Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
Ahojte, tiez sa k vam pridavam. podla mna sme vsetky uplne normalne,aj ked svadba je az buduci rok..treba vsetko dokonale naplanovat no nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 no oni sú perfektný tvoj snúbenec ma dobrý vkus...my sme tiež nad inou kapelou ani nerozmýšľali... ale ak ich chcete met tak by ste im mali zavolať čím skôr lebo oni majú väčšinou už rok dopredu obsadene.... my mame svadbu v júny a objednávali sme si ich tohto roku vo februári a už nám hovorili ze majú nejaké dátumi obsadene na druhý rok... tak sa poponáhľajte... :)) dobre ste si vybrali.. :))
Odpovedať
@kattuska25 :) dakujeme pekne, mas pravdu, pozerali sme na nete, lebo maju aj svoju vlastnu stranku a tam je presny rozpis, kedy hraju a kedy maju volno, ale urcite sa musime poponahlat, nech tam vyjde veselica :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 no ja viem že tam majú rozpis ale podľa toho sa veľmi riadiť nemôžeš lebo nie vždy tam maju všetky dátumy označené ktoré majú už obsadené... no ked sme si ich my vo februári zajednali tak oznacili datum niekedy v marci tak nie často ju aktualizuju... najlepšie je im zavolať a dohodnuť sa presne a oni ti presne povedia ci maju volny termin... ale dúfam ze sa vam to podari a budete mat poriadnu veselicu... :) ja sa uz na nich tesim... :)
Odpovedať
:) aha, tak to veru musi snubenec uz poriesit cim skor, :) a kde mate svadbu vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 ahoj no tak to nieje celkom iste ešte zatiaľ máme rezervované v Čani tak neviem... a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_lekna Bratranec sa žení v sále na Jedlíkovej a bude mať 130 ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :) Myslím si, že času máme dosť, len tak rýchlo uplynie, ani nepostrehneme. My budeme mať svadbu 4.8.2012 v Kaplnke sv. Michala a zatiaľ sme nevybavili nič len kostol :(. Snáď to všetko stihnem :)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do diskusie....my sa budeme brať 8.9.2012 a zatial mame salu, hudbu a momentalne riesime foto+video a zbytok mame cas riesit az buduci rok....teda dufam....:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa aj ked to nie je este na isto, ale tiez ako leny71 chceli by sme datum 8.9. 2012...zatial nemame nic, len predstavy...:)
Odpovedať
@kattuska25 Ahojky, ...nam nakoniec kapela nevysla, pretoze 14.4.2012 maju obsadene, a volne maju len 21.4.2012. Musime si pohladat inu kapelu...pretoze 21.4.2012 je obsadena miestnost, ach komplikacie :( no nevadi na neico spominat len treba... Dokonca ked som bola skusat saty, tak ma v dvoch odhovarali nech si pockam na novu kolekciu a vobec sa mi nepacil ich pristup. Najlepsi pristup zatial mali v Maggie ... ako idu Tebe prirpavy ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... no to mi je luto ze vam to s tou kapelou nevyšlo... ::( ale držím palce aby ste našli nejaku dobru... no ja sa chystam niekedy v septembri skusat saty a tiez sa chystam do maggie tam sa mi najviac pačia modeli alebo este skocim aj do ceremoni... inak nic nove zatial rozmýšlam nad farbou vyzdoby a ešte že či dám spravit vyzdobu agenture alebo si ju urobim sama veeeľka dilema... :( a ty ako pokračuješ? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte... Aj my máme svadbu na budúci rok a to 9.6.2012 a v podstate máme vybavený základ a to je živá hudba, kameraman, fotografka a dnes k tomu pribudla aj miestnosť, takže sa tešíme :) niekedy na budúci týždeň idem pozrieť šaty aby som vedela akou cestou sa mám uberať a čo môžem očakávať od salónov v KE...
Odpovedať
Caute kocky vidim ze zarezavate s pripravami. Mi mame nejak cas. Uz by bol najvyssi cas si zarezervovat miestnost ale tak nejak sa nad nedari najst to prave orechove. Kde ste si zajednali miesnost?? dajte nejake napady na miestnost, lebo sme uz dost v koncoch.budeme mat cca do 80 hosti. Vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Rada by som Vam dala jednu radu. Nebojte sa do navrhu miestnosti zaradit aj saly napr. na dedinach blizko Kosic. Vo vacsine tam maju krasne zrekonstruovane priestory, kde Vam dobra cateringova agentura zabezpeci uzasnu svadbu za primerane ceny tak pre menej narocnych ako aj tych najnarocnejsich zakaznikov. My sme mali svadbu na dedine, no pohrali sme sa s vyzdobou a bolo to prekrasne.
Odpovedať
@kattuska25 Ide Ti to pekne :) taktiez rozmyslam nad vyzdobou, neda mi pokoj ... :) neviem presne v akej farbe bude, lebo tam kde budeme mat svadbu, ponukaju vyzdobu, len oni vravia, ze to staci potom, casu dost...kazdy mi to vravi, ale ja si aj tak chcem tieto veci robit dopredu, kupovat malickosti a zaroven nech ladia farebne ... ale co z toho, ked vravia casu dost :) ale mozno pistaciovo zelena alebo bordova, ale nie prilis tmava ...tazke neviem..... Vyzdobu si budeme najskor robit len my a nieco doplni restauracia, kde bude svadba. Satky si chcem ist tento piatok pozriet do mesta, nech viem ako dalej a obrucky nemame. Pocula som vsak, ze sa oplati ist do Madarska do mesta a za dobru cenu. Kapelu, fotografa, kolace a ine veci nemame, v podstate mame miestnost a jeden druheho.... Chyta ma skor stres, ci sa to podari vsetko tak, ako chceme, ... moj drahy si toti nechava vsetko na poslednu chvilu ... :)... Vies, ake satky by si chcela mat, teda strih, atd.. ? Svadbe zdar :)
Odpovedať
@petrikazuzka a kde presne ste to mali???
Odpovedať
ahoj baby my mame termin 18.8.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 aj my budeme mat svadbu 4.8.2012- len ma sklamali na urade ze este nemaju rozpis na buduci rok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no my to budeme mať v kostole a tie bývajú asi riadne vzťažené cey sezónu svadieb. A máš už niečo vybavené (sálu,foto)?
Odpovedať
Profilova fotka
sálu ešte nie. ešte ani do užšieho výberu nemáme nič zaradené. len kameramana máme perfektného a dja aspoä už vieme ktorého. asi počkáme kým si zarezervujeme dátum na úrade - dúfam že ešte budú voľné a pre istotu až potom ostatné veci....
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka ahojky my chcem mat 9.6.2012 v KE:) zatial kostol nepotvrdeny,musime si tam zavolat lebo zijeme v CR a miestnost tez nevieme kde a aku??mas uz najeky typ pre seba?a vies o nejakych restikach ceny?diky ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
@lulukya1 ahojky nevies ako to tam vyzera? na jedlikovej?nemaju nejake stranky na nete?diky
Odpovedať
@lienka434 Ja uz mam toho pochodene dost, salu este nemam zajednanu ale uz mam uzsi vyber. Treba cim skor lebo terminy uz sa minaju. Napis mi aku mas predstavu, ako si narocna, pre cca kolko ludi by to malo byt. Na com bazirujes napr. dostatocne velky parket, okruhle stoly atd. Rada pomozem.
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka ahojky,mozme si napisat postu...my budeme mat okolo 50hosti potrebujeme aj ubytovanie.Staci nam nieco pekne a prijemne za rozumnu cenu,mozu byt aj okruhle stoli alebo velky parket:) Diky
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 ahoj kde mate rezervovanu miestnost??Diky
Odpovedať
@lienka434 V jednej obci, lebo nie sme z okolia PO.
Odpovedať
Profilova fotka
@timeab mozem sa spytat akeho dja mate? diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee :-) vidim, ze tu uz riaaadne dlho nik nepisal... Noooo takze uz sa k vam pridavam aj jaaa :-) Tiez som si povodne ako moje okolie myslela, ze na vsetko mam este cas, ale po zisteni, ako plne obsadena je sala, kde chceme mat svadbu sme sa s drahym kustik rozhybali a bolo. Chceli sme mat svadbu v septembri a jediny volny termin v tej sale bol 1.9., takze termin nasej svadby je 1.9.2012, ale nie v KE, ale v PO. Kedze uz sme boli v takom mensom rozbehu, tak sme hned zjednali aj hud.skupinu, fotografa a kameramana, este musim zajst za nasim duchovnym co to poriesit, aby to uz bolo aspon to gro vybavovaciek kompletneee... Juuuj ale tesiiim saaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka Ahoj keď si to tak už obehala...môžeš poradiť aj mne??? My plánujeme cca 120 ľudí, teda potrebujeme dostatočne veľký parket...vieš niečo poradiť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?