Kto má svadbu 16.6.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa ešte niekto?
Odpovedať
@matidlo to asi kazda co je na tomto fore:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa asi mas pravdu :-) ved to by bolo aby sa niekto netesil. a kde mas svadbu?
Odpovedať
ahojte, Menovky si robíte same alebo si ich dávate tlačiť.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaa taky jaaa taky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa ja neviem čo sa tebe páči ja budem mať biele kaly však kukni môj album a uvidíš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@diablikmata ahoooj ja som si ich robila sama
Odpovedať
Profilova fotka
@matidlo tak vitaj v klube :)
Odpovedať
@veve0312 no budem musiet este dumat:) Dievcata, aku ste si vybrali farebne ladenu vyzdobu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa ja este nemam uplne jasno, ale nieco smotanove dozlata, pripadne tmavohneda....ty chces aku?
Odpovedať
@bocka Ahoj, ja praveze vobec neviem:/ ale asi nieco fialovo ladene, alebo jemnunko ruzove, alebo do zlatista? absolutne neviem:-)) nemas link na nejake inspiracie?:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu je vela inspiracii popozeraj....fialova je pekna, ruzovu by som asi nevolila samotnu....no tu veve ma peknu ruzovu-zelenu.
Odpovedať
@kristinkaaa ahoj, ja chcem sice sytejsiu ruzovu, ale tu som nasla aj fialovu a dalsie :) http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cecill ahoj cecill, tie iste fotky vyzdoby nam poslali aj z hotela kde budeme mat hostinu:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa ja mám zeleno - ružovú
Odpovedať
Profilova fotka
@bocka ďakujeeem :)
Odpovedať
@veve0312 svadobna kyticka mi nemusi ladit so vseobecnou vyzdobou, vsak nie?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa ja neviem ale mne tak trochu bude :-)
Odpovedať
@kristinkaaa ha ha, tak to je sranda. a aky to je hotel ak to nie je tajomstvo? myslim, ze tieto baby robia vyzdobu v ba na lodi a potom v kamile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , aj ja sa pripajam...chcela som sa Vas spytat ci by ste nevedeli poradit stareho svata...
Odpovedať
Profilova fotka
@leni831 v okoli Senice.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa tie kocky co robili vyzdobu som videla v inchebe na vystave, mali nadherny stanok!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@veve0312 nemas zaco :D keby som nebola tak prirodne naladena asi by som aj o takej uvazovala :D
Odpovedať
@cecill :) ano, v kamile to mame :) no z toho co som videla ma nic moc neoslovila, teda co mi bolo poslane, snad si to budem moct doladit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bocka jaj :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, zaujala ma vasa diskusia o vyzdobe a menovkach. Chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, kde by som zohnala menovku (resp. papier) v tavre listu na jablko. Videla som to v mnozstve pripravnych albumov - jablko a tam prispendleny listocek s menom hosta. Uz cele hodiny sa snazim zistit, kde by som nieco take zohnala. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa @leni831 @bocka @matidlo Ahojte dievčatá už máte za sebou nejaké náuky? a koľko ich vlastne je?
Odpovedať
@veve0312 ahoj veve,v pravom rade, chvalim saty, krasne:) a ano, nauku mame za sebou jednu, este tri ,kedze su dokopy 4 :D ale daju sa spravit aj pocas jednej soboty vsetky naraz:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkaaa ďakujem pekne som rada, že sa páči :) my už dve :) len som nevedela koľko ich je dokopy tak dik za info. a čo zatiaľ spokojná s náukami? tak to som nevedela, že je aj taká možnosť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?