Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
megy,všetko naj nech ste každý den taký šťastní ako vo Váš svadobný..... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE... :-D veľmi to potešilo... ;-) ale mam nestíhačky...takže páááá
Odpovedať
dobre ranko!!!kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ahojky, dobre ranecko... ako sa mas?
Odpovedať
fajn, uz sa tesim na piatok...konecne sa stretnem s tou svojou kamoskou a beriem si dovolenku x-) ale len na pol dna
Odpovedať
ahojte, aj vam sa dnes vsetko "chce", ako mne? najradsej by som sa vyvalila niekde na luku... s prijemnou hudbickou a knizockou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI supeeeeeeeeer ! SIMI presne tak....tiez mam prudko "aktivny" den.... joj to slniecko ma laka... do kelu :-( inak mrknite album na chvilku, robila som fotky kamoskinej dcerke...
Odpovedať
ani mne sa nechce, takze len tu beham po stranke a nic nerobim - :-S , nastastie tu ani velmi vela prace nemame
Odpovedať
ivi nic tam nemas =-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI uz :-)
Odpovedať
uau ake modre ociska...ta prva fotka sa mi paci najviac...zlata ;-)
Odpovedať
no tak ta s tym vyplazenym jazykom je genialna ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak mrknite znovu...dalsie mimco dalsej mojej kamosky :-) tusim mi uz riadne tika.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ani mne sa nič nechce...ja mam na dnes alebo na zajtra zajačie úmysly, tak uvidím... ivi...krasne bábo...
Odpovedať
Profilova fotka
halo haloooo baby, kde ste ? ja som sa prave brutalne nazrala... uff , ledva fucim :-p
Odpovedať
ahojte, ivi - a čo dobré si mala na obed?
Odpovedať
livi ty si sa dnes kde stratila?
Odpovedať
dnes som vybavovala dajaké veci, takže som prišla do práce neskôr
Odpovedať
dobre rano!
Odpovedať
ahoj leni,dobre ranko :-) :-) ......chystate toho roku more?..to ma teraz napadlo ked sa pozriem vonku... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre raaaaaaanko baby :-)
Odpovedať
nieee to by sa musel stat zazrak
Odpovedať
...u nas asi taky tak,pred svadbou by som prisahala ze za vyzbierane peniazky pojdeme niekam...ale teraz ked si predstavim ze si mozem kupit sedacku za hotove alebo chladnicku tak sa mi to nezda az taky dobry naaapad....takze asi pojdeme maximalne na senec k svagrinej :-N :-N ;-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a co fotky ? sem s nimi :-)
Odpovedať
.....joooj tak este kazdy den "prijimame"nejake navstevy takze vobec nemam zrobeny este vyber. ....ale ani neviem ako sa to tu dava,ja som antitalent na taketo veci........
Odpovedať
presne tak megy, aj my sme takto rozmyslali a hlavne ked popritom treba platit aj ine veci, takze je lepsie mat nejaku tu rezervu... ;-) a vlastne mi to ani velmi nechyba - lezat pri mori...radsej by som sa vybrala autom niekde do Talianska, tak aby sme kazdy den stravili v inom meste alebo ak by sa nam tam pacilo aj dva...proste pohodicka ale podla nas x-) , aj tak na jednom mieste dlho neobsedim :-)
Odpovedať
ahojte :-) pozerám, že hovoríte o dovolenke. my ideme v lete ku svokre do talianska, už sa neviem dočkať..
Odpovedať
mna vcera navnadil sef ked hovoril o taliansku - navyse som pozerala na cestu a vychadza to na nejakych 950 km resp. 13 a 1/2 hodiny cesty autom, co je uplne super x-) ,neviem preco som si myslela, ze je to dalej =-) , ale aj niekde do Nemecka by som sla...ach jaj skoda ze je tam to "by" :-(
Odpovedať
..to sa ti zda leni malo 13hodin???.......do egypta sme leteli 3,40hod a zdalo sa mi to nekonecne :-D :-D :-D
Odpovedať
no hej ale autom je to "na skok", mozes sa hocikde zastavit...ja by som tu cestu brala ako vylet, zastavili by sme sa v roznych mestach a statoch, videli by sme vsetko pod jednym... megy si zober ze do Prahy si sla 8 hodin...a to je hned vedla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?