Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
mrka2 a to uz planujes? My sme zacali planovat v decembri, aby sme toho nemali potom naraz vela
Odpovedať
Profilova fotka
Nie,neplanujem....len tak pozeram. lenze nie som na Slovensku,tak pozeram,co je u nas nove a tak. vies?
Odpovedať
aha. Ja to tiez zariadujem len tak na dialku, este ze mam takych skvelych rodicov
Odpovedať
megy2 svadbu mame v SNV v hoteli Cingov, je tam krasne
Odpovedať
Ahojte!!!
Odpovedať
lienka111 ahoj
Odpovedať
joooj to som mala dlhy vikend, ani netusite ako sa mi tu nechce byt...
Odpovedať
ja som sice nemala dlhy vikend ale asi viem ako ti je,ani mne sa tu nechce byt :-(
Odpovedať
si v praci? Ja som momentalne doma na PN
Odpovedať
jasne uz som v robote, ale mala som dovolenku od stvrtka...a co je s tebou, chripka alebo nieco vaznejsie?
Odpovedať
ahojte, ahoooooooooj Leni, tak ako bolo?
Odpovedať
ja som mala vyklbene koleno tak este doliecujem, ale uz je dobre. V piatok idem na kontrolu a v pondelok uz dufam do prace
Odpovedať
Článok sa načítava...
brrr koleno, to je neprijemne :-| livi bolo super, som uplne nadsena, ale ved ti porozpravam pri obede...
Odpovedať
to teda je neprijemne a poriadne.
Odpovedať
ahojte, nejak uz stracam prehlad v novych spisiackach :-N zdravim vsetky! a ahoj dvojicka, ako bolo? si mi tu chybala, chcela som ti nieco povedat... vcera som tak trosku "odstartovala" ten moj "napad" s www strankou :-) ozval sa mi jeden chalan (amater.fotograf) nalicila som kamosku a boli sme fotit :-D trosku sa bojim, ci vyjdu nejake fotecky, ale snad ano... a kedy by sme skusili nieco spolu? :-)
Odpovedať
simasi ahoj. Ty sa tiez vydavas v oktobri?
Odpovedať
hmm neviem =-) u mna je to tak trosku viac nez komplikovane... je to na dlho... "oktober" bol len "orientacny" :-) a kde budes mat svadbu ty? len som chcela vediet, dokedy su uz v snv obsadene terminy... ja by som ju chcela mat na Flore, klasika... lebo musime aj ubytovat draheho rodinu... a tam je to pekne...
Odpovedať
my mame v hoteli Cingov, je tam nadherne a vacsia kapacita osob ako na Flore, budeme mat 100 ludi a ubytovanie je tiez o 200 stovky lacnejsie ako na Flore
Odpovedať
a s terminmi je to uz dost biedne. My sme sa boli v decembri pytat na Flore a tam uz mali do zaciatku oktobra naobjednavane a to bolo v decembri
Odpovedať
hmm, ja mam voci "cingovu" averziu! a kolko budete mat ludi? my by sme mali mat okolo 100... skoro vsetko rodina... ale veeeelmi zvazujem, ci je pre mna dolezite mat tam ludi, kt po mne nesteknu ako je rok dlhy, poznaju ma len ked nieco potrebuju... a ocakava sa ze ich pozvem len z dovodu ze su rodina!
Odpovedať
vau simasi,tak po 19.maji ti posielam fotecky ;-)
Odpovedať
megy... teraz nechapem, ake fotecky mi chces posielat?
Odpovedať
o co som prisla simasi? co startujes, ak to nie je tajomstvo?
Odpovedať
simasi my budeme mat tiez okolo 100, lebo drahy ma velku rodinu
Odpovedať
19.-teho mame svadbu,tak ti poslem fotecky na posudenie ako prof.fotografke predsa ;-)
Odpovedať
ale nie, ja nie som fotografka, ale vizazistka :-D :-D ivinka je fotografka ;-)
Odpovedať
ahaaa fakt,prepac ked si napisala o tej www stranke tak ma hned napadlo to,tak ti ich poslem na posudenie make-upu ;-)
Odpovedať
simisi ty vizazistka a ja nechtova dizajnerka :-)
Odpovedať
nechtuska faaaakt tak ti napisem do IP moj problemik ci mi nahodou nevies pomoct ;-)
Odpovedať
megy2 oki, napis
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?