Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ejha preklep.... :-D Nie úrok ale úkor :-D
Odpovedať
ale ved on nemusi mat vsetky sviatosti.podpise dispenz a hotojo,ci tvoja rodina trva na tom aby to vsetko absolvoval?? moja rodina je tiez silne veriaca a priatel do kostola nechodi a tiez ma z toho trosku doma trable,ale nutit niekoho ked o tom nieje presvedceny nema zmysel ;-)
Odpovedať
:-D :-D to je dobre :-D joj simasi tazke to je s tymi chlapmi, ja som rada, ze Ladislav to vsetko mal za sebou lebo asi by som ho do toho sama nedotlacila ale ja zase ak svadba tak len v kostole, dost to pre mna znamena, lebo papier z uradu nepotrebujem, ide mi o nieco celkom ine, duchovnejsie... :-) elle - s tym dedenim, to nie akoze naozaj majetky :-D , mne sa vzdy v tych filmoch pacilo ked prisla mamka za dcerou a cosi male jej dala...a tak a ked som bola mala aj som si to tak predstavovala, no ale sme Slovenky... :-D
Odpovedať
lienka, no a ja som sa uz pristihla pri tom, ze ustupujem od toho svojho "svadba jedine v kostole" nenutim ho, asi to tak bude, ze podpise ten dispenz. druhou alt. totiz je, ze nas odda jeho stryko, je starostom ;-) ale pre mna to bude len akoby "oslava" bez svadby, svadobne saskovanie bez toho hlavneho, neviem ci ma chapete ako to myslim. musim zistit, ci by bol ochotny farar na "nasej" dedinke odkial pochadza mamina, a kde je ocino pochovany. malo by to pre mna velky vyznam mat svadbu tam ;-) no baby, takze to nie je az taka bezvychodiskova situacia :-D
Odpovedať
dnes to uz nieje problem sim,minuli rok tak mali svadbu jedny znami v levoci a zenich nebol ani krsteny.
Odpovedať
aj ja si myslim, ze je to skor o pristupe knaza...vsetko sa da, tak sa toho nevzdavaj, verim tomu, ze by ta to v kutiku duse trapilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez rada, ze ja aj moj Peto mame vsetko za sebou, teda krst, prve sv.prijimanie aj birmovku, este stale sme neboli na fare, doma mam uz ziadost, ktoru vypiseme a hupsa na faru
Odpovedať
Simasi, vidim ze riesis ten samy problem ktoreho som sa ja strasne vzdy bala....:) Ale nahoda to zariadila inak :-) Svadba v kostole je aj pre mna nieco viac než nejaka slavnosť, ja si ju inak ani predstavit neviem :( A pravdu povediac...ani inak predstavit nechcem ]-( To bola vždy snaď jedina moja podmienka v ktorej som neponukala moznost kompromisu :-N Velmi dobre preto chapem ako to Simasi myslis... tiez mam pocit ze na svadbach na urade nieco chyba...ze niesu akoby uplne hoci maju rovnaku vahu ako tie v kostole. Ale sme na tom trosku podobne, ale nas tento rok od svadby odradila skola -skuskove a statnice a potom zase na jesen musime uplne vyprazdnit ucty na skolne... takze svadba sa odlozila na najblizsi mozny termin - leto 2008 ale ani tento nieje konecny :-( ... Co ma ale pobavilo bola prva otazka nasho fararka na predvelkonocnej spovedi:"Tak co,kedy to bude ta svadba?Bolo by nacase..." Ako keby som to necakala :D
Odpovedať
:-) elle poznate osobne toho knaza? ozaj ako dlho ste spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo clovek tu vas tu necha chvilku same a uz tu klabosite na 3 strany no toto :-D tak ak sa mozem pridat k tej debatke kostol verzus urad...tak keby to malo byt podla mojich predstav, tak by som chcela uradny obrad v kostole :-) ale to je bohuzial nemozne... mne sa ta atmosfera a prostredie velmi paci, ale bohuzial kedze nie som veriaca, tak mozem len snivat... takze snad ten moj vymysel pod holym nebom bude aspon trosku zadostucinenim ;-)
Odpovedať
Leni pozname.... mozno az prilis dobre a preto chodim na spovede radsej kym som v prahe :-D Je to bezpecnejsie - tito tuna sa na vsetko nevypytuju... ]-( U nas je to o to horsie, ze ja som gr.kat. a farara mame zenateho (mlady, 3 bombasticke decka a kočka manželka) a vie o com hovori ked hovori o manzelstve a o sexe... S drahym sme spolu uz celkom dlho...v lete to budu 4 roky- fu...teraz si uvedomujem ako ten cas leti =-) Ivinka... a kde budete mat svadbu vy? Mozno uz to tuna niekde je ale kym to naaaajdem :-D ..... Ja som vždy chcela mať oslavu pod holym nebom, niekde na zahrade, ale kamosky mi to vyhovorili - kvoli podpatkom :-D Paradnice, bez nich ani na krok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
elle na luke :-) no ficim ja vyuzit to krasne pocasicko niekam do prirody, tak sa majte, pekny zvysok dna paaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj,dobre ranko nevesticky!!!! :-) ;-)
Odpovedať
ahoj, dobre rano :-)
Odpovedať
a prsi joooooj neznasam taketo depresivne pocasie ]-( :-| uz mate leni vsetko popratane???? :-)
Odpovedať
fakt skoro som rano zmokla a ono to vazne prsi teraz... joj megy to hlavne mame, este treba zaniest nejake veci z chodby do pivnice - ale to je daleko :-D treba ist po schodoch :-D ...no co ti poviem nechce sa nam, ale nie je to nic hrozne...som rada ze to mam za sebou - ale teraz mi ten dazd zaspini moje krasne ciste okna!!! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
cafte dobre ranko, no u nas este na satstie neprsi, ale tiez to nevyzera nejak ruzovo... :-( do kelu aj s takym pocasim ! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a pofotila si to uz ???
Odpovedať
neviete ci sa da v ČR v pohode platit maestro alebo visa kartou?? v piatok cestujem do brna a nechce sa mi menit vela penazi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY myslim, ze da uplne v pohode... do kelu, uz prsi aj tu :-|
Odpovedať
joj ivinka vcera som dala baterky do fotaka a nic...nechapem, to ich mam najprv dobit? kupila som totiz tie dobijatelne, ale myslela som si ze pojdu v pohode =-) megy vies ze ani neviem? nikdy som to s kartou na cechach neskusla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no to netusim, ale mali by byt trosku nabite... skus ich dat do niecoho ineho, napriklad do ovladaca od telky a uvidis, ci je problem v baterkach alebo vo fotaku...
Odpovedať
:-p :-p :-p :-p :-p sa mi nic nechce :-D
Odpovedať
Leni, nabijatelne baterky treba najprv dobit. Pretoze aj keby si ich mala nabite a nechala niekde stat, alebo dlho vo fotaku nepouzivane, tak by sa postupne vybili. Teda aj ked stoja v obala v obchode nie su nabite.
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne sa nic nechce sakra, akurat tak spat...
Odpovedať
uhm, uhm, no typicka ja :-N , oki vdaka zuzanka ozaj teba som tu este nevidela...pozeram, ze mas svadbu v BA, ale mas niekoho v SNV alebo si sem len tak zabludila? :-)
Odpovedať
Len som tak zabludila, ale poznam to tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZUZI poznas ??? z telky ??? ;-) :-D :-N
Odpovedať
8-( v telke tak casto nie ste. Ale poznam to tam lepsie ako si myslis.
Odpovedať
no ved dobre ze nie sme lebo ked odtialto nieco davaju tak vzdy ukazuju bud romov alebo ze niekto niekoho napadol a pod....lakaju k nam turistov :-D akurat dnes davali v telerane ze sa cudzinci chodia pozerat na Lunik 9 ako na atrakciu, vraj je to vo svete zname :-D ,takze baby ak najblizsie vycestujete a spytaju sa vas odkial ste ... viete co mate povedat :-D ale zas az take hrozne to tu nie je - apon ze mame slovensky raj...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?