13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
Profilova fotka
ale v pohode, ja si kupujem S, XS a XXS niekedy a do jednych siat co som skusala ma nazapli... :-D sranda, nie?
mam zistenych par veci ohladom vybavovaciek okolo kostola........same behacky ;-(
Profilova fotka
ja som dnes dostala navrh ci obrad nebude vonku, ak by boli problemy s knazom....no vrta mi to v hlave:-), inak sama si vyrabam obalky...farebne a cenovo ma to vyjde ovela lacnejsie:-)inak farebna stoji 6Sk a to je dost :-D
lucka: a nebojíš sa, že ti nevyjde počasie?? inak by to bolo krásne, ale nášho kňaza by som na to určite nenahovorila
dnes som bola gratulovat kolegini v kostole......ked som si spomenula, ze to o chvilu caka aj mna, skoro som sa rozplakala...
podla mna sa stale najde aspon jedna malickost, ktora nepotesi buducu nevestu pri pripravach
dievcata, kde ste???,
Profilova fotka
ahojte... bojim sa toho ake bude pocasie, nechavam to na kostol....ma to svoje caro ;-)
Ahojte nevesticky.....ako sa mate??? ako postupuju pripravy???? :-)
..ahojte kocky..ja mam svadbicku tiez v sept.ale piateho a nemam este nic vybavene ..len sme si zarezervovali salu a kapelu... :-)
ahoj Maruska.vitaj medzi nami...my sa vydavame sice v juni, ale budeme sa s tebou delit o zazitky z priprav... vsak so mnou ostatne suhlasite??? :-)
...dakujem velmi pekne uuups trocha som sa pomylila :-) ...budem rada ak mi date nejake rady ohladom mojej svadbicky...uz sa teraz tesim... ;-)
Článok sa načítava...
ahoj maruska.....to nevadi, ze si sa pomylila....
Profilova fotka
Ahojte dievcata, my budeme mat tiez svadbu 13.6 2009, aspon dufam, lebo ked si to tu tak citam, tak este nic nemame :-(
Profilova fotka
basha, tak ked uz mas nejake predstavy tak by si to uz mala riesit...my sme mali iny termin a museli sme ho zmenit, lebo sala uz bola obsadena.... ;-)
suhlasim s tebou Lucka....do juna je to este daleko, aletreba zacat riesit aspon nieco lebo potom uz bude neskoro.... inak vitaj basha. :-)
Profilova fotka
No, zacali sme riesit uz priestory, ale vsade (okrem Echa) sa tvaria, ze nemaju este kalendar na buduci rok a ze je kopec casu. Aj farar ma s tym odbil, ze mam zavolat az v novembri... Uz mame zuzeny vyber na priestory - to Echo a penzion Helios, kazde ma svoje vyhody a nevyhody.
Profilova fotka
Aj mna faraf odbil, ze nema kalendar ale po novom roku som u neho ako na koni, oznamka uz mam tak to musi pochopit :-D a ked nieco idem inde, a v sale si nas pisali len na zadnu stranu kalendara, tiez nemali novy, ale uz mali zaplnene terminy:-)
Profilova fotka
Podla mna si treba stat za svojim....drzim palce ;-)
ja ked som bola vybavovat miestnost tak mali urobeny vlastny kalendar v zosite a tiez uz mali skoro vsetko obsadene......
Profilova fotka
no ale to napadne malokoho...
ahoj lucka....mas na mysli ten kalendar???? myslis, ze keby som potrebovala presunut datum svadby na skor, tak by sa to dalo s tou zalohou co som dala? myslim, v tej istej miestnosti...
Profilova fotka
Ahoj, tak to ti neviem povedat ale myslim ze ano, ked maju volny termin....a coze to posuvas? :-)
nie, nie neposuavm to, ale keby nahodou....tak skus trikrat hadat preco by som to mala posunut na skor... :-D
Profilova fotka
tak to netusim , preco? :-D aby si to mala cim skor za sebou? :-D
ee...si vedla.......no predsa, keby nam do toho vstupil niekto " treti"... ;-)
Profilova fotka
No co dievcata? Ako pokracujete v pripravach?
ahoj basha a ostatne dievcata.....s pripravami sa to trosku zastavilo lebo na vela veci mame este cas, ale som rada, ze uz mam aj hudbu.... a pomalycky sa nakupuje alkohol....a co vy???
Profilova fotka
Ahojte, v sobotu som bola asi na najlepsiej svadbe aku som zazila....neopisatelne...a tam som si vybrala aj DJ-a, ´bol perfektny, ludia sa zabavali do 6tej rana, a aj fotograf bol super. no ostatne pripravy zatial odlozene kvoli inym povinnostiam ale do konca roka chceme kupit alkohol.... martinka nenapadlo ma to lebo ja s tou moznostou neratam...asi preto :-D krasnu nedelu vam prajem
Profilova fotka
ahojte baby..my mame tiez svadbu na buduci rok ale v auguste mozem sa pridat?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?