Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
ahojte, Bianca asi este spi po nocnej...Ja tiez zaspavam, take blbe pocasie... 8-( a este to tak vyzera, ze idem dostat, takze rodeo sa zacina, uz som sa nabalila liekmi rano, tak uvidime, ci vydrzim do poobedia. |-|
Profilova fotka
dobre rano
Ahoj, prave som sa pozrela na hodinky, ze o takomto case by si aj mohla vstavat :-D
Profilova fotka
ahoj som si nevsimla ze si tu. :-( Ja mam teraz hlavu vetsinou na MK :-S
ahojte babulky, zapadáme prachom...... :-D čo máte nové?
Profilova fotka
tribit je to smutne ale sme sa presunuly do inej teeeeeeeeeeeeeemyyyyyyyyyyyy :-D
jééééééj, sharlotka má novú fotku kočka jedna.... :-) yon, pri tebe som si tiež už skôr všimla novú fotku, to je nejaký ich kroj? Lebo ti moooooooc sekne, normálne si v tom sexi.... :-N my sme sa donovej témy presunuli, ale dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúfam a veríííííííííííííííííííííííííííím že sharlota sa tam nepresunie..... 8-(
Profilova fotka
tribit hej je to kroj bavorsky sme si to kupili s muzikom on ma tiez a chodime v tom na oslavy a tak ked su tu festy , sa mi to paci a som v tom ako snehulienka len trpaslici mi chybaju :-D :-D a ty ako sa mas lezkas
Profilova fotka
Chcela by som sa spytat, je nas tu vela takych, ktore to uz mame za sebou. Som zberatelkou svadobnych oznameni, tak by som sa chcela spytat ci nemate doma zabudnute nejake to oznamenie. Ak by ste mi ho mohli poslat, bola by som rada. Ak je tu niekto taky ochotny dajte mi vediet na tortelina@centrum.sk a ja mu poslem adresu. Dakujem. Pa
ahojte dievcata, hlasim sa "trosku" opozdene, ale nedalo sa skor, udialo sa u mna strasne vela zmien a nemala som poriadne cas si ani vydychnut. pisala som aj tribitke, ale neozvala sa mi, tak vobec neviem co je nove. ibaze by som zacala vsetko pekne postupne citat a dostat sa do toho, co mi uniklo, ked som "tu" nebola......sharlottka, pracujes este v skole, ci si zmenila pracu? ja uz nepracujem tam, kde predtym - konecne sa mi podarilo zmenit zamestnanie, takze s tym suviselo aj moje vypadnutie z temy + dalsie ine veci, ktore sa mi udiali za ten cas. tak ako sa mate baby, aspon v kratkosti popiste, co je nove.....budem rada :-D :-D :-D
ahoooooooooooooooooooooooooj taruška naša..... x-) my sme ťa tu tisíckrát spomínali, že čo je s tebou.... :-( ale ja neviem ako je možné, že mi od teba neprišla žiadna pošta, ani IP....určite by som sa ti ozvala, veľakrát sme ťa tu spomínali..... ;-) no, nové je to, že bianca a yonanevi tiež prišli o bábatká tak ako ja....ale už čoskoro sa budú zase snažiť a všetko dobre dopadne, že babulky? :-D no a ja som zase tehotná, od včera som v 6 mesiaci, ale celé tehotenstvo je komplikované, som na rizikovom.... a tak.... no a sharlottka stále učí, má pevné nervy, dokonca tento školský rok je aj triedna.... šikovnica je to... ;-) taruš, šup šup, napíš nám čo máš nové, babky sa určite veeeeeľmi radi pripoja do diskusie.... :-N Papa, som rada, že si sa ozvala.... :-D :-D
ahojte baby, tribitka, dakujem za krasne privitanie!!! :-D :-D :-D no kde to viazne, co nepisete dievcence??? tak toto je vsetko nove? vela veci aj smutnych......ale ja verim, ze vsetkym nam vsetko dobre dopadne! musi!!!! tak baby, ked budete mat cas, dajte o sebe vediet. aj ty sharlotka, ved keby nenapisala tribitka co je nove, tak som ako v zabudnutom storoci, ani neviem co sa deje. tribitka mi uz napisla aj IP, tak sa moc tesim!!!!
Článok sa načítava...
Jeeeeeeeeeeej Tarus!!!!!! x-) x-) x-) x-) Ty sa pochval, kde teraz pracujes a co je s tebou!
tak a som opat aj tu....dufam, ze sa zacnete baby ozyvat, lebo akosi to tu viazne...to hovori ta prava, ze???? ale ja som to uz vysvetlila, tak dufam, ze sa nikto na mna nehneva :-N ;-)
Tara, teraz nebudem mat cas, ale okolo druhej by som mala byt doma, potom sa ozvem.
Sice nie o druhej, ale som tu...Je tu niekto =-) ?
cauko, dobre ranko....uz ste tu??? :-D tak sup-sup
Som tu, prave som si odskocila do nedalekeho Tesca a citim sa strasne choro, tak som si kupila aj zinok s C vitaminom. Mam este jednu volnu hodinu a potom ucim dve a mozem ist domkoooov! :-D
boze, ako ti je dobre!!!! ja sa tu idem zblaznit! kolegyna ma DV, ludia nechodia, uz som vsetko upratala a neviem co by som robila. najradsej by som isla domov a spala. nechce sa mi tu byt ]-( a ako ti je ako triednej? ktory rocnik mas?
Mam 1.rocnik. :-p Ako mi je? Nemam chut byt zodpovedna za cudzie decka a nebavi ma ich kontrolovat a pytat sa na ospravdelnienky. Takze asi tak... A nemate tam nejake lacne lyzovanie v Alpach?
tak si potom celkom fajn triedna :-D lyzovacky? mame a super ceny celkom. podla toho ktore alpy. teraz som predavala rakuske za 9000sk/8dni. v cene je ubytko, polpenzia. skipas si kupujes uz tam a vyjde podla toho, na kolko dni to chces. doprava je tiez vlastna. podla toho, co by ste si predstavovali. ale inak, to ucenie ti zavidim, chcela by som to vyskusat. aspon sa rozpravas, ale ja ked tu nikoho nemam a este ani kolegynu, tak tu onemiem :-p
No, dopravu by sme chceli vlastnu, chceli by sme v podstate v cene ubytko a skipas.
tak ti nieco pozriem a poslem. a stravu nechcete?
Moze a nemusi byt...Inak ten byt sme kupili 3-izbovy, co si sa pytala. Ty by si sa rada porozpravala a ja by som si niekedy sadla niekde do kancla tichucko...jaaaaaj |-|
joj sharlot, chapem ta....ked som robila v tej robote, a bol tam samy hluk a krik...tiez som chcela vypadnut niekam do ticha. teraz tu mam ticho a chcem hluk a krik....strasne!!! clovek chce vzdy to, co nema. 3izbovy? tak dobre ste kupili....a v ktorej casti BA? drahy bol? u nas uz idu 2i byty po 2mil. ]-(
No, som tu...doucene...dnes bolo asi nieco vo vzduchu, lebo im to nejak vynimocne palilo
bola som na obede, este si tam?
Som, cakam na teba :-D Co dobreho si mala?
No, tarus, idem ja uz domkov do perin, co ale nie je vylucene, ze zase skoncim pri pocitaci :-N
mala som ludi....raz chodia a raz nie je po nich ani stopa. tak potom napis, ak budes pri PC. hrozne ti zavidim, aj ja chcem ist do perin. vidis, aj to je vyhoda ucenie, ze mas aspon obcas taketo volno, ked uz nemas hodiny. v inej robote by si to nemala. ja tu tiez mam pracovnu dobu v sezone do 17.30 a mimisezonu do 17h. pridem domov a je aj pol siedmej....tak sa velmi neuspavaj, radsej sadni k PC a piiiiis!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?