Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
som si chcela odfoti snubny prsten, ale sa mi to nejako nedari, neviem si nastavit fotak... tak sa trapim a skusam... ale furt je ten prsten rozmazany, alebo odraza svetlo, porad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
SIM neviem aky mas fotak...ale ak poloautomat, tak skus vypnut blesk a ak tam mas nieco take, ako makro, tak to si nastav a malo by to ist...
Odpovedať
no aky je to fotak ani sama neviem, skor je to dig.kamera s fotakom ale "makro" tam tusim je :-D tak vyskusam :-) chcela som si najst na nete ten navod... ale stale nic :-(
Odpovedať
opat sme dvojicky :-D a vies mi aj povedat, mam tam funkciu "picture" na co sa to pouziva? drahy tak nafotil celu oslavu strykovej 40... hmm :-S
Odpovedať
môžme v Sonáte. tak o 12-tej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI hm... nei som si ista, ale mohla by to byt funkcia, ze ked kamerujes, tak ti to zrazu zastavi akokeby obraz a sppravi ti to fotku... mam taky pocit :-) ved vyskusaj a uvidis... a ked sa ti to podari, tak sem supni ten prstienok :-) tesim
Odpovedať
stretnime sa radsej pred vchodom - zadnym, aby sme sa dnu nehladali...hmmm?
Odpovedať
dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, konecne sa mi podarilo tu zavitat, ako sa mate? Simasi, kde mate svadbu? Uz mas vsetko vybavene? Mne sa podarilo min.tyzden vybavit hud.skupinu. Livi, prosim ta co stoji pozicanie siat v PP v salone Sissi, tusim ze si spominala, ze odtial si mala saty.
Odpovedať
Profilova fotka
leni, livi..ok ja pôjdem 11.55 odtialto..a pri zadnom vchode stretávka... ;-) zlatik..aj ja som mala so sissi...a šaty boli z novej kolekcie a vyšli ma až na 8000,- Sk.... noo kolegyna mala zo staršej kolekcie a tie ju vyšli na 5 000,- aspoň myslím.. :-N :-N
Odpovedať
Ahojte, šaty v salóne Sisi stoja od 8000 do 9000 tisíc a nová kolekcia bude stáť 10 000,- Bola som tam pozrieť ale nič moc
Odpovedať
ahoj Zuzi, mňa vyšli šatky na 6000,-
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak to je pohodova cena Livi, tie tvoje boli fakt krasne. Ja som bola minule opat v SNV na Letnej v salone Jasmine, maju dostat novu kolekciu (3 ks siat) zatial mi ich ukazala na fotke, tak jedny boli pekne a zvysne ma vobec neocarili. Asi skusim ten salon Sissi, kamoska pride v marci z UK, tak mi pojde poradit. Inak kde je presne ten salon? Viem kde je Utopia, tak ma navigujte please
Odpovedať
ja som livkine satky videla aj v PO - v salone odkial som mala tie svoje saty, tusim ich mali aj v bielej :-)
Odpovedať
http://www.salonprincess.sk/index002.htm - tu su :-D
Odpovedať
neviem ti presne povedať cestu od Utópie, ale je to oprtoti novému kostolu - také nákupné centrum.
Odpovedať
no nefunguje to priamo na obr...ale je to:svadobne saty, talianska moda, La Stella Bianca :-)
Odpovedať
Ja mám tiež už rezervované šaty v salóne Jasmin a z tej novej kolekcie sa mi páčili dvoje tak si ich pôjdem ešte vyskúšať
Odpovedať
a nemas ich obrazok emka?
Odpovedať
dala by som si nieco sladke... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Emka a bola si sa pozriet aj v inych salonoch? Ktore sa ti pacili z novej kolekcie?
Odpovedať
Profilova fotka
Vydate kocky poradte, kolko mesiacov pred svadbou treba ist na faru?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme boli prvykrat niekedy v lete 2006 a bolo nam povedane, ze nam staci prist v januari. Svadbu mame 26.5.2007. Predmanzelsku pripravu sme si urobili uz tu v bratislave, lebo len kvoli nej dochadzat do SNV je nonsense....Ale termin som si na fare dohodla tusim v novembri telefonicky a v kratkom case tam pojdeme aj so vsetkymi dokladmi (davame ich este dokopy, snubenec nie je občan SR) podpisat zapisnicu.
Odpovedať
mam fotku ale len v telefóne a z novej kolekcie sa mi páčili tie dve posledné, lebo ja chcem šaty v celku, ale tie posledné budú mať len veľké číslo a ja potrebujem 36
Odpovedať
Profilova fotka
zlatik...ja som tiež najprv zavolala na faru kedy máme prísť..lebo som to vôbec nevedela... my sme mali svadbu v auguste a prvý krát sme boli koncom mája ;-)
Odpovedať
my sme boli na fare niekedy v marci a v april-maj sme mali "nauky"...je lepsie zajst tam uz teraz, pretoze nemusia robit "nauky" aj pocas leta - ako tomu bolo aj nas v nasom kostole...a je lepsie "odkrutit" si to na zaciatku kym nemate tolko zhonu a vybavovaciek, potom budes potrebovat cas na ine veci... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeee ranko, spisiacky dnes zaspinkali ? :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko, mam tu sefov nemozem chatovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ak mate niektore z vas profi fotografov, odkial ich mate a kolko vas vyjdu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?