Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Dobre ranko, baby neviete nahodou kde je v Kežmarku Otto Qwele? mala to byť asi nejaka svadobna agentura, vraj tam maju dobreho fotografa, videla som fotky boli super, zo SNV mi nikoho neodporučali
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucia...ja ti nepomôžem, lebo kežmarok vôbec nepoznám... skús si ich nájsť cez 1181 tam by ti mali vedieť povedať telefón..;-)
Odpovedať
takze co odporucam: saty: salon Princess - Presov,oblek - Kosice predajna Daniel, vlasy - Peter Tomko, make up - Martina Siroka (Smizany - mimoriadna spokojnost, po niekolkych marnych skuskach u konkurencie - jednoducho vie vystihnut cloveka), oznamenia -"ML reklama"(na letnej) mali sme presnu predstavu, ktoru nam do poslednej bodky splnili, restautracia - s Florou sme boli velmi spokojni, ceny v pohode, dobry pristup, jedlo vynikajuce, no vsetko bolo tip - top (mrkni album) lucia - nic take nepoznam, ale fotografi a SNV to je fakt bieda, za vela penazi malo roboty... :-|
Odpovedať
no co stretli ste sa vcera?
Odpovedať
no ved prave, ale dik prave mi nasla kolegyna adresu na nete, Peter Tomko je kadernictvo pri Metropole?
Odpovedať
Profilova fotka
leni..nie nestretli sme sa...ja som poobede musela do babky..takže aj dobre padlo že to nevyšlo ;-)...hádam nabudúce... ozaj leni... v pondelok idem do fitness..tak na 50%... ale žiaden aerobik...klasické cvičenie ..;-) nepridáš sa??
Odpovedať
Ahojte všetci :-) lucia - ja som tiež bola u Peťa - to je to Hair Studio pri Metropole. Make-up mi robila kamoška, ale ona nie je profesionálka. Fotografov sme mali zo SNV, ale už som videla aj lepšie fotky. Skús z Levoče, alebo možno PP, ako hovorila lienka - za veľa peňazí málo roboty.. Tiež sme mali svadbu na Flóre - bolo to do bodky podľa našich predstáv - svadbu si tam treba rezervovať ale čo najskôr, pretože som počula, že teraz je enormný záujem o svadby.(asi to aj spôsobila táto téma :-D ) známi tam chceli mať svadbu a boli tam v novembri a už mali na leto všetky termíny rezervované. Oznamka nám robil Mondo - boli sme veľmi spokojní. Určite to poznáš ak si zo SNV - je to na Zimnej. šaty - ako dzula - salón Sissi v PP - bola som veľmi spokojná, majú krásne šatky. kameraman - p. Klapáč zo SNV - s ním sme boli tiež veľmi spokojní, navyše je aj lacný.
Odpovedať
ja som bola včera u našich a boli aj celkom radi, že ostanem trochu doma s nimi, lebo sa teraz často nevidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
baby je doma kosa? aj sneh ?
Odpovedať
No s tými sálami v SNV je fakt problem my sme hladali saly niekedy v novmebri na jún 2007 a pomaly všetko už bolo obsadene, nakoniec kedže budeme mať takú "menšiu" svadbu asi 70 ludi tak budeme mat v Park hoteli, saty som sice mala vybrate v žiline, ale nakoniec som si vybrala v SNV, kde mali akurtat uplne novu kolekciu a boli dost podobne tym v Ziline a cenovy rodiel bol 5000 sk, co je podla mna dost, oznamka si dame asi robit v Ziline, neviete mi povedat ta kozmeticka v Sintre je dobra?
Odpovedať
kozmeticka neviem, ale tomu kadernictvu sa radsej vyhni - co mi tam raz spravili s valsmi, to sa tak casto nevidi - prvykrat som bola reklamovat uces u kadernicky!!! ]-( Julia pojdem velmi rada, ani nevies ako...joj super...
Odpovedať
ozaj a boli ste na skusku u kadernika a kozemticky pred svadbou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
u kozmeticky ano a dobre ze som bola, inac by to dopadlo... :-| - musela som ju zmenit u kadernika nie a nelutujem, aj ked obavy boli...
Odpovedať
Dobre ranko spisiacky :-D dakujem za mile uvitanie :-) Viete/ mohli by ste mi uviest ceny restauracii ? Ozaj ako je to s tym kadernikom...Tomko? Je naozaj tak dobry?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a v ktorom kadernictve si vlastne bola ? a co ti spravili ??? VERLAUTI a tomkovci su ozaj dobri, ja som sa tam bola len strihat a super.... tak ich asi vyuzijem aj na svadbu a termin mate kedy ???
Odpovedať
Ja som dlho hľadala kaderníka, ktorý by mi vyhovoval a on mi vyhovuje na 100 %. Inak sú to dvaja bratia - Peťo a Ľubo. Ja chodím k Peťovi ako som písala a myslím, že je aj o niečo lepší. Čo sa týka cien - my sme mali 500 SKK/os. so všetkým.
Odpovedať
na Flore to bolo tusim 500 Sk na osobu (teda min. v tej hodnote muselo byt menu), ale dalo sa do toho vopchat a navleky 20 alebo 30 Sk / ks...panecku uz si to velmi nepametam... co sa kadrnika tyka cesal aj moju sestru(svedok) a kamaratku a tym sa to velmi nepacilo, na neveste popracuje asi viac - mne sa pacilo co mi spravil, aj ked mi kucierky dlho nevydrzali...inac moja mamka bola pri kadernicke (tiez pri metropole) a perfektne jej zafarbila aj vycesala vlasy a to uz je co povedat lebo ma strasne zle tvarovatelne vlasy...
Odpovedať
ivinka - kadernictvo v Sintre - najhorsie co poznam - traja mi robili vlasy!!!jeden opravoval po druhom...lepsie by som si to doma spravila, nielenze som to bola reklamovat, ale po tej ich "oprave" mi cely uces vydrzal po kostol (to sme vtedy sli na svadbu)!!!hlavne ze som im tam nechala 600 Sk!!tolko som neplatila ani za svadobny!!!
Odpovedať
Profilova fotka
verlauti...na družbe to vyšlo okolo 550,- na osobu..ale tiež si to presne nepamätám...no najlepšie je obvolať si to, lebo ceny sa menia... ak chceš mam aj číslo na prevádzkarku ;-) ja som bola tiež spokojná s účesom... bola som v Afrodite pri kámoške..tiež sa so mnou zabavila..:-) Leni... cvičiť ide aj kolegynka s kámoškou, dúfam že nevadí ..;-)... livi a tebe s manželíkom sa ako darí s cvičením?
Odpovedať
nevadi, dufam, ze tam nepojdete len raz (keby mi to nahodou ten pondelok nevyslo)
Odpovedať
no chceli by sme začať od februára, tak uvidíme..
Odpovedať
tak termin je v maji, vydava sa ale sesternica :-D ma niekto kontakt ( email a telefon) na toho kadernika tomka ? bola by som vdacna :-) A co kozmeticka? Mohli by ste nam odporucat nejaku, kt to naozaj vie? Nie ze budeme zmachlene ako carodejnice :-o Nejaku taku, kt netreba vela hovorit, staci sa jej na vas pozriet a uz vie co vam najlepsie sadne? pevne verim ze aj take kozmeticky/vyzazistky a kadernici existuju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam k dnesnemu dnu o 4kilka menej :-) jupiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
leni to určite nie... ja by som chcela aspoň 2x týždenne..;-) ináč je to fitko oproti Coop-u v tej farebnej budove..a stojí tam vstup 50,- to je jedno ako dlho tam budeš, či hodinku alebo dve... super nie ;-) livi..noo tak len pevná vôľa musí byť ;-)..čo mne doma chýbala..
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, chcem sa pripojiť k vám spišáčkam. Ja som z Levoče, poznám vás zatiaľ len z albumov, len Livku poznám osobne, chodili sme spolu na hotelovku (bola som B-čkarka) Vy ste už takmer všetky vydaté alebo je tu aj niekto, kto to má rovnako ako ja ešte len pred sebou?
Odpovedať
áááá...ahoj Zuzka. Tiež som ťa spoznala podľa fotky. Takže tento rok sa ideš vydávať? je tu viac báb, ktoré to majú ešte pred sebou. A kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj zlatik... noo pekne sa nam to tu rozrastá ;-) ..sú tu aj "predsvadobné" baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZLATIK vitaj, ja mam este tiez "pred" ;-)
Odpovedať
AHOJTE! VITAM NOVE "CLENKY" :-D aj ja patrim k tym "predsvadobnym" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, dik za privítanie. Livka v prvom rade tebe aj Rasťovi gratulujem k sobášu. Bola si krááásna nevestička! My máme svadbu 6.10.2007, svadba bude v Levoči v kostole a hostina v kongresovej sále v levočskom divadle.Práve som vo fáze hľadanie šiat a celkovo inšpirácií.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?