Čo už máte pripravené na svadbu v septembri, októbri 2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute nevestičky... ;-) chcela by som sa opýtať, čo všetko by som už mala mať vybavené, keď mám svadbu až v októbri 2012... sálu, hudbu, kameramana už mám, treba mi momentálne niečo viac? o koľkej si dávate obrad??
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi krásny dátum....:-) to bude aj pre mna vtedy velký DEN :-) ja som na tom podobne, az na fotografa, neviem sa rozhodnut, to co sa mi pácilo je obsadené...vy máte odkial, ak sa smiem spýtat?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 ja sa chystám tiez do Londýna, ideme v piatok, priatel tam má sestru so svagrom....vedela by si mi poradit, kde by som sa mohla mrknut, so sa týka svadobných siat? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janinka13 ja ti poradím , ak ti to nebude vadit...my máme tiez v oktobri...a uz som si zajednala v prvom rade sálu, to je najdôlezitejsie a potom pomaly kameramana, hudbu a fotografa...aj mne sa to zdalo prílis skoro, ale poviem ti pravdu, uz teraz su niektorý dost poobsadzovaný...napr. tretí fotograf, ktoré som chcela je obsadený...ale to ta zase nechcem plasit...:-)len uz je cas sa zacat trosku tomu venovat...a odkial si? mozno budem moct poradit?
Odpovedať
@marussss ja som z vychodu, takze to asi pre teba nebude moc vyhodne :) ale je tazke vybrat si a este aby to aj sedelo na jeden datum...a co planujes ako dalsie? lebo ja neviem v com pokracovat...
Odpovedať
Ahoj nevestičky my máme svadbu 1.9 a sme asi na tom celkom dobre s prípravami nakoľko už máme sálu kameramana hudbu fotografa zajednaný kostol, tortičky na redový tanec , od známeho nealko za polovičnú cenu a ľudia čo nám prídu variť a obsluhovať nám prichystajú kompletne všetku výzdobu ja si len mám povedať svoje´predstavy, dalej ma hned´ v práci moje koleginky učešú, nalíčia a nechtíky pripravia čo je super lebo všetko budem mať pod jednou strechou a ako bonus si dám ako prvu rano masaž .Normálne sa teším z tých príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi tak to máš pravdu, neviem sa tu nejak orientovat, nikde som nevidela odkial si :-) no uz sme boli aj za farárom, len tak orientacne, povedal, aby sme sa tak na jar zastavili .... no a uz zacínam premýslat nad satami, este som si ale nebola nikde pozriet a skusat..takze to by som chcela uz zacat riesit a este aj kaderníčku...musím nieco z okolia, horsie je ze tu ani nepoznám také...lebo sa tu málo zdrziavam :-) ale kamosky mi dali kontakty, tak musím pokukat :-) a chcela som si vyrobit vlastné svadobné oznámenia - takze ked bude cas aj k tomu by som uz chcela pomaly sa pohnut ... a ty? inak vsetko dobré v novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 no super, to sa dobre pocuva :-)) teda cíta :-))))))))))) ja tiez z výzdobou starosti nastastie nebudem mat - to máme zajednané vrámci hotela, dj uz je aj kameraman, len fotograf nám robí starosti. Tak nech to aj dalej ide tak lahko :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss Ahoj, Ďakujem za radu, každá sa zíde, som z Malaciek a TY? Chystám sa tento týždeň na faru.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som od Nitry, ale pracujem v ba. nechystás sa náhodou na začiatku februára na ten svadobný veľtrh do incheby?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá som z okolia Nitry - hľadám fotografa - poradíte mi niekoho?
Odpovedať
@marussss skoda ze ten moj typ uz bol obsadeny dufam ze niekoho rychlo najdes a vzdes spokojna keby som o niekom pocula tak ti dam vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kuratko111 ďakujem...dal mi kontakt na druhého fotografa, písala som mu dneska, aj on ma velmi pekné fotky . tak uvidíme :-)))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte budúce nevestičky ;-) čo sa týka mňa - objavila som dobrú stránku na ozdobu a inšpiráciu www.lenivka.sk, majú to dve baby jedna je Lenka druhá Ivka preto ten názov, možno sa tam inšpirujete. My by sme chceli mať svadbu asi 22. septembra, zatiaľ máme vybavený len kostol, hudbu a fotografa...len najhoršie je, že vôbec neviem nájsť ;-) nikde v okolí Blavy nejaké útulné miestečko, kde by sa mohlo zmestiť prbližne 70 ľudí na hostinu, neviete niekto poradiť? ja už neviem kde mám hľadať... Ja by som dala svadbu asi na 16:OO, ale treba brať do úvahy ročné obdobie, kedy sa stmieva. Dopredu vám ďakujem a želám veľa šťastia :-)
Odpovedať
@marussss ahoj, ty chceš ísť tiež na veľtrh? ja by som tiež rada šla ak by sa niekto pridal... :-)
Odpovedať
@marussss môj kolega teda niekto v práci mal v okolí nitry, skúsim sa ti na to spýtať ak chceš... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej chcem.......môžeš sa pridať (mal by ist so mnou aj môj snúbenec :-) - možno ) . Budem sa rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zienkazsuzsu dakujem :-)
Odpovedať
@dandy26 niekomu je dobre :-) možno hlúpa otázka...ale čo je to redový tanec? to len aby som bola v obraze....baby, riešite niekto aj tanečnú - pre prípad, že neviete tancovať moc? díky za odpvoeď na možno trochu ,,blbé,, otázky...
Odpovedať
@marussss nenáš za čo, ešte si spommenúť, kt. kolega to bol, lebo pracujem v hp a tam je nás docela dosť ;-) veď možno pôjdem aj ja s kamoškou a možno so snúbencom, uvidím, ale skôr to vidím tak, že jeho tam asi nedostanem, keď budem vedieť viac napíšem ti
Odpovedať
Profilova fotka
@zienkazsuzsu inak my máme svadbu v hlohovci - ja viem , ze je to dalej od ba, ale poviem ti, vela bratislavcanov tam mava svadbu....je to tam rozprávkovo krásne - zamilovala som sa do svadobnej sály - a inak je to krásny - zrekonštruovaný hotel - cize sa tam dá aj prespat - aj ja som si rezervovala izby...nádherné su :-) len az do oktobra to bolo vsetko obsadene .
Odpovedať
Profilova fotka
@zienkazsuzsu jasné, to by bolo fajn :-)
Odpovedať
@marussss díky maruss, veľa nájsť sálu nie je jednoduché vôbec.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zienkazsuzsu hehe ani ja neviem co je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss Myslim, ze je to polnocny tanec uz s mladou zenou a asi aj zenichom, kedy sa pri nich vystrieda cela rodina :) Baby ako to tu tak citam, tak mam paradny stres :-( ja mam svadbu az v septembri a zatial mam len salu a hudbu. Sala sice nie je absolutne podla mojich predstav, ale clovek sa musi obcas uskromnit, ked chce mat v tento velky den pri sebe vsetkych svojich blizkych :)
Odpovedať
moja neviem ako to tu beži velmi som tu nova tak viem len takto na plochu ti napisat dufam že nezmažú. mali akciu na kopeczliav volala som tam a boli ustretove kočky všetko som s nimi dohodla. 2 eur/ osoba a máš v tom základnú výzdobu ( návleky nastoličky s mašlou, a výzdoba na stol) a spravia mi aj kostol za 50 a výzdobu na auto za 30 eur. čo ty na to nie je zle. ja som spokojna .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-) Neviete mi poradit nejake miesto na svadobnu hostinu priamo v GA, alebo v okoli GA? A aj dobru kadernícku-ktora dokaže urobit neveste uces presne podla jej predstav a kozmetičku. Dakujem za každú dobrú radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata .my mame svadbu 8.9.2012.ja som si nedavno kupila saty od jednej nevesticky z tejto stranky ale su mi male a nesedia mi som nahnevana sama na seba.neviete o salone kde lacno predavaju alebo poziciavaju saty svadobne? |-|
Odpovedať
@zienkazsuzsu ano my riesime tanecnu, teda budeme, minimalne na prvy manzelsky tanec, nech to nie je utrpenie pohupavat sa mimo rytmu a vsetci cumia na nas :-) uz ostatna zabava je jedno, to zvladneme snad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss Rozmýšľala som, či tam pôjdeme pozrieť.
Odpovedať
cavte baby, tak po dlhsom case, ako sa vam dari s pripravami? Ja som potesena dnes, lebo som vybavila DJ-ja, takze uz mame foto, DJ, starejsi a kadernicka...pomalicky to ide :) Neviete nahodou ze ked je cirkevny sobas, ci treba predtym ist aj na matriku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?