Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, my sme si vybrali termín 15.8.15 a nemáme zatial vobec nič, len nejaké predstavy...ako čítam niektoré toho už máte dosť a asi pravý čas začať :-)
Odpovedať
@janulienka86 ahoj..my mame 25.4.2015 a fotograf, ktoreho som chcela je davno vybookovany...nenechaj sa odbit recami, ze je skoro..ak chces mat konkretnu salu, kapelu a podobne nevahaj...potom uz nemusia byt volni a budes smutna :)
Odpovedať
@lolittkaa presne ako hovorí kikiballa, nikdy nie je neskoro začať. aj keď prevadzkár sály kde chceme mať svadbu na mňa pozeral s vyvalenými očami, že čo??? 2015??? ale ja chcem ma svadbu tam a nebudem riskovať, radšej budem za stíhačku :-D tak, tak, fotografa aj vizážistku som si bookovala asi pred mesiacom, možno viac a to máme svadbu na konci júna2015
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu jun/jul 2015 a tiež sa ma vela ludi pýtalo a divilo sa, že či mi nehrabe... presný termin dnes upresnujeme s knazom. Inak mam už vybratu salu, fotografa, agenturu , cukrarku a zabezpecenu dorpavu na svadbu, + skupinu :D presne terminy im dnes idem upresnit...Najlepsie je si to vybavovat cim skor si myslim. Lebo ked to clovek začne vybavovat, zisti že všetko so všetkým suvisi.Sala, doprava, vzdialenost atd...Nejde mi o to mať dokonalú svadbu, ale čím skor človek začne a rozloží sa prácu, tým to bude lahšie a mať menej starosti. Nevesticky prajev vam a verim že sa nam podari zorganizovat svadbu -aspon pripodobnit sa tomu, co si aj predstavujeme. Ale vždy si vravim. Nie je doležite aka vycackana sala , kostol/urad, auto bude, ...doležite je hlavne preco a kvoli comu si beriete toho , s kým prežijete celý zvyšok života :-) Do svadbovania !!!! :-)
Odpovedať
spravne....ja som si predbezne zarezervovala kadernicku, pretoze aj ona ma uz prvy polrok 2015 skoro plny...ja sa nechcem uspokojit s tym co ostane a basta...nech sa nikto necuduje a nech si kazdy mysli co chce...my sme posunuli svabu koli tomu, ze hotel, v ktorom sme velmi chceli mat svadbu bol uz zajednany az do konca tohto roka :/ vtedy som pochopila, ze rok je minimalna doba kedy treba zacat vybavovat veci :)
Odpovedať
Ahojte, pripájam sa k diskusii :). My máme svadbu teraz v septembri. Ozaj rok dopredu (riešili sme to v auguste) odporúčam rezervovať si sálu, DJ/hudobníkov, fotografa, prípadne kameramana. Zvyšok sme postupne začali vybavovať až tento rok vo februári, teda takmer polroka pred samotnou svadbou. Všetko sa dá pekne stihnúť (ja si momentálne vyrábam vázy a svietniky, pretože výzdobu si pripravujem sama), ale i tak mi je jasné, že mesiac pred budem mať pocit, že vlastne ešte nič nemáme :-D :-D
Odpovedať
no, ja mam to stastie ze vyzdobu mam v cene, ale robim si aj tak nieco svoje.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som chcela termín v máji 2015 a zistila som, že som zaspala dobu, obaja moji favoriti na sálu už sú obsadení :/ Takže rozhodne na nič nečakať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den milé nevesty,ak este nemate vybranú hudbu resp.dj,na Vasu svadbu,kludne ma kontaktujte........ :-)
Odpovedať
@mika251 :( vidite ? presne som o tomto hovorila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gertie no áno to máš pravdu:-) ale keď som v robote, potom doma prerábame domček s drahým a letí to a za chvíľku koniec Júla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kikiballa Fuha si riadne toho postihala ja mám rezervovanú len sálu, kapelu a kameramana :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj kocky rada by som sa k vam pripojila, nas velky den bude 29.8.2015 ;-) uz sa neviem dockat , zatial mame rezervovanu len salu. Ale zatial nepodliehame panike, co je v mojom pripade vzacne :) zda sa mi to ako vcera ked si moj drahy predomna klakol a poziadal ma o ruku :) zasnubili sme sa v marci 2014
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my sme 2015, konkrétne 23.05.2015 aaaa už sa veľmi veľmi teším :-)
Odpovedať
Ahojte, pripájam sa ku vám nevestičky, my máme termín 9.5.2015. Pomaličky začíname s prípravami, však času dosť, len keď chodievam sem na MS, tak začínam mať pocit, že niektoré veci, ako úrad, by sme si už asi mali ísť zajednať a tiež miesto, kde budeme mať hostinu :)
Odpovedať
@anitram112 veru, tu ked čítaš, máš pocit , že vo všetkom je človek pozadu :-D
Odpovedať
@deniss111 však toto..ale tak ja si myslím, že to netreba preháňať a na všetko treba ísť s kľudom :D
Odpovedať
@anitram112 @deniss111 tiez si to tak hovorim l ;-) akurat mam stresy z toho ze my to nemozeme vybavovat osobne lebo sa skor na Slovensko ako v marci nedostaneme...tak musime dat na dobre recenzie od rodiny a znamych :(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulke my máme zase 25.05.2015, len všetko tak rýchlo letí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lusitka14 Môj drahý ma tiež požiadal v marci :-) Ale neboj ani sa nenazdáš a ubehne to rýchlo , mne to ide strašne rýchlo :-(
Odpovedať
@ewik_ a to je aký den?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulke prepáč som sa pomýlila teda máme v apríli 25-teho :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lusitka14 aj my sme sa zasnubili v Marci a svadba tyzden po vas 😃😃😃 tiez som v zahranici tak sa to pomalsie vybavuje.... Ale sak co uz...
Odpovedať
@veroncicka2103 my sme sikovne a vsetko to krasne zvladneme :) uz ste nieco vybavovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Aaahojte, pozdravujem, my mame termín svadbicky na 20.06. stanovený :-) a uz sa nevieme dočkať :-) po dvoch rokoch zasnubenia :-D termin sme jeden krat presúvali,kvoli drahého rodičom...chceli sme majovy,ale za nedalo ;-) pokojne prípravy,kočky :-D
Odpovedať
takto o rok už vydatááááá :-D
Odpovedať
Ahojte mňa priateľ len nedávno požiadal o ruku A termín by sme chceli 6.6. Len sa bojím že všetko na tento dátum je dávno rezervované A keď nebývam doma asi by som to mala čím skôr vybavovať :) tiež mi každý vraví máš čas Ale ako pozerám tak ani nie :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, náš termín je 8.8.2015, už niečo vybavujete??
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat 2.5.2015 :) chceli sme mat symbolicky 13.6 (presne v tento den by sme mali 6 rocnicu) ale tak nechceli nam odobrit salu :( ale nevadi aj tento datum je pekny :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?