: ked od teraz zacinas vybavovat veci, tak to mas velmi dobre, ze si mozes vyberat zo vsetkeho. prijemne zariadzovanie ;-)
Odpovedať
malajana súhlasím, tiež som začala skôr, a mala som toho k dispozícii a na výber viac ako keby som s tým začala teraz :-D tiež som rada že som s tým začala skôr. nemusím sa ničím stresovať či to stihnem ani naháňať ;-)
Odpovedať
ono to nie je sranda hlavne s fotografom, kameramanom, hudbou a sálou, to už mám zajednané pol roka
Odpovedať
no je to dost tazke hlavne so salov pretoze budeme mat dost vela ludi okolo 110 a chcem to mat vsetko vcas pripravene aby som nemusela stresovat a hlavne aby nam nikto termin nevyfukol
Odpovedať
no my máme 107 ludí :-D takže tvoje obaby chápem, mi to budeme mať v metropole
Odpovedať
s takým počtom ludí v spišskej toho moc nenavyberáš, teraz ešte aj družba zrušila svadby :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som bola za tou pani skarupovou, tak asi tolko mi povedala: ona sa najprv opyta cenu do akej to chces, ja som jej to nevedela povedat pretoze nechcem aby to bolo lacne a nebude tam pomaly nic. Ja sa budem vydavat v kostole Bozieho Milosrdentva na Zapade I, druhe oktobra,hostina je na cingove.Povedala mi cenu taku, ze vyzdoba stloliciek kde bude sediet zenich a nevesta plus svedkovia, dalej ozdoba lavic (masle) a ozdobene vchod do kostola takou branou na dverach to si pyta 15 eur (za vypozicanie) no a zvysok sa cena pohybuje podla toho ako chces mat vyzdobeny kostol, ja si davam pod oltar taku vacsiu kyticu z gerbier a par kvietkov este k soche Panny Marie a asi uz velmi nic uvidime ako to bude vyzerat. Takze mi tak povedala ze okolo 40 eur by to malo byt vsetko (vyzdoba v kostole). Myslim ze je to dobra cena. A este som sa snou zhovarala o svadobnej kytici, ktoru chcem aby mi urobila. Ja chcem mat kyticu z orchidei tak mi povedala ze cena bude okolo 40 eur, takze uz mi staci vybrat si iba aku ju chcem mat. Myslim ze ma velmi dobre ceny a je ochotna pomoct poradit. Dala mi aj link na jej stranku kde ma vystavene fotky. Tak kto bude chceit tak nech mi napise spravu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?