Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
ja som si to včera tak šinule po dialnici a až doma som si uvedomila, že do čerta, ved ja mám stále letné pneumatiky..... :-D stáli pri mne všetci anjeličkovia..... :-D v ktorej časti pracujú? Pri Poluse? lebo smerom na Patronku by som určite neišla.....
Pri Poluse. Ja uz mam zimne asi 2 tyzdne. PREZUT! A hned!!!
Beham od okna k oknu a mam taky pocit, ze nikam nejdem.
k Polusu to zvládneš v pohodke, to zvládneš, to zvládneš..... :-D :-D drahý mi má ísť zajtra prezuť, tak ked prídem z nemocky, už budem fičať na zimných......dúfam.... čo dobré dnes varíš na večeru svojim chlapom? alebo si vaia sami?? x-)
Ja nevarim nikdy, len cez vikend a niekedy, ked sa mi chce si navarim nejaku polievku. Oni jedia v Poluse a ked idu z prace, tak sa zastavia si nieco kupit. A mala to ako berie, ze bude mat surodenca?
sharlott, dobre to máš zariadené..... aj ked sa musím priznať, že ja som niekedy doma varila, ale odkedy som tehu, nevarím...len výnimočne.... obed má krpatá v škole, drahý sa naje v robote, na večeru im stačí niečo lahké.... :-D o krpatej mi ani nehovor, tak ma vytáča že až príliš....trepe nu kvalitne puberta, ale fakt.... niekedy by som ju tak uzemnila, že by videla..... jooooooooj, aj teraz som z nej napálená...... ]-( ]-( ]-(
Kolko ma rokov 13? Ja som bola zlate dieta, ked som mala 13. so mnou to zacalo byt zle tak od 16, dovtedy som bola hotovy anjelik a kazdy bol zo mna hotovy, ze co sa to zo mna vyklulo. :-D A potom som sa odstahovala do BA a vyhrazala som sa, ze uz sa nikdy neozvem a odvtedy sa vztahy strasne zlepsili a zase je zo mna anjelik s rozkami :-p
sharlott, už má 14, ale rozum na 4....fakt žasnem, celá matka...... ]-( no, na mna prišla puberta tak okolo 17, ale ani vtedy som si nedovolila to,čo ona teraz..... bojím sa toho, že ak s nou neurobíme poriadok teraz, tak čo bude robiť v 17!?????!!!! aj ja som sa provokačne odsťahovala, aj ja som sa vyhrážala že sa im už neozvem, nechala som hrdinsky doma kluče od bytu a kreditku otcovu čo som dovtedy používala..... boooože aká som bola hrdinka.... a ani neviem prečo, ved naši boli v pohode.... :-D :-D
Skor by som to prikladala tomu, ze ked je clovek dospely, uz by nemal byvat s rodicmi, ale starat sa sam o seba a takto aj dospeje, aj pochopi vela veci, ktore nepochopi doma s rodicmi. No, mas to tazke, ked nie si jej mama. Pravdupovediac asi aj ja by som sa burila. A ona sa stretava s mamou?
no, hej, stretáva a s nou tak raz za mesiac, vtedy sa vráti domov úplne zdivetá..... ona sa teraz búri principiálne..... ]-( papa,idem sa baliť do nemocky...... :-( ked sa vrátim, hned sa ozvem...papaaaaaaa...... x-)
Ahoj, dnes tu nebudem velmi, lebo mame imatrikulacie v telocvicni :-| Booooze, radsej by som ucila ako tam v tom hluku a zime sediet. :-S
ahooojte, tak ja som tu az teraz :-( a vy ste uz fuc! tribitka, ides nam to nemocnice? infuzky zvladnes, neboj nic! drzim ti palce, nech ti to tam rychlo ujde. mala si si zobrat notebook a mohli sme si pisat..... no sharlot, a ty si na imatrikulaciach, takze dnes som tu sama...ale ked sa troska uvolnis, tak napis, budem radaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Článok sa načítava...
Jaaaaj, skoncili sme a teraz si ideme s kolegami posediet. auticko som zverila pekne-krasne manzelovi. :-p
jaaaaj, ty sa mas! aj ja chcem ist niekam von z tejto kancosky. uz sa mi tu nechce sediet, este ze je to uz posledny den, lebo by ma tu slak trafil. tak sa mi v pondelok ozvi a neopi sa velmi!!! :-D nechaj si zasoby na punc! x-)
Ahoj Tara, tak aky bol vikend?
ahoj sharlot, joj az teraz odpisujem, lebo som mala tolkoooo roboty! vikend bol super, isli sme na tie donovaly, bolo tam 40cm snehu, nadhera, uplne iny svet!!!! balzam na dusu :-D este sme nelyzovali, ale chystame sa ze asi v sobotu prelestime lyze a ideme na to :-D . a ty si ako vikendovala, ci ste len tak lenosili, hm? zajtra budem mat hadam viac casu, lebo dnes to bolo o dusu. bud nie je nic, ale sa toho nakopi ]-( tak zatial papapa
Ahojte, kde steeeeeee? tribitus, kedy sa vratis s nemocnice? a sharlot ty si kde? ozvite sa baby!!! ;-)
Ahoj Tarus, Tribit podla mna pustia asi az v zajtra, alebo cez vikend.
no caaaaau, ako dnes? mas vela ucenia? ja len tak pomalicky robim co pride, ale poobede asi pride nejaka vacsia skupina kupit lyzovacku :-D , tak to bude zasa vybavovaciek. kazdy zhana silvestra! aj my by sme sa uz mali po niecom poobzerat. vy ste na tom ako? uz mate nieco na silvestra, ci budete len tak domka? tak tribitku pustia az zajtra? dohovie ako sa ma, ale urcite napise, ked sa vrati. ;-)
Ahoj, no ucenia ani nebolo az tak vela, ale mali sme poradu a rodicko. Z 20, co mam v triede prislo 7 rodicov. My Silvestra zas a znova asi nechavame na poslednu chvilu, aj ked sme si uz milion krat povedali, ze uz si ho zabezpecime dopredu.
ahojte, ako po vikende? ja som bola s drahym na squasch :-D dost ma to chytilo, takze asi to bude nas pravidelny sport. nie vsetko ma moc bavi, ale toto je fakt fasa. vybijete sa, vyburite, riadne vytrieskate vsetko co Vas hneva :-D :-D :-D dobry relax!!!!!! vybila som si vsetku svoju zlost :-N x-) a vy ste ako vikendovali? tribitka, uz si domka? ako si to prezila v nemocnici? dufam, ze ti to rychlo ubiehalo a uz si doma vo svojom!!!!!!!! a ty sharlotka, co nove? tak sa ozvite baby!
Ozyvam sa...Nove ani nic take nemam, chce sa mi spat, rano tu bola snehova burka, to som este nezazila!Blyskalo sa a padal sneh :-o
Ahoj Tara, no ako? Ja som v jednom "svungu"...Jaaaaj, sa mi nechce robit... :-S
ahojte babule ako sa mate, mne sa tak nic nechce nech uz su sviatky mam tam dovolenku tak si hadam konecne oddychnem :-D
ahojte baby, zasa som mala perny tyzden a asi aj tak skonci....zajtra popisem viac, lebo teraz som len na chvilu zobrala drahemu notebook.... :-D bola som na skoleniach, tak som nebola pri PC.....konecne sa zajtra vyburim a pozriem vsetky maily....tak zatial pa, zajtra x-)
Ahoj Sonulienka, a ty sa kao mas?Akosi sme zase tu nasu temu zanedbali :-N Tara, kde je to tvoje "vyburenie", hm?Tribitka sa odvetedy neukazala nikde a neviem, co s nou je. Dufam, ze nic vazne. :-|
caute, ja som tu, len mam vela roboty cez den, tak akosi nestiham :-N akurat mame first zlavy, tak ludia chodia ako najati.....chodi ich strasne vela a ledva stihame s kolegynou dychat. vcera sme obedovali o 15h!!!! tak sme si povedali, ze toto teda nie, ze zavedieme uplne iny system, lebo takto budeme do vianoc podvyzivene :-N ale inak citam-citam a pisem-pisem vzdy ked sa da. tribitka sa dlho neozvala, asi oddychuje domka a mozno odisli niekam s drahym za relaxom x-) . sonulienka, ty si tu veru dlhoooooo nebola, skoro ako ja :-N a co ste baby porabali cez vikend? no a este som asi nespominala, ze mam manzela PN.......roztrhol si achilovku, operovali mu to a teraz peenkuje doma :-( .chudiatko, ma sadru az po stehno, takze je len doma a aj my sme len doma...... :-( takze vianocne darceky idem kupovat sama, tak to nebude az taka sranda a zabava ako minule roky....no co uz, hadam sa mi len skoro uzdravi :-)
Och, tak to prajem skore "zahojenie" tvojmu manzelovi. Cez vikend sme nerobili nic, akurat sme upratovali a to je vsetko. Ja som tak odrovnana z roboty, ze nevladzem uz nic. Isla by som sa lyzovat, ale tu v okoli sa nikde neda ]-( ]-( ]-( Ja si skor myslim, ze si Tribitku nechali v nemocke az do porodu. :-|
Myslis, ze ju nechali v nemocnici? chudatko, dohovie....ved hadam sa nam hned ozve, ked bude moct. Lyzovat sa da od tych 1000m, pozerala som rano panoramu ;-) ja som tiez rozmyslala, ze by sme cez vikend vybehli s ocinom a segrou na lyzovacku na donovaly....tak uvidime, ci sa podari. moj drahusik si dlho nezasportuje, tak aspon ja sa vyburim ;-) zajtra idem aj na plavaren, lebo sa potrebujem trochu zregenerovat. tiez mam pocit, ze som z roboty vycerpana, ako keby som orala na poli. uz potrebujem vypnut, trocha sa zresetovat. ]-(
Aj ja by som isla na Donovaly, ale my to mame relativne daleko, ale taaaak by som si zalyzovala...Kolko tam stoji denny listok?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?