Náš dátum 7.6.2008. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, ma niekto podobne zmyslanie ako ja a moj partner? Este sa vlastne do vsetkeho len pustame, a nemame ani ponatia kde zacat... vlastne asi na Bojnickom zamku?! ...a hostina zeby v Penzione Adam pri Piestanoch?
Odpovedať
Profilova fotka
no tu ma mate
Odpovedať
tak na tieto som vzdy pozerala, uz potom co som si vybrala svoje, ze su krasne :-) drzim ti palce, nech ti to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tie su krasne a super sa ti hodia :-) leje? u na svieti slnko_ chysdtam sa na obed domov, v slapkach a tricku tak sa asi vyzbrojim, dazd dojde isto aj k nam. len nech sa pekne radsej teraz vypri, kludne aj do piatku nam sa pekne na sobotu vycasi urcite, nemoze predsa liat tak dlho vkuse, tomu neverim. witchka ty si zo stupavy?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Anka, bude musiet, oni sa s tym namakaju, nie ja :-) ja som zase skusala Rahmanky, ale asi mi viac isli taketo uzsie ako tie sirsie sukne...aj ked v nich sa da aj spagat spravit pomaly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, musim ist, lebo sa mi to tu kopi. Nie som aj som, som z BA ale byvali sme tam tak na striedacku od 1-8 r a potom od 13-19
Odpovedať
Ja uz mam od zajtra dovolenku, aj ked som planovala az na piatok, ale som stale hrozne nevyspana a mam toho vela. Tak keby sme sa tu nahodou do svadby nevideli, tak vam prajem krasny den, aby ste si ho uzili co najviac sa to bude dat a samozrejme ziadne stresy! :-) :-) Uz je to takmer tu a stale si to az tak velmi neuvedomujem. To asi pride az v sobotu rano. Alebo mozno dnes na skuske siat.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes tiez posledny den v praci, sa posledny krat aj podpisem priezvyskom a vratim sa p osvadbe uz ako pani :-) ja si to tiez este neuvedomujem sranda, asi mi to dojde az ked to skoncia budem mat sobasny list v ruke
Odpovedať
Profilova fotka
kocky uz sa neukazem, tak vam silno drzim palceky nech vsetko vide ako ma, od pocasia po zabavu, hlavne si to uzite, paaa, vidime sa uz ako manzelky :-) luci sa svami este slecna Droby :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neblaznite secky...co tu budem sama? Ja som este v pracovnom procese :-| uz mi to prestava mysliet, aj zajtra asi budem, piatok uz ale fakt nechcem. Fesandy, takze prajem Vam aj sebe len to najlepsie a najkrajsie v tento den, nech nam vyjde pocko, povieme ano, hostina dopadne tak, ze aspon 70% ludi bude spokojnych a my uz budeme pani take a onake :-) happy wedding day ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anka a ty ak tu este do 7/6 budes, tak pisni, ako dopadla skuska siat, jou jou? Ja idem zajtra rano kozmeticke a potom na oboje nechty, tak som zvedaf, ako skoncim. Papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes naposledy v praci este, stvrtok piatok ma volno no aj tak mam toho dost co porobit. zajtra idem na natacanie mihalnic x-) krasne nam to vsetkym vide a budem naj nevesty x-) joj tesim a aj vam zelam vsetko dobre ench ten den vypali co najlepsie x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzte sa dievcenceeeeee ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babulky (a zvlast moja micka mickovata - witchka) prajem vam kraaaaaaasnu sobotku, nebojte prsat vam nebude ;-) uzite si to :-) 8-)
Odpovedať
Lucka, no este som isla omrknut pocasie.. dnes je super, keby takto bolo aj zajtra :-( ale hlasia popoludnajsie dazde :-( keby to vydrzalo aspon do 16. Takze skuska prebehla super. Satky uz mam doma od vcera :-). Trocha mi ich museli zuzit inak fajn. Pozicali mi aj kabelku a taku stolu ci co to je - satenovu. Keby bolo chladnejsie :-) Bola som prekvapena, lebo boli mile tety ;-) a dali mi saty o den skor, aby som dnes nemusela utekat do BA. KRAAAAAAAAASNU SVADBU BEZ DAZDA NAM PRAJEM!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, tiez nam prajem krasne svadbicky bez dazda, kiez by bolo ako dnes, dakovala by som este mesiac... satky tu visia uz aj mne, idem umyt kupelku a pomaly pobalit k nasim, nieco zhltnut a uzit si, hehehe, posledny den za slobodna. Papacko a mozno sa zajtra niekde vidime ;-) nech nam to vyjde!!! Lindi dikes moc, aj gaius
Odpovedať
tak Lucka, vela vela slniecka alebo slniecko ani tak byt nemusi, hlavne aby neprsalo vidime sa zajtra pa micka a vam ostatnym nevestickam zelam tiez aby vsetko vyslo ako ma.............. to ostatne necham tak, lebo vraj sa nema zelat popredu, tak si vas tu vymaknem niekedy v pondelok
Odpovedať
:-) dakujemeeee tak ja som uz vstala a pomaly sa idem chystat, o 8:00 mam vizazistku :-) papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
babuchy...najma ty mojik witchkovity....nadhernu svadbu dnes prajeem ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym dnesnym nevestickam prajem krasnu svadbu...nex vam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevestičky... Tak o tomto čase (keď píšem túto správu) mate asi ruku nad hlavou, hm? :-D tak dúfam, že vám vyšlo všetko tak, ako ste si priali... Peknú zábavu ešte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje sedmicky, tak ako ste dopadli? Trosku pomokli? Asi ako kde, ze? Mozme sa pustit do pisania, som zvedaf. to atinkaa: dakovala velice, bolo minimalne mne :-) velmi dobre to bebecko: mici, dufam, ze ste sa dobre bavili, sme radi ze sme tam mali aj vas a tesim uz na sobotu to tanushka a veronika: dakujemeeeeeeeeeeeeeee, vyslo secko, aj co sme si nepriali ;-) a ano ano, to uz aspon u nas boli ruky nad hlavou a nohy od zeme :-D
Odpovedať
witchka macik, jasne ze sme sa bavili a este ako............ ved nakoniec, Maria si videla, nie? ten si nevie vynachvalit.......akurat dufam, ze nie je problem, alebo ze ste nemali problem, ze to ten moj chlap az tak dokazoval, ze sa bavi ako nikdy................. :-| ;-) A aj my sa na vas v sobotu tesime, moc moc moc snad sa bude aj vam pacit ako tuto sobotu nam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte sedmicky ;-) Takze vsetkym prajem vsetko to najkrajsie,co ste si kedy vysnivali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme kocky, myslim ze hovorim za vsetky, vam krasne pripravy Barborka, videla som asi secko :-D :-p :-D :-D problem sme nemali, aj psychicky ste nas na to pripravili uz v nemecku hehe...urcite sa nam bude lubit, dame to na styl "cecky ven a gace dole"? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky najcerstvejsie manzelky, zelam vam vsetko naj naj naj do spolocneho zivota, nam sprchlo len stastie take jemne kratke. a vsetko dopadlo na jednicku x-)
Odpovedať
Ahojte manzelky :-) aj ja vam prajem vsetko len to najlepsie, aby ste mali krasny dlhy zivot s vasimi manzelmi :-) Nasa svadba bola uzasna, vsetci nam vraveli, ze lepsiu svadbu ani nezazili. Zabavali sme sa do piatej do rana. Malo to len jednu chybicku krasy a to, ze to vsetko velmi rychlo ubehlo :-(. Tolke pripravy a uz je po tom :-| Kytic som dostala tolko, ze neviem co s nimi a to som ich porozdavala po celej rodine :-) Ja uz mam zopar fotiek (taky vyber) od fotografa, tak ich hodim do albumu. Papaaa a vsetko krasne este raz prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky blahozelam a zelam vela stastia. :-) droby ako kyticka mala si nakoniec pivonky a vydrzali?
Odpovedať
Profilova fotka
a inak, aky som ja neokrôchanec, šak som Vám všetkým 7/6/8 čkovým chcela pogratulovať do manželstva všetko naj, lásku, porozumenie, trpezlivosť, ochotu počúvať a odpúšťať, veľa plodných dní :-) a kiež by sme mali celý čas v spoločnom živote v sebe ten nádherný pocit, čo v túto sobotu. Neviem ako Vám ale mne je neskutočne smutno, že je to za nami ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Lucka ja mam velmi podobne pocity... na jednej strane mam pocit neskutocneho stastia a stale si myslim, ze vsetci naokolo musia vidiet, ze som prave vydata... ale na druhej strane mam taky zvlastny pocit, ze je to uz za nami a ze to prebehlo tak hrozne rychlo. V niektorych chvilach som mala pocit, ze vobec nevnimam. Napr. prichod do kostola, gratulacie a pod. :D
Odpovedať
Profilova fotka
no musim suhlasit tiez to presne tak citim, ale prezivala som vsetko uzasne to bolo cele aobrad bol najkrajsi na svete x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?