Kto má svadbu 16.6.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa ešte niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
A kolko ta vyšli? možeš mi poslať link?
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 a kolko ta vyšli? môžeš mi poslať link?
Odpovedať
@47ala47 Ahoj a koko Vás vysli tie oznámka? mali pekný výber?
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb...
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 A už ich máš doma?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaja80 jasne mali toho dost...no oznamenie ta vacsia karticka bola 0,50€ a ta mensia ako pozvanka bola 0,25€ ale ked mas tych velkych 100kusov tak male spravia k tomu zadarmo...no my sme dali za to dokopy do 40€
Odpovedať
Profilova fotka
@atkavnatka ešte nie do konca marca by mali prísť
Odpovedať
@47ala47 super, dik za info.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.... tiez mame svadbu 16.6.2012 :D aj ked to malo byt uz 2.6. no museli sme to posunut koli knazovi, ktory bude mimo slovenska... pripadam si, ze sa vsetko toci len okolo svadby a dovtedy sa z toho este zblaznim :DDD nejake veci mame uz zajednane a ujasnene, ale este vela, vela veci bude treba....prave som zacala pracovat na vyrobe oznameni, dufam ze sa budu pacit:D
Odpovedať
Ahoj bocka, aj my máme svadbu v tom istom termíne. Práve včera som si dorobila svadobné oznámenia. Vecičky pomaličky zabezpečujeme, ale ako čítam na týchto stránkach, niektoré nevestičky to riešili už rok aj viac vopred. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bocka ahoooooj tak aj ty si v našom klube ;-) aj Ty vytaj! no presne u mňa je to rovnaké ale hádam sa nezbláznime :) tak potom tu daj foto aké sú tie oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaili tak tu daj foto aké si ich vyrobila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@martinkaili ...tiez si robila oznamka sama? posli nejake foto som zvedava :D myslela som, ze ked si urobim sama bude to lacnejsie a figu, ked som vsetko pokupila :D no budu originalne! ...rok aj viac sa mi to zda prehnane zajednavat veci, moze sa vselico stat a vlastne ked uz dvaja vedia, ze sa chcu zobrat nemaju az rok cakat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 ...dakujem Veve! urcite odfotim a ukazem:D....jaj ved nieje dna kedy svadbu neriesim, ale tesim, tesim!
Odpovedať
@bocka zhodli sme sa na takomto oznameni. Nechceli sme ani priezviska, uplne strucne. Obaja skor berieme uz svadbu len ako povinnost pre rodicov, :-) , aby sa pri kazdej navsteve neriesilo kedy bude svadba. Jasne, ze sa tesime na ten den, no uprimne, nech je uz za nami. Lebo stale nieco napadne, co este nie je doriesene, resp. riesime ako to dopadne. Najlepsie vsak bude asi nechat veciam volny priebeh, lebo nie vsetko sa da naplanovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@bocka dobre daj foto, som zvedavá, my sme si objednali oznamka cez internet a zajtra alebo pozajtra nám majú prísť návrhy tak uvidíme či to odsúhlasíme alebo nie, neviem sa dočkať aké budú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaili veľmi pekné
Odpovedať
Vdaka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaili ;-)
Odpovedať
tak sa pripajam kocky...vybrali sme si ten najkrajsi datum : )))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka105 vitaaaaaaaaaaaj ;-) áno ten najsamlepší :-D a čo všetko už máte povybavované?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaili už aj mne dnes prišli návrhy na oznamká etikety na fľaše a aj na výslužky :-D
Odpovedať
no babule ja mam z vas tak trochu depku asi...lebo my len salu, fotografa asi, dneska prisli obrucky tak z tych sa tesim...oznamka musim poriesit cim skor lebo ma drahy nahana s nimi uz....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka105 neboooooj ešte stíhaš :-) my este obrúčy nemáme :-| :-|
Odpovedať
Dievcata, uz mame obrucky, na zivo su ovela krajsie, som nadsena:) Odporucam zlatnictvo KAMEA v Trencine :-) skvely pristup a este bohatsi vyber. Tak uz iba oblek pre zenicha, topanky pre oboch, torta,zakusky a vino :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa tak to si na tom supeeer my ešte nemáme obrúčky, ženích nemá ešte absolútne nič, ja čakám na šaty ale inak už asi všetko nachystané a zajednané :-)
Odpovedať
@veve0312 ani moja polovicka nema absolutne nic:) este nemame ani predstavu ako by mal vyzerat svadobny oblek:) moje saty sa uz presivaju na moju velkost,v maji budem mat skusku, v nedelu sme zaplatili zalohu za svadobnu hostinu a este treba doriesit ubytovanie svadobcanov:-) len poniektori este ani nevedia, ze idu na svadbu, kedze sme este nerozposlali oznamenia vsetkym tym, ktorych by sme chceli na hostine:-) Tak aj vy ste na tom velmi dobre, obrucky vybrat je velmi jednoduche - pokial mate rovnaky vkus a aspon ako taku predstavu o tom ako by mali vyzerat:) nas oslovili hned prve, ktore sme videli:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa my našťastie nepotrebujeme ubytovať žiadných svadobčanov, to je aspoň jedno +. tak už sme pozerali nejaké tie obrúčky ale ešte sme sa stále nerozhodli, lebo sa nám páčia viaceré :-D
Odpovedať
@veve0312 mojim trapenim je svadobna kytica,absolutne netusim aku farebnu kombinaciu, ake kvety...:) nevies poradit?:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja mam svadbu 16.6. 2012 ........a uz sa veeekmi tesim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?