Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Pata, si ešte tu? Píšeš, že svadbu máte v Hute, nemáš náhodou nejaké info ako vyzerá svadba v Sonáte? Ja si práve hľadám miestnosť, tak by som možno potrebovala poradiť.
Odpovedať
Profilova fotka
V Sonate mala minuleho roku sesternica svadbu...nebolo nas tam moc vela, ale v pohode je to tam...pekne, miesta dost...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky mam jednu otazku, nevie niektoraz vas ci v Spiskej robi niekto vyrezavanie do ovocia a zeleniny? videla som uz nejake veci a hrozne sa mi to pacilo, rada by som to mala aj na svadbe, poradte prosim!!!!! DAKUJEM!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi prisla bizu z Jablonca...kraaasne :-) sice ta pani mi zabudla zabalit nausnicky :-| ale v pondelok mi dojdu... :-) sa feest tesiiiiiim
Odpovedať
Lydka aj my by sme veľmi chceli to vyrazávané ovocie, tak keď niekoho zoženieš, daj vedieť. Keď zoženieme my, dám vedieť ja tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pata31, tak sa nám to pomaly kráti, ja už chytám opäť po čase slzavé stavy, keď si spomeniem, čo sa bude diať, že sa mi ide splniť jeden z mojich snov.A pomaly doťahujem detaily, špekulujem, čo s autom, asi si dám dopredu na tyl spraviť okrúhlu kytičku zo živých kvetov, chcela by som margaréty alebo modré chryzantémy a niečo biele do toho, alebo biele chryzantémy a modré pierka k tomu, pichnúť to v sobotu do florexu a dáko nech mi to baby naaranžujú, aby ten florex nebolo vidno. A chryzantémy napokon aj dlhšie vydržia ako marg., aj keď nemajú vodu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Janoko! Strasne sa to blizi, uz aj ja mam z toho nervy, lebo nam este treba doma kopec toho porobit :-S a som zvedava, ako sa to zvladne...co sa tyka kyticky na auto, tak to budem mat z pozicovne...sice to nie je nejake nadherne, vidno, ze uz vela krat pouzite, ale nejako to neriesim, dame tam nejake oranzove a biele stuzky k tomu a bude to ok :-) dufam! Neviete, kto ma svadbu 19.7. v Novoveskej Hute v tom novom hotely (tam kde aj ja)??? Lebo som sa dozvedela, ze tam maju pred nami este svadbu, tak by ma zaujimalo, ako sa im to tam vydari...:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde ste vsetky???? =-) =-)
Odpovedať
tu tu... len vy tu nieste... :-D :-D baby nestresujte... lebo to prenesiete aj na mna... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simisa, tebe staci tak za mesiac zacat stresovat :-D Bola som pre chvilou kupit krabice...tak take standard ako A4 stoja 8,30 a malé stoja 6,40 ...to v Zdruzene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už kvalitne stresujem a čoraz častejšie si to odnáša ten, ktorého si idem brať.Mám pocit, že nič nestíham - dolaďujem maličkosti a behám kvoli tomu po celom meste a sama, pretože máme celkom opačne smeny... A spolu sme málokedy... A keď už aj sme, ta sa pokvákame - a ja som tá, čo to začne... Už aby bolo po tom... :-S :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kočky pomôžte mi. Kto v SNV robí dobré a pekné gélové nechty? Ja som chodila k p. Hvizdošovej. Ale tá odchádza týždeň pred našou svadbou na dovolenku. A ja nechcem dávať si nechty týždeň dopredu. Tak v stredu pred svadbou by mi stačilo. :-) :-) A ešte niečo - ktorú kozmetičku by ste mi odporúčili na čistenie pleti? Nezvyknem na to chodiť, ale teraz by som šla, troška vyčistiť tie moje čierne bodky na nose :-D + iné "blbost" na tvári i
Odpovedať
Profilova fotka
baby,nestresujte,zbehne to ani nebudete vediet ako... fakt. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len trosicku stresujem...uz sa aj kus tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
pati,dobre robis. treba sa tesit!! :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj zuzu, super kozmetička je na západe, salón Venuša, robí čistenie pleti strojom je to super, žiadne vytláčanie a červené fleky, chodím tam aj ja, a tiež robí nechty, odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
baby a davate si samodrzky? Nezosmykne sa to? Bo ja mam kupene, ale sa kus toho bojim... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ ja si dávam samodržky pod svadobne mám kupene biele a potom popolnoci telové tak dufam že budu držat ale som niekde čitala že by si sa nemala jkremovat predtým aby to neklzalo tak uvidíš pisnem ked budem mat po ale verim že budu ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oky, diky :)
Odpovedať
andrejkag - napíš bližšie,kde to je, príp. aj číslo telefonu. Ja nie som zo snv,iba tu pracujem,takže poznám v podstate iba centrum mesta. A niečo iné v centre mi kočky neviete odporučiť - napr. v Sintre, na Korze, V DK, niekde inde na Hlavnej - aké sú tam kozmetičky a nechtové dizajnérky? A kočky, kľud, nestresujte, uvidíte všetko bude super. 8-) Ja som zatiaľ kľudná, akoby som sa ani nešla vydávať. :-D :-D :-D Čo sa týka samodržiek, kúpila som si telové a mala som ich jeden deň v práci, držali super. Takže asi si idem kúpiť aj krémové k šatkám.
Odpovedať
ahojte kočky, nerobili ste si niektorá doma menovky? pretože neviem kde zohnať taký papier, dnes sme obehali celé mesto a majú len taký obyčajný a vôbec žiaden výber, chcela by som zlatý alebo svetlo fialový ale nikde nemajú a tie čo majú tu u nás na tarči som našla zlatý v papiernictve ale musím kúpiť veľa hárkov lebo ináč mi to nedá urobiť objednáva sa to a čo s ním potom, takže neviem, ako ste to riešili? poraďte niekto, prosím :-) Ja som bola tiež v združenej sa pýtať o krabice dnes a my budeme brať veľké jedna stojí 14,- Sk, a menšia pre známych za 10,- Sk zdá sa mi to dosť neviem uvidíme, neviete čo stoja v metre?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivankaja...ja som kupovala vo stvrtok v Zdruzene tie krabice a ma stali velke 8,30 a malé 6,40. Ako to, ze ty mas inu cenu???? =-) A skusala si sa pytat na ten papier aj v dataservise na letnej smerom na vychod?? Lebo tam maju dost velky vyber vizitkoveho papiera, aj ja som si tam kupovala na oznamka x-)
Odpovedať
pata31, to s tými krabicami netuším, ako je to možné mne povedal,že tá s uškom to bola malá stojí 8,30 tak nechápem. Asi si tam ešte zavolám alebo tam pôjdem, lebo sa mi to zdalo dosť. ]-( A o ten papier nie tam som nebola musím ísť pozrieť, lebo ináč nikde nemajú nejaký veľký výber, díky moc za tip, v stredu pôjdem pozrieť, teraz som v robote bože ako sa mi tu nechce byť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam s uskom tu za 8,30, ale to je ako A4 velka...tak neviem... Inac su dve predajne Dataservis...tak chod do tej, co je vedla sekaca Genesis, tam maju registracne pokladne a pod. ... a aj tie papiere vselijake....dufam, ze budu mat aj take, ake potrebujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,neviete mi poradit ake su otvaracie hodiny,ked si chcem vybavit v SNV novy OP? myslim,ze po,str,pi,ale hlavne ma zaujima,do kolkej je otvorene. neviete nahodou?
Odpovedať
caute... ... NAVLEKY NA STOLICKY... neviete nahodou niekoho kto prepoziciava navleky na stolicky? potreboval by som to vo vinovo cervenej fabe a hlavne cim skor
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a chlapi čau, zajtra ma máte na Spiši!!! O hodinu cestujem z Plzne, sa teším, o dva týždne to vypukne!!! Uf, mám žalúdočnú nervozitu, keď si na všetko pomyslím... Tak zatiaľ, ozvem sa až zo SNV najbližšie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?