Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa pochvalte ako vam to ide???? ja sa momentalne o dva tyzdne chystam na svk, prave vybavujeme vsetky papiere ktore moj milovany potrebuje tak len dufam ze to vsetko budeme mat hotove kym pojdeme... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Mile zienky, hlasi sa vam uz stastne vydata...:) Svadba dopadla nad ocakavania moje aj mojho manzela. Radim vam vsetkym, aby ste si to urobili podla seba, pozvali ludi, s ktorymi sa budete bavit a ktorych lubite, snazte sa prezit ten den v jednote s drahou polovickou. Ak budu hostia z vas citit, ako sa strasne lubite, ta atmosfera sa prenesie aj na nich a budu sa bavit s vami...verte mi, je to nakazlive... ak by ste chceli nejake tipy, dajte vediet. Mozem odporucit skvelu cukrarku, ku ktorej sme dosli ako slep ekura k zrnu, skvelu cukraren kde robia paradne zakusky, skveleho fotografa a dj bol tiez paradny, aj ked uznavam, ze vsetko je vec vkusu..(bol po znamosti, ale v ges-ku nam povedali, ze keby sme ziadneho dj-a nemali, presne tohto by nam odporucili...:)takze to bola viac menej nahoda, ale dalo sa s nim dohodnut, poslala som mu zoznam veci, a nebolo ich malo...tiez hral ludovky, no proste super :)) kameru neodporucim, robila mi ju kamoska :) Nadherny den, mame na co spominat. Vela lasky vam prajem!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kosicedjfoto hanba vam. hned budem vsetkych varovat, nech si v ziadnom pripade nedavaju vase firmy. fuj
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dievcata, ide niektora z vas na tu svadobnu prehliadku vo stvrtok do Ginky? je to o piatej poobede, skvely cas, ale neviem, ci sa to oplati, nebol niekto minule rocniky? Nasla som to na ich stranke, rozmyslam, ze si dam vyzdobu aj kyticu robit u nich... mate niekto skusenosti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, mate niekto skusenosti s kadernickou Danielou- Hair Clinic Daniela ???? jej pracu som sice videla na nete, vyzera byt fakt profesionalka, len by ma este zaujimali aj ceny!
Odpovedať
Profilova fotka
@kaatkaaa219 ahoj, ak hladas vyzdobu na svadbu, ozvi sa, mame rozne vyzdoby jednoduchsie,
Odpovedať
Profilova fotka
@kaatkaaa219 ahoj, ak hladas vyzdobu na svadbu, ozvi sa, mame rozne vyzdoby jednoduchsie, rozpravkove, svetelne aj na objednavku
Odpovedať
ja na tu vystavu v Ginke urcite idem, pred rokom tam bola kamoska a velmi si to chvalila. Ze nazbierala vela inspiracii na vyzdobu a nakupila vsetko co potrebovala. Aj s kamoskami sme jej pomahali s tou vyzdobou a vyzeralo to uzasne. Este si tam aj pozicala vazy a nejake aranzmany. Dost na tom usetrila, ze vraj maju velmi dobre ceny, tak uvidim, este som tam nebola. Ja rozmyslam, ze si dam u nich urobit vyzdobu na svadbu aj kyticu, lebo nebudem mat cas vyzdobit si restiku, tak uvidim, ci ma presvecia o ich sikovnosti na tej vystave. Dam vediet ako bolo ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som bola pred mojou svadbou na tej svadobnej prehliadke v Ginke a bolo to uzasne. Bolo to sice pred dvoma rokmi ale aj teraz sa chystame, lebo sa vydava sestra, tak ideme pozriet, co je nove. Vyzdobu som si robila svojpomocne a vsetko som nakupila v Ginke, taky siroky vyber vsetkeho som nikde nevidela. A hlavne vyborne ceny, to mozem potvrdit. Este si pamatam, ze uz vtedy som nasla v ponuke inych agentur na internete pofotene presne tie veci z Ginky na zapozicanie, no v tych agenturach by som urcite preplacala za tie aranzmany, kedze oni by si ich pozicali z Ginky. Nemate nahodou alebo ste nemali niektora svadbu v Marathone? Boli ste spokojne? Dakujem :-)
Odpovedať
Dievcence, kedysi to tu zilo, ked som sa ja vydavala. Co sa s Vami deje?Ved na rok 2012 len 5stranok diskusie v Kosiciach. To sa tak malo ludi vydava a zeni v roku 2012?
Odpovedať
Profilova fotka
este aj ja som tuuu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 15.9.2012 a dosť stojíme s prípravami...Ja som taká nerozhodná nevestička...ešte nemám šaty, poháre, topánky,obrúčky... :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kattuska25 skvely vyber kapely... Family su uplne super :)
Odpovedať
@akitas svadobny uces v Hair Clinic Daniela stoji 100 Eur ak budes chciet aj pricesok tak to bude drahsie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@labanka jeminecku, to je na mna prilis, skoda :( .... sice aj som cakala, ze to bude drahe... u nas na dedine cese kadernicka spoloc. ucesy aj za 20 eur a tiez je to pekne
Odpovedať
ahojte tak aj ja sa pridavam, po pravde ani neviem kde zacat, hladam nejaky priestor v KE pre cca 90 ludi, nemate nejake dobre typy? velmi som sa tesila ked sa to spustilo a rpzhodli sme sa vziat ale teraz som viac vystrasena... neviem co skor ... ci sala ci DJ ci fotograf, kolace , vyzdoba .. prosim pomozte :-S , asi zacneme priestorom ... viete mi dat nejake typy .. pocula som ze yasmin je top aj ked drahsi ..
Odpovedať
@akitas no je to fake diskutabilne, vies mame totiz na vyber a je len na nas, ci si ju vyberieme, ja som sa tak rozhodla a verim, ze nebudem lutovat.... praca vyzera byt velmi kvalitna, tak sa uz tesim :-)
Odpovedať
@brandy001 ahojky, ja mam Yasmin a je fakt TOP vo vsetkom :D no a mala by si zacat samozrejme zhananim priestoru, tak fotograf, kamera, svadobne saty, obrucky.............zvysok sa da dobavit aj narychlo :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?