Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikiballa. a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
@8mimi8 v kosiciach hotel bankov ..ak ti to nieco hovori :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja dufam ale neviem kedy presne :D
Odpovedať
my to vidime na 5.9. 2015
Odpovedať
My máme 18.apríla 2015 :) a už sa neskutočne moc tešíím :)
Odpovedať
Profilova fotka
nebudete mať niektorá cirkevný sobáš vonku?
Odpovedať
@8mimi8 cirkevný sobáš môžeš mať len na vysvätenom mieste. Vonku ti ho prero nepovolia
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandramaria aj ja 27.6. 2015
Odpovedať
co poviete na taketo darceky pre hosti? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nesina je to krásne, aj ja som chcela také dávať
Odpovedať
Profilova fotka
Baby aj ja sa pripájam
Odpovedať
Profilova fotka
@nesina ahoj jeej krásne su tie darčeky pre hostí kolko ta výjde taká flaštička ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Fľaštička my výjde na 1,30€ :)
Odpovedať
@tajap Fľaštička ma výjde 1,30€ :)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj super ale to je cena asi za prázdnu, a za komplet cenu takej flaštičky ?
Odpovedať
@tajap nie, je to cena už aj za naplnenú :)
Odpovedať
a to kde sa daju taketo flasticky zohnat hmm ?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to chcem aj ja prosím ťa dáš nám kontakt alebo firmu kde si to ideš objednávať ?
Odpovedať
@nesina môžem aj ja vedieť, kde si tie fľaštičky zohnala???
Odpovedať
@8mimi8 my sme chceli mat cirkevny sobas vonku, ale vzdavame sa nadeje, kedze na to potrebujes nejake povolenie z biskupskeho uradu a to sa zhana tazko, kedze farari maju zakazane sluzit aj omse vonku a toto je sviatost ... iba krst v nemocnici v nevyhnutnom pripade ... cize tak enjako, ale ked sa ti to podari daj mi vediet ... este stale dufame
Odpovedať
niečo malé na výslužky :)
Odpovedať
Ahojte :-) pripájam sa k Vám :-) Náš termín je 30.05.2015 a už skoro všetko máme zarezervované: sálu (kulturák), farára, kameramana, fotografa, výzdobu, kapelu, kuchára... Už len šaty a cukrár chýba. Zabudla som na niečo? :-)
Odpovedať
@lucuku obrúčky :-D
Odpovedať
@pokinka Aha, ozaj, to som vynechala. Tak ešte aj obrúčky :-) Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripájam sa aj ja 6.6.2015 ;-)
Odpovedať
ahojte baby my mame termin 18.4.2015 ...a nejako sa neponáhlame....co uz kocky s podobnym datumom mate vybavene?
Odpovedať
@raula11 my mame presne tento termin :-) zatiaľ mame salu,hudbu,kameru+fotky.Tiež sa nejako neplašim, ale postupne obzeram na nete čo sa mi páči - hlavne šaty ;-)
Odpovedať
@gizel no na nete a v hlave to mam uz celkom premyslene ale vsetko sa mi zda este skoro...neviem...
Odpovedať
@raula11 ahoj, my mame tiez 18.4 a zatial je vybavena sála, hudba, fotky a kolace :) ale to vsetko vybavili moji rodicia, ja osobne sa tiez neponahlam...no mam snubenca, ktory ma rad vsetko v predstihu pripravene, tak sme uz aj viac-menej rozhodnuty co sa tyka pozvanok a vyzera to tak, ze o 2 tyzdne ideme riesit obrucky :D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@jt15 @raula11 kocky aj ja mam rovnaky datum a mame zatial hudbu, salu a nic viac :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?