Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
1
11
12
Profilova fotka
Droby kedy budú fotočky, som zvedavá ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
njke foto najdes tu ;-) http://leteckaposta.cz/663908543 potom poslem aj tu vlecku, ale presne ko vravis tam jak sa rozsiruje vlecka to bolo proste dlhsie tak aj najspinavsie ale nezavadzalo
Odpovedať
som si pozrela tie fotky, ste tam krasnucky :-) tvoj drahy manzel tam vyzera ako chlapcek :-) Ja som si tiez asi najviac uzivala obrad, ale aj zacepcenie, to bolo uzasne. Mali sme na to subor a oni nam to tak krasne spravili, ze som to cele preplakala aj s hostmi :-D Moj drahy na obrad isiel citat slub a poveda: "Ja, Anka slubujem..... " a ja som sa skoro nezdrzala a vybuchla som od smiechu :-D . Skor som cakala ze taky trapas zazijem ja, ja som z tych co robia podobne voloviny :-) ale moje sluby a prisaha prebehli v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Anka :-D inak my sme sa bali obaja tohto, uz som to zazila na jednej svadbe, kde zenich hovoril: "Katka, beriem si teba Peter" ;-) zvladli sme, akurat ked sme mali myslim slubovat, tak tam bolo ze "M: Prijmi tento prsten..." a Ivko sa tak cukol na chvilu a potom dal Lucka, prijmi tento prsten... :-) droby idem to kuk inak baby vy "kalove" ja kaly moc nemusim a hen, dojdem si pre kytku a tam kaly, pierko z kaly...ale pekna bola a nevadilo mi to, no ale kto by to povedal :-)
Odpovedať
...sranda musi byt :-) pozerala som, ze si mala kaly... a som sa aj cudovala, lebo ked sme sa o nich rozpravali, tak si nic nespomenula. :-) Ja som nakoniec bola veeeelmi spokojna s tulipanmi. Len mi nevydrzali dlho a dnes som ich uz musela vyhodit :-( Ale mam krasne fotky :-)
Odpovedať
Ahojte!!! aj nám to strašne ubehlo, teším sa na video, aby som si vôbec dala dohromady súvislosti :-) Všetkým blahoželám, prajem veľa lásky, šťastia, porozumenia, a občas aj trpezlivosti!!!! :-x :-x :-x Nech nám to vydrží!
Odpovedať
Profilova fotka
Inak kočky, mate krasne fotecky a boli ste fakt kraaaasne nevesticky...jasne ze aj zenichovia, ale tak co, vzdy je stredobodom hlavne nevesta, ze ano ;-) Sak ja som mlcala preto, ze ja kaly fakt nemusim a myslela som ze mi da mozno jednu, ale bola som spokojna nakoniec. Pekny den vsetkym
Odpovedať
to je hlavne, ze sa ti to pacilo :-) a inak, ako ste boli spokojne so svadbou?? co sa nevidarilo? co bolo skvele? pozostavalo vam vela (jedlo, pitie) z hostiny? som zvedava kecajte ;-)
Odpovedať
nam dost pokazil naladu nhotel, ked sme om jednej v noci zistili, ze ho prebookovali a museli sme zhanat ubytko pre styroch hosti inde... :-S ale rozhodla som sa na to zabudnut 8-) uces sa mi rozpadol pri foteni, kaslat na to inak vsetko nvyslo super, este aby nam manzelstvo vyslo nam zostalo hrozne vela jedla aj pitia, tvrdy alkohol sa vobec nevypil, isla iba domaca slivka, ta bola super :-D postarala sa o skvelu zabavu :-D :-D inak s pocasim sme mali hrooooozne stastie :-)
Odpovedať
nam sa vazne vobec nic nepokazilo, bolo uplne super, az sa cudujem. Ani take klasicke malickosti ako sa obcas stavaju, ze sa na nieco zabudne a pod. sa nam nestalo. Aj ked vlastne draheho o desiatej vecer seklo, ale o chvilu to bolo ok vdaka jeho ujovi, ktory je chiropraktik. Takze ani to nebolo nic hrozne. Nam zostalo vela vina, vipilo sa len zopar flias a vela nealka. Tvrdeho nezostalo az tak vela, da sa to do konca roka vypit ;-) Ale nealko tiez nevadi, no tak mame zasoby na leto :-D S pocasim sme mali aj my stastie, troska sme zmokli v centre BA ked sme sa fotili, ale to sme rychlo zasli pod taku branu a o 15 min. svietilo slniecko. A potom po obrade vraj bola hrozna prietrz mracien, ale to uz sme boli na ceste na oslavu a nas to minulo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte rybky manzelkove, trosku sa vam sem votriem :-) v prvom rade vam chcem zapriat krasne, stastne a laskyplne manzelstvo, nech vam to "klape" ;-) a musim povedat, ze moja sestricka (witchka) bola kraaaaasna nevesta, taka nezna a sexi zaroven a ivko (zenich) bol stramak :-D svadbu mali perfektnu, vsetci sa zabavali o sto 6, jedlo bolo mnamkovne a kolaciky ze vraj tiez (tie som ja nemohla, bo som celiatik ako moja sestra).... mna to caka 16.8., tak dufam, ze nasa svadba sa vydari minimalne tak dobre ako setrina ;-) krasny den vam prajem mile pani manzelky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej sestricka, ty si ale zlataaaaaaa, a ake lichotky,oooo. Ze nezna a sexi, no uvidime na foteckach, ja som bola spokojna. Diky moc Lindi, naozaj, uvidis, aj tvoja svadbicka bude eno-nuno :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte "moje" sedmicky, konecne mam cas trosku tak idem pisnut k tej nasej svadbicke. V prvom rade ziadny stres ani rano...trochu som sa bala ci dojdu nacas kadernik a vizazista, ale dosli a odviedli podla mna slusnu robotku. Doma sme sa poobliekali, Ivko ma tam uz cakal, myslim ze som sa mu lubila, ked ma videl prvykrat. Podakovali sme sa nasim na zahrade, co bolo uplne necakane ale peknucke, nasi maju dvoch jorksirov, ktorym mamina dala okolo krku take biele stuhy a tie tam s tym behali po zahrade v trave a boli na spapanie. No. Podme dalej. Fotenie dobreeee, stihli sme viac nez sme chceli a este sme skocili aj do Maleconu na kavu. Fotky som este nevidela a teda dufam, ze budu supis, ale. Tiez nam zacalo trochu prsat, ked sme boli na lodi, akurat chcel Janko odfotit obrucky na takom starom kovovom lane ale vzdal to a zdrhli sme do auta. Luto mi je toho zaberu, lebo by bol super, tak isto, jak mi je luto, ze asi nemam ziadnu fotku, kde by som bola sama (alebo my dvaja) s mojou maminou, lebo ona by si to urcite zasluzila ;-( trochu lutujem, ze ked sme boli na tej kave nie su fotky, ako pijeme kavu, lebo ju obaja milujeme a aj to, ze sme sa nefotili pri hradbach na Devine, co som chcela ale nejak nebolo dobre svetlo a cas. Su to uplne chujoviny, ja viem, ale nejak mi je to stale luto. V kostole bolo supis, hrozne mi bilo srdce, tak jak nikdy v zivote, bola som cela nejaka rozcitlivena, Ivko si vraj z kostola nic nepamata, ze v takom tam bol strese :-D :-D :-D este kym sme isli do kostola, tak mi mamina rychlo hovori, ze Luci Luci, kedy mam davat tie kornutky s lupenmi babam? Ja ze neee, mami, uz si im to mala davno dat, chcela som ich mat pri vychode z kostola...takze lupene boli az ked nam gratulovali :-) v zasypoch jak hovado...ale zlate to bolo. A co sa hostiny tyka, jedlo supis, ale obsluha pomala, neviem ci bol problem v casnikoch alebo v kuchyni, ale na 4* hotel by sa taketo chyby stavat nemali, nebolo zachladene biele vino, dosiel im lad okolo 10-11 vecer, co tiez nebolo prijemne, no a mali sme koktaily a oni nemali ladovu drt. Ked sme sa na zaciatku pytali, ci vedia robit koktaily a da sa to, tak povedali ze jasne...keby som ja bola na ich mieste poviem, ze to nevieme zabezpecit. Lebo mojito s kockami ladu, ktore casom aj tak dosli, bolo fakt dost hnusne. Su to veci, ktore si nie kazdy vsimol, ja viem, a ja som taka krava ze asi cakam od ludi strasne vela a potom som hrozne sklamana ked to tak neni. Aj k tym pomalym casnikom na zaciatku. Ludia vlastne medzi predjedlom, polievkou a hlavnym jedlom chodili von a kecali, vacsina si to prave pochvalovala, ze to bolo take uvolnene, no ja som s tym spokojna nebola, tak isto jak s tym, ze som chodila hovorit casnikom ze chodte im ponuknut kavy, chodte doplnit veci atd...nemozem povedat ze neboli mili aj vzdy spravili aj ochotne potom, len to jaksi neslo same od nich a to by fakt malo. Podla mna. Tym padom sa vsetko dost natiahlo, namiesto krajania 3 tort v urcitom slede...mimochodom casovy harmonogram mali v hoteli 2 dni pred svadbou....sme krajali len tu prvu ako dezert. Zostali nerozkrajane 2 poschodia a dalsie dve torty sme niesli cele v nedelu domov. Jedlo bolo ale vynikajuce, jak hlavne, tak teple aj studene bufety, to klobuk dole. Jedlo nam ale pozostavalo, aj sladke, zabalili nam to, tak sme to v nedelu roznasali po kadekom.S riaditelkou hotela sme si tie veci potom vydiskutovali, dala nam zlavu, ospravedlnila sa. Ja to beriem, ale naozaj keby bolo na mne, zoberiem im urcite tu jednu * a dam ich ako fajn 3* hotel. Trosku mi to pokazilo moj pocit zo svadby. Ale je to asik normalne a ja som len narocna krava :-S Ale inak ludia sa nestazuju, hovorim, niektori si vsimli, vacsina nie. Ale viete, kto vam povie do oci, ze to bolo nahovno a trapne? Velmi zriedkavo niekto ;-) A my sme so svadbou spokojni, vytesujeme sa ze sme manzelia a este nas bavi nosit s hrdostou obrucky :-p je to taky iny feeling, ale urcite ze dobry. Jaj a este dve veci ma mrzia. Jedna ze cepcenie sme mali normalne, lebo sme nejak nechceli volat ludi ktorych nepozname - subor myslim. Potom na svadbe nam vynadal nas byvaly kolega, ze ci sme mu nemohli povedat, lebo on vedie jeden folklorny detsky subor a ze toto robia bezne. No ani jedneho nas cely rok toto nenapadlo, moc sme sa s nim pred svadbou nevideli a tak ani nebavili o tomto. Cize toto je jedna vec a druha, to asi mrzi vic mna nez Iva, ze sme spolu vlastne skoro vobec netancovali. Mala som par songov, ktore som si s nim a jedine s nim chcela zatancovat a nejak sme sa k tomu nedostali. Je to asi tym, ze on nerad tancuje a teda jasne, ze sa tomu vyhybal ako sa len dalo a ked tak nad tym rozmyslam, tak sme spolu trsali len na ten prvy manzelsky a potom po prezeleceni...takze tak. Takze mi z toho vychadza jedine to, ze sa musime zobrat este raz a dat si na to pozor :-D :-D :-D Najhlavnejsie ale je ze sa lubime a dufam, ze sa aj vzdy budeme a budeme sa k sebe chovat korektne a fer, to je predsa najdolezitejsie, no nie? No, dufam kocky, ze som vas moc neunavila, az teraz kukam, ze kolko som tu toho vlastne popisala...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, witchka, u nas asi podobne to cele dopadlo, co ma z celej svadby strasne mrzi ze nemam fotku s amminou, a ani my dvaja s maminou, mojimi rodicmi jeho rodicmi, to ma strasne mrzi ;-( este sme si predtym hovorili ako sa tam pofotime s maminou take vyfesakovane a nebolo casu :-( no uvidim co nafotil fotograf mozno to njak stihol zachytit, vsetkych vyrezem a necham foto len mna s mamou :-D u nas obsluha s prvym chodom tiez haprovala avsetci boli stale roztruseni, ale nikto si nestazoval, ze to bolo dobre aspon nejedli vkuse, predjedlo polievka hlavne ale mali medzi tym cas trocha... ale zhodnotili sme ze svadby by mali byt dve na tej prvej sa vychytaju vsetky muchy, bo teraz viem co by som uz inak riesila, ale neva v konecnom dosledku to hodnotim na vybornu. aj kameraman povedal ze to bola jeho najlepsia svadba aj fotograf vraj, ze stale bolo duper ani sa nenazdal a bola polnoc. tak som rada za dobre ohlasy vsetkych hosti. aj DJ povedal ze sa citil skor ako host a nie ze dosiel DJovat :-D no jedine kolo sladakov sme si nestihli zatancovat co zas viac mrzi manzela - tiez nemusi tancovanie ale sladak by si somnou dal na to sa moc tesil, ale zrovna odchazdala jeho sestra a strasne dlho odchadzali tak sa nam ani jedina pesnicka neusla, jak sme ich odprevadzali :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj moja, tak to som rada ze nie som sama...nemyslim to v zlom, ale mna to fakt este stale mrzi. Ale tiez sa spolieham, ze tam nejaka foto predsa len bude, napadlo nas s mamcou, ze jak sme odchadzali z domu uz, tak mama vratila fotografa, lebo mala vyzdobene zabradlie a schody a hrozne sa jej to lubilo, ze halo, odfotte ma tu s Luckou...takze snad ta bude. Alebo potom z priprav :-| My mame tusim jednu taku spolocnu ze my, nasi, segra s frajerom,nevlastna segra, ale to je taka masovka, nie len my dve resp. my styria napr. Lebo s Ivovymi fotrovcami mame tiez jednu taku ze je tam tusim este aj bracho, ale pom ich tam velice Ivo dotrepala aj samych dvoch...no ved nic proti nim, mam ich rada, ale predsa len ti moji su mi blizsi a keby som si mala vybrat tak sa radsej fotim s nimi... Svadbu hodnotim aj ja na vybornu, tiez nam povedali obaja, ze to bolo strasne fajn a ze sme boli uplne pohodovi, s tym jedlo to serie asi mna najviac, ale co u ludi zistujem, tak presne jak si pisala, to brali tak, ze to bolo fajn ze sa medzi chodmi mohli vyluftovat a pospoznavat sa, ze to nebolo jak na inych svadbach, kde dojdu, vsetci sa nazeru tak, ze potom pol hodinu nevedia ani vstat zo stolicky :-) takze o par mesiacov to budem prezentovat ako zamer :-D :-D a tie sladaky, resp. tancovanie. No to je presne ten princip jak s fotenim. To boli veci, ktore som urcite chcela a myslela som, ze ved na toto predsa nezabudnem, ze to je jasne....no. Tak na dalsi krat, hehe. Lubi a vyslo ti to fotenie v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
no presne ale to sa nedalo, tolko veci bolo treba, furt som bola rozlietana aj som sa bavila ze som njake nemyslela a manina sa tiez benovala hostom a riesila veci s casnikmi, tak sme njak pozabudli, uz si vobnec nepamatam s kym som sa fotila - (okrem foto od kamosky co uz am v albume) tak som zvedava co nafotil fotograf,s otcom som tiez nepozovala, ale zas sa najdu foto jak ma viedol do kostola a z tanca. s mamou som si ani nezatancovala :-( no keby sa vydavam este raz tak si dapripomienku na mobil ze fotit sa s mamou :-D drahy vrni ze ziadna druha svadba nebude planuje si ma enchat nastalo a jedna mu bohate stacila :-D na brachovej svadbe uz nebudeme mat tolko povinnosti tak sa pofotime aspon s nim a uz nezabudneme :-N :-D na to jedlo aj tak casom zabudnes, myslim ze na vsetky negativa postupne pozabudame. my sme ani nemali motylove ozdoby na stoloch. v resdtike mali dat perlicky na spodok vaziciek aby sa neprevazili namiesto toho som si nasla na ansom stole misku s tymi perlickami :-D a vo vazach samozrejme neboli mala som vytlacene take ftipne texty co mali ist nad svedsky stol ze sa ludia pri obcerstveni pobavia, tie ostali v kufry auta :-D a tak plno veci co malo byt a nebolo a to ze auto sme nemali vyzdobene ani nespomynam :-D :-x a trapas - v kravate mal zenich taky papier ako vypln, neviem kde a ako to tam bolo, vsetci sme mysleli ze to take ma byt a pocas hned prveho naseho netradicneho tanca mu to vyletelo :-N :-D v robote sme sa fotili ale nepodarilo sa co som chcela uplne ale mam inu alternativu ako to upravit aby to ucel splnilo, tym sa nic nedeje, mali sme proste casovy sklz a nestihali sme
Odpovedať
Ahojte baby :-) ... vy ste sa tu ale rozpisali :-D trosku mi aj trvalo kym som to precitala ;-) My sme mali na casnicky stastie. Mali sme ich z toho cateringu co nam robili jedlo. Boli to hrozne zlate pani. Stale tam pobehovali a rychle boli tak za styri. Ja som zase s tou prvou vecerou mala taky problem... no problem... skor pocit, ze to preslo strasne rychlo. A potom som nevedala co. Cele aj s krajanim torty (po veceri) a s kavou to trvalo hodinku a mozno aj menej. Ja som sa nestihla ani uvolnit. Casnicky sme nemuseli vobec nahanat. Skor oni chodili za nami ci mozu este ponuknut kavu a pod. Stale behali a umyvali pohare, ktore nikomu nepatrili. Co na vacsine svadieb som si vzdy vsimla, ze pohare sa len kopia a kopia. Ja by som hlavne druhu svadbu chcela kvoli sebe... mala som pocit, ze mi strasne rychlo vsetko ubehlo. Ako keby sa mi to snivalo. Neviem si vobec vybavit ziadne pocity... A ked pozeram fotky, tak ako keby som to tam ani ja nebola. Moj manzel tiez netancuje... teda obvykle, ale na svadbe ako keby sa utrhol a tancoval celu noc! Ja uz som nevladala, nohy ma boleli strasne uz o polnoci a on ma stale tahal, ze svadbu mame len jednu! :-D Bol zlaty. Na ocepcenie sme mali taky folklorny subor. Zistili sme ze nieco take existuje 2 tyzdne pred svadbou, tak sme si ich hned aj objednali. Bolo to krasne, vsetkym sa to velmi pacilo. Takmer vsetkym slzili oci a ja spolu s oboma mamickami sme plakali ako keby ma mali zabit!!! :-D Ale pacilo sa mi to... Teraz si vyberame svadobnu cestu, tak dufam, ze kvoli manzelovej praci sa tam rychlo dostaneme! Uz potrebujem volno. V sobotu som zvladla poslednu skusku, tak si chcem oddychnut! Ziadna praca ani skola! A od dnes mame aj sobasny list! Konecne to mame aj na papiery :-) Ale nove meno mi robi hrozny problem. Najma v robote. Kazdy den sa zapisem inak, este min. tyzden som sa podpisovala ako za slobodna, tento sa uz snazim podpisovat s novym priezviskom ;-) no ale sranda! A do telefonu stale hovorim stare meno :-D no proste mi to tak lahko nejde....
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?