Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
tiež to vyzerá na 14.2 :)
Odpovedať
@natkak hej, presne aj ja to zostavam len v nemom uzase pozerat.. a dokonca ked som uvidela aj rok 2016, uuuf... dievcata, kolke z vas mate uz salu zarezervovanu? to len mne a tomu mojmu pride tak, ze sa citime na rezervaciu priskoro,lebo by na nas pozerali ako na mimozemstanov? neviem, neviem. rozmyslam? ze najblizsie, ked sa vratim domov, budem to musiet ist riesit do restauracie.. inak z povodneho planu 30.5.2015 sa presuvame na 25.4.2015
Odpovedať
@tyelde a odkial ze si nevesticka? :-)
Odpovedať
Tak sme využili snubencovu dovolenku a išli pozrieť sály. Niekde na nás pozerali, že čo tam chceme, inde pochopili, že si robíme prehľad aj keď máme dosť času a v jednej nám dokonca predbežne rezervovali termín, čo my sme ani nejak nechceli. Ale inak mažéri a prevadzkari boli milí. Takže Košičanky, ktoré budete mať 100+ hostí a máte otázky, kľudne sa pýtajte :-)
Odpovedať
šialené, čo tu riešite :-D my budeme mať svadbu v polovici roka 2015, ale nemáme konkrétny dátum a neviem čo by mi musela byť, aby som už mala kostol, fotografa, hudbu a sálu rezervovanú. takéto plánovanie dopredu je podľa mňa čisté bláznovstvo
Odpovedať
@quixina preco je to ciste blaznovstvo??? ja napriklad planujem svadbu uz asi 2 roky priblizne mame taky orentacny termin a teda nic blaznive mi na tom nepride...Keby sme napr. chceli mat na svadbe Zitnanskych ozvat sa im dnes je uz príííílis neskoro...a tak pod. :-)
Odpovedať
@quixina neviem čo je na tom šialené. Prečo by som mala čakať na voľné termíny a prispôsobovať sa keď si môžem vyberať. Ja napríklad riešim zatiaľ len sálu aby som ju mala v tedy kedy si prosím a akú si prosím. A ako si si mohla všimnúť, manažér nám ponúkol rezervovať termín, my sme to ešte nechceli.
Odpovedať
@gekra okolie BA, ty? :)
Odpovedať
Ahojte my sa tiež berieme v roku 2015 :-) planujeme síce až 3. október ale tiež sme museli dj a kameru zajednať už teraz, keďže je dosť žiadaný a termíny sa rýchlo obsadzujú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@quixina urcite to nie je sialene, riesit takto skoro veci, ked si cches vyberat a nie brat len to, co zostane. ked sme sa orientacne pytali na hudbu, povedali nam, ze tyzden pred nami maju uz obsadene a to mame v oktobri 2015. potom sme boli pozriet salu, kde mali na november uz napisane stuzkove napr.
Odpovedať
@venci @gekra @stentelse veď presne ako píšete. Keby sa nebláznili všetci, tak by neboli tieto problémy. Dva roky pred svadbou si niečo rezervovať, to je fakt priam nezodpovedné. Nakoľko to ale tak robia všetci, tak sa treba prispôsobovať. Každopádne, veľa šťastia, aby Vám to vyšlo A osobne si nemyslím, že ak začnem plánovať až po Novom roku, že by som musela brať čo zostalo. Ide o to, kto má aké nároky a požiadavky
Odpovedať
My máme svadbu tiež budúci rok v máji, ale skôr ako cez leto nebudem riešiť vôbec nič, zdá sa mi to skoro.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja ked som si to vcera precital, ze kolke uz mate co to zarezervovane, tak ma to hned navodilo a musela som krstnu kontaktovat, ktora robi v restike, kde planujeme mat hostinu, tak som ju mesal zapojit, nech mi povie, kedy mame ist salu zarezervovat..povedala ze v lete, max. v septembri... ale ked citam, ze uz sa plne niektore restiky obsadzuju, tak sa zacinam bat, ci to nie je neskoro
Odpovedať
Ahojte :-) Aj ja sa k vam pridavam, nas den bude 8.8.2015 :-) Uz mame zarezervovanu Restauraciu, Kapelu, Baziliku a nikto sa na nas divne nepozeral :-)
Odpovedať
@tyelde ja som z Oravy :-) pytam sa ze ci sa nahodou nebudeme obchadzat v kostole :-) som zvedava ci bude este niekto svadbovat na valentina v nasom meste...:-)
Odpovedať
@gekra ani by som sa nedivila veľmi v taký "lukratívny" termín :D
Odpovedať
Tak a my máme od včera rezervovanú sálu... :)
Odpovedať
@alexandramaria ja tiez ;) skvely datum!
Odpovedať
10.10.2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripájam 20. 6. 2015 alebo 15.8.2015
Odpovedať
Pripájam sa k vám my plánujeme mať tiež svadbu v roku 2015 august-november. Ktorý mesiac by ste odporučili?
Odpovedať
@mischellina @bosoruocka babulky vitajte ! @1kika1 určite leto, august ;-) veď je niečo krajšie ako svadba v leteeee ? :)
Odpovedať
@alexandramaria Len toho sa obávam či nebudú obrovské teploty ešte :-S
Odpovedať
@1kika1 s pocasim nikdy moc nenavyberas, to sa proste naplanovat neda... my sme sa obavali oznamit svadbu v zime a moja svokrusa sa tak potesila ze ako fajne ze sa aspon kolace nepokazia :-) vyberte si pocitovo aby ste boli spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pripíjam, my budeme mať svadbu 8.8.2015 a už všetko podstatne máme rezervované kedže len pri predbežnom obvolavaní cien som zistila, že niektoré hotely, fotografi a kameramani maju už na tento termín obsadené tak sme sa rozhodli rezervovať čím skor :)
Odpovedať
Taaaaak mame uz...snubak na ruke aaaaa :-) zajednane: sálu na hostinu, dj-a a fotografa, vsetko podla predstáv...radost obrovska Najblizsej rodine sme to uz oznamili...a teda zeny so svokrou budu asi este natahovacky...
Odpovedať
Ahojte :) pripájam sa :) My sme sa dohodli na 12.9.2015 :) tak sa pomaly teším :D škoda že je to taaaaak strašne ďalekoooo :D:D:D by som už najradšej všetko vybavila všetko urobila :D
Odpovedať
@macka164 ani sa nenazdas a zbehne to tak rychlo, ze az hroza...ved cochvila je velka noc..potom uz leto a bum :)
Odpovedať
@kikiballa heh ved verím :) stále to strašne uteká, takže verím, že aj toto rýchlo utečie :)
Odpovedať
@gekra ty si z Oravy? :) ja tiež ;) Koho budeš mať ako catering? s tým si hlavu lámem už dva týždne :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?