Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, neviete mi poradit kde maju peknu bizuteriu? Minule som bola v MAXe a predstavte si, obidve predajne bizuterie su zrusene. Skoro ma porazilo.
Odpovedať
pri tych najmoch a cenach... :-S , ja som si nahrdelnik kupila v SNV v Hypernove - v jednom tom butiku, mala tam toho malicko ale ovela lacnejsie nez v nejakom bizu obchode...
Odpovedať
a pekne vecicky mali aj priamo v niektorych salonoch - fakt krasne, ale dat za bizu 1000 -ku a viac sa mi zdalo vela :-S ...
Odpovedať
leni ja som kupovala listok normalne na autobuske......dalo si aj kratsie len 6hodin z PP ale kym som sa rozhybala a pochopila postup (lebo je to nejaka studentska linka) tak uz bolo neskoro :-| :-(
Odpovedať
ved ja som tiez sla normalne a nie tym studentskym ;-) to uz som studentka nebola :-D , ale zas co si to budes komplikovat cestou do PP, ...
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a nemala by si to jednoduchsie vlakom ? z PP iceckom do BA a potom nejak kombinovat s busom ???
Odpovedať
Ahojte dobre ranko, vlakom je to minimalne raz take drahe :-| ako autobusom...
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dobre ranko jaaaaaj aha, to som nevedela, akosi nemam sajn, kolko stoja vlaky a busy, dlho som nikam nesla, len autom :-(
Odpovedať
no ja som uz tiez taka pohodlna, ak mam niekam cestovat vlakom alebo busom, som chora :-D a to som pritom takto cestovala pomaly kazdy den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, konecne je piatok. Je tu z vas niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala vzdy to stastie , ze som to mala do prace asi 200m :) tu v BA je to obrovska vyhoda... Zlatik vitaj, sme tu :-)
Odpovedať
ivinka ty sa mas... ja cestujem z DNV... takze nikdy neviem, kedy presne dorazim do mesta :-D esteze, sa to stava len minimalne, chodievame s drahym spolu autom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
SIM nooo neviem ako sa mi to tak vzdy postastilo, ale stale si kazdy robil srandu, ci si vyberam pracu podla miesta bydliska :-) a co planujete na vikend?
Odpovedať
ani sa nepytaj :-| idem malovat balkon.zabradlia :-S :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI parada, pridem ti pomoct? ;-)
Odpovedať
nemas lepsi program na vikend? ale nie, bude to pohodicka, a berieme si aj gril a budem "grilovat" obed, a ked bude svietit slniecko tak sa aj trosku opalim, pred tou dovolenkou ;-) uz len 11 dni, jupiii (teraz sa uz nemylim ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
simasi a kam to idete? ja som zabudla
Odpovedať
cyprus
Odpovedať
Profilova fotka
SIM nooo ved vies, ked mozem, pomozem...a slniecko a gril ja tiez mooooozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak zo mna je uz skoro polocigoska :-) a to som bola len 2dni na slnku :-D ja mam tak brutalne vela pigmentu, ze mi staci uplpne malinko a hned som jak ciganske dzecko :-N
Odpovedať
tak to ti mozem len zavidiet, ja sa mozem prazit cele dni a nic...aj pred svadbou som chodila do solarka spolu so sestrou - ona bola ako ciganka a ja biela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI to vazne? Ani pri mori sa neopalis? inak ako to vyzera s fotkami bytiku ? hm ?
Odpovedať
teraz pre zmenu hladam tu nabijacku :-N , asi kupim aj normalne baterky, uz na to cele nemam nervy ]-( ivi pri mori som este nebola - takze neviem, ostava to takym mojim malym snom, nie je to smiesne pri podmienkach ake teraz mame? ze mozeme cestovat vsade a za celkom prijatelne ceny? nam tento rok zase nieco skazilo nase plany a tak zabavu musime odlozit, snad to nakoniec bude stat za to! :-) ok pomaly koncim, krasny vikend vsetkym!!!
Odpovedať
Ahoj kočky :) Leni, mohla si si prikupit este dalsie baterky už i s pribalenou nabijackou.Cenovo to vyjde vacsinou vyhodnejsie. Aspon budes mat nahradne a ked sa ti jedny budu nabijat, dalsie mozes pouzivat ;) Ja takto nosim pre istotu troje :-D Jednorazove baterky napr mne vo fotaku nevydrzia (dokonca raz vydrzali AŽ na 7 fotiek vysokej kvality v technickom muzeu a potom mi fotak umrel ...hrozne :( Asi mi predali stare baterky ]-( ) Ivinka, ty sa mas :) Ja som na tom ako Lenka, dokonca som bruneta s tmavymi ocami, ale to je snad vsetko - inak som tiez bleda ako stena a slniecko ma co robit aby mi farbu zmenilo :( Esteze to solarko existuje - ja ho totiz pouzivam i zo zdrav. dovodov. Lekarka mi radila more, a nielen ona...Slana voda by mi podla nich pomohla ... no neviem, nejak som sa k tomu este nedostala. Som totiz rada ak mozem dovolenku stravit doma - na Spiši :-D Aj ked niekedy sa to viac podoba agroturistike nez dovolenke :-D Meggy, co si si to vybrala za spoj do toho brna? Ved to je hrozne, 8 a pol hodiny - tak dlho ja jazdim autobusom do prahy ak nahodou nejdem autom (Turismom zo Spišskej či Levoče to trva 8 hodin a 15 minut). Dufam ale ze ti ta cesta vylet neznechuti a ze si ho poriadne uzijes ;-) Ja sa tu bohuzial budem zase ukazovat pomenej, neviem kde mi hlava stoji. V skole na nas tlacia, v praci na nas tlacia.... budem rada ked sa do juna kedy budu tie statnice nezblaznim :))))) Ani domov asi dovtedy nepridem - a to tam chodim kazdy mesiac nacerpat novej energie 8-) ) Tak pekne si ten vikend baby uzi
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeeee baby, dobre ranecko, tak ako po vikende ???
Odpovedať
ahoooj celkom fajn :-) :-) len sa citim strasne nevyspata :-| :-| :-|
Odpovedať
ahojte, tiez som nejaka unavena :-| mali sme sportovy vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teeeda co vas tak unavilo kocky ??? :)
Odpovedať
mna asi ten pohyb a ranne vstavanie...ale inac sa citim skvelo aspon co do nalady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo ja sa citim tiez skvelo, az na to, ze som si rano umyla zuby namiesto zubnej pasty s indulonou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?