Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
DVOJICKAAAAAAAA sevas :-D
Odpovedať
no ako tak pozeram, Flora fičí! mali by vam platit za skvelu reklamu :-D my si tu svadbu asi budeme musiet prelozit na jar-leto 2008 =-)
Odpovedať
zlatik vitaj. ja som mala tiez svadbu v kongresovej sale pri sateli. bolo tam super! ivka, blahozelam ku kileckam dolu, aj ja chceeeeeeeeem. asi aj zacnem buduci tyzden...alebo mozno pockam na tie stresy z novej prace... :-D :-D :-D simasi, a preco prekladate svadbu? julia, u ktorej babky si bola? dufam, ze sa nic nestalo!
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI preco prelozit??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA dikes, islo to pekne dole, teraz sa to na 2dni zastavilo, tak uvidime, co bude dalej :-)
Odpovedať
baby, trochu odveci, ale neviete, co potrebujem, ak si chcem zalozit zivnost?
Odpovedať
Profilova fotka
tinka..neboj nič sa nestalo... bola som tu v SNV u manželovej babky..;-) ivinka..tak to je super s tými kilami...
Odpovedať
ďakujem pekne Zuzi. tak tu na tejto stránke nájdeš určite kopec inšpirácií, ja som tu našla tiež všetko čo som potrebovala, dosť mi to pomohlo. Keď budeš niečo potrebovať, kľudne sa opýtaj. My ti tu rady poradíme ;-) tina - podľa toho akú živnosť - ku niektorým potrebuješ odbornú spôsobilosť - t.j. skúšky, ku niektorým iba výpis z OR + kolok, a do týždňa by ti mali vydať živnostenský list. musíš sa potom prihlásiť na daňovom úrade, soc. poisťovni a ZP. všetko by ti mali povedať na živnostenskom.
Odpovedať
baby ja vam nestiham :-) vela informacii naraz ... simasi co sa deje, stalo sa nieco? =-) Julia tam som raz bola - Kora - chodia tam taki mladi svalnaci cvicit :-D , tesim sa!!! zlatik fajn ze si tu...pomaly sa to tu vystrieda :-D ani sa mi verit nechce, ze som uz "minulorocna"... inac na plavaren by ste nechceli chodit? ja chcem kazdy utorok po anglictine cca o 18.30...
Odpovedať
livi vdaka, uz som si to nasla cez google, ale ty si to napisala predsa zrozumitelnejsie...ten vypis ma byt z registra trestov, nie z OR, vsak?
Odpovedať
tinka ides podnikat, alebo to potrebujes k novej praci?
Odpovedať
sorry, to som sa sekla..jasné, že z registra trestov ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DZULI dikes, no uvidime, ako to dopadne...kazdopadne este nejake 3-4 kilecka by mi bodli :-)
Odpovedať
nejdem podnikat, ani to nepotrebujem k praci...tuto otazku mi dal brat, ze to mam zistit, ale na co mu to je... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA mozno ide podnikat on :-) obchod s bielym mäskom :-D
Odpovedať
:-D :-D - to si mysleli nasi o mojom manzelovi lebo ked sme sa spoznali odisiel na 5 tyzdnov do Bahrajnu - a nikto presne nevedel co robi :-D ,
Odpovedať
coby, nic sa nestalo, len ako tak pocuvam, teda citam, terminy v SNV su uz riadne obsadene...
Odpovedať
Profilova fotka
Normalne mam pocit, že sa poznáte už celé roky. Stretávate sa niekedy aj v reále alebo čisto chat? Livi, kde bývate a kde pracuješ? Inak už máte všetky po svadbe a niekoľko mesiacov ste už manželkami tak mi povedzte aké to je? Zmenilo sa niečo vo vzťahu alebo pred a po svadbe?
Odpovedať
tusim sa stretli uz vsetky (po skupinkach), len ja akosi absentujem :-D ze ivinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a vies , co tam robil ? :-) SIMASI nebooj nejak bolo.. nejak bude :-) ZLATIK no simasi, tinka a ja zijeme v BA, takze s tym zvyskom sa nestretavame... ale v podstate je to cele pomotano prepojene :-) DZULA je tusim TInkina sesterka a oni v SNV sa tiez vsetky poznaju.... raz sa mozno spozname nazivo aj vsetky dokopy nie? ;-)
Odpovedať
ivi, jasneeeeeeeee, ze ma to nenapadlo skor... :-D :-D :-D lenka, co vyzera na to? :-D simasi, nedala si tam zrozumitelneho smailika, preto si nas vylakala... zlatik, dzula je moja sesternica, s ivkou som sa stretla na kave a ostatne baby len chat. a po svadbe sa nezmenilo nic, byvali sme spolu uz 1,5 roka vo svojej vlastnej domacnosti.... ;-)
Odpovedať
ivka, napisala si to ako prava blavacka "s tym zvyskom sa nestretavame"... :-D :-D :-D teraz sa s tebou ani stretnut nebudu chciet, vies? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u mna sa asi tiez nic nezmeni, jedine ta menovka na dverach ;-) a priezvisko v OP, kedze od uplneho zaciatku odkedy sa pozname spolu fungujeme akoby to bolo odjakziva :-D
Odpovedať
simasi ty si chces vychutnat nejake hromadne stretko co, naco po skupinkach ked mozes naraz? :-D fakt by sme mohli nieco vymysliet... zlatik normalne sa stretavame baby v SNV, aj ked sa nam to nie vzdy dari a baby v BA :-) , kludne sa mozes niekedy pridat...spolu tu niektore chatujeme uz rok... a po svadbe? tusim ze lepsie nez pred svadbou, aj ked sa este len "ucime" fungovat ako manzelia , nemenila by som tento stav za nic na svete
Odpovedať
ma niekto z vas skusenosti zo svadbou na dedine( okolie spisskej)? =-)
Odpovedať
verlauti, co tym myslis? ja som z dediny v okoli spisskej.
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI veruze...ale mam napad, co keby sme to napravili buduci vikend v nedelu ? na svadobnom veltrhu v Technopole? :-D TINA !!! ja som to nemyslela tak, ze ony su "len zvysok" :-D nepindaj ! ok? ;-) ja by som sa s nimi veeeelmi rada stretla... ved snad casom nieco vymyslime aj hromadne doma v SNV
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA a este nieco... zo mna veru blavacka nikdy nebudeeeeeeeeee ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite by som sa s vami rada stretla niekde na kave, v poslednych rokoch mi odisli vsetky kamosky do zahranicia a uz mi chyba aj normalna komunikacia, nie len emaily a smsky. Takze same pozitivne ohlasy na manzelsky zivot - tesim sa! Lienka si mi velmi povedoma, poznam ta z videnia, len neviem odkial. Inak chodievam do kostola kde ste sa brali. Snúbenec je totiž zo Smižian.
Odpovedať
ivka... :-D :-D :-D aspon takto cez forum pindat mozem, inokedy sa k slovu nedostanem... :-p :-D :-D :-D si si ista, ze chces ist na svadobny veltrh (ked mi poziciavas draheho)? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?