13.6.2009

Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
1
2
13
Profilova fotka
Ahoj, tak aj my by sme chceli tento datum, len dufam, ze sa nam podari zohnat vsetko k tomuto datumu a nebudeme ho musiet menit ;-) A este je tu jedna vec, ze som z opacneho konca :-)
Profilova fotka
jeeeeej to nevadi, ale uz som tu mala pocit ze tu ozaj nik nieje s tymto datumom :-D
Profilova fotka
cawes, tak uz sa tu ozaj nik okrem nas nenajde? :-D
ahojky, my máme 27.06.2009 chceli sme to na 28.06.2009 vtedy sme sa spoznali, ale čo už. chcela som sa spýtať že koľko mesiacov pred svadbu treba vyberať šatičky, viete mi poradiť. dakujem
no my sme si vybrali tyzden po vas termin, 20.06.2009, hadam ho uz nemit nebudeme, lebo mam zajednanych fotograf, kamera, hudba, svadobnu salu, kde bude hostina, kvetinasrtvo na vyzdobu a zacinam kupovat take drobnosti, ako su vyrezavatka a noznice a podobne... saty staci pozeram podla mna v decembri, cca pol roka pred datumom sobasa. tak nech nam to vyjde
aj ja som už niečo zajednala, ale kvetinárstvo nemám ty si šikovnejšia, ale neviem ani ktoré si vyberiem. a už som stihla tiež niečo pokúpiť, no som zvedavá ako to dopadne, aj ked je ešte čas. takže šatičky v takej zime skúšať to nebude bohvie čo, brr
ahoj....tiez mame svadbu 13.6.2009, ale v Ke
Profilova fotka
Ahojte...tak konecne je tu niekto:-) laura ja pojdem uz v decembri saticky omrknut a potom este dostanu nejaku predkolekciu tak pojdem este po novom roku... ja uz kupujem tiez vselico...napr. kalisteky na sviecky a rozne ozdoby, no a za salu sme uz dali zalohu a mame kameramana aj fotografa a boli sme uz aj za knazom:-) a uz aj oznamko riesim ;-) martinka....no s tymto datumom sme tu asi len my...
Profilova fotka
martinka inak do KE sa chystam na saty...do salonu meggie
a mysôíš že potom dostanú nejakú predkolekciu ešte ale asi aj hej ale zase na leto či ako myslíš?? a my sme za kňazom ešte neboli chystame sa až v novembri alebo decembri. oznamko mám spravený návrh chceme také jednoduché
Profilova fotka
ano na leto myslim :-) moje oznamko sa uz asi bud tyzden bude tlacit...trochu preedcasne, ale v poho...
no tak ty si riadne šikovná, my ho dáme asi až v januári spraviť.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ja len kvoli tomu ze to bude cez znameho :-)
no tak potom hej, oznámenia sú drahé, tak hádam ti dá aj nejakú zľavičku :-)
lucka to budfe asi tym, ze niektori ludia si davaju pred cislom 13 bacha.....ale, ja na povery velmi neverim... pocula som, ze v salone meggie maju pekne saty....ja si saticky pojdem asi vybrat do salonu bonnet...
Profilova fotka
laura ano cele ma vyjde na 5 sk vsetko a plus obalka martinka a v bonete maju pekne saty?
Kocky, tych siat sa nebojte skusat v zime, ved v salonoch je teplucko a prijemne, akurat to vyzliekanie... ale da sa to zvladat. podla mna je teraz este skoro, dokonca aj pol roka pred je dost skoro, ale ak chcete mat saty vysnivane, tak skoro nie je nikdy podla mna.
ahojky, no aj sa idem skúšať šaty pol roka vopred, podľa mňa aspoň si spravím predstavu aké mi sadnú a ktoré sa mi budú páčiť. milaciklilus: a ty si chceš kedy ísť skúšať??
no ja planujem december - januar, zalezi od toho, ake bude pocasie a nalada a taaaak, a ako sa poznam, vsetko bude uplne inak ako teraz planujeme. vyzdobu by som chcela v kremovo-oranzovej farbe, kvety ruze..
Profilova fotka
ahojte, ja si myslim ze nic za to nedame ked si ich vyskusame uz vopred....a najlepsie je nafotit sa a potom si ich pozriet v compiku... :-D no definitivne rozhodnutie staci mozno mesiac pred :-)
mesiac pred sa mi zas zda malo, lebo rezervacie v salonoch... no to by som neriskovala, ze ja si vyberiem saty pol roka vopred a ked pojdem ich zajednavat, tak uz nebudu na moj termin volne...
Profilova fotka
ale ja som to myslela tak ze ty sa pol roka vopred rozhodnes pre jedny a mesiac pred este pojdes na skusku a ked sa ti zapacia ine napr. z novej kolekcie a budu volne mozes to este zmenit :-D
ahaa, no tak to ano, ale ja som takej pohavy, ze nie som z nicim spokojna, najma co mam na sebe a stale a stale vymyslam.... rozmyslala som aj nad kupou cez ebay, ale asi to necham iba na spolocenske popolnocne saty, svadobne asi nebudem riskovat
Profilova fotka
a mas www ?ebay?
hhranolka mi poslal linky, neviem ale ktore su to presne. ak mas zaujem, tak si ich vypytaj od nej, ona ti ich rada posle, ved je to pre nu zarobok
Profilova fotka
ja som zhanala na nete, ale nic som nenasla...a kazdy tu otom keca....dikes
no my chceme výzdobu v bielo- krémovej farbe, a o tých šatách som to presne aj ja tak myslela že potom si ich môžem zmeniť za iné ak sa mi budú páčiť viacej, ja by som to neriskovala cez net. a ja sa nebudem po polnoci prezliekať, predsa dám peniaze za svadobné tak nebudem platiť ďalšie na tú chvíľu.
no Lucka sestra mala svadobne saty z bonnetu a podla mna je tam pekny vyber....no uvidime ci tam budu nejake podla mojej predstavy...ale predstava je jedna ked si saty vyskusam, tak zistim, ze mi vobec nesedia....
Profilova fotka
jasne martinka ja ja tak mam vybrate z meggie a som zvedava ako mi sadnu no tesim sa na to... :-) len dufam ze nebudem sklamana
tiez sa bojim sklamania....bojim sa, ze sa mi budu nejake saticky pacit a nebudu na mna, ale budu vacsie....a ja potrebujem asi najmensiu velkost aka existuje... :-S
1
2
13

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?