Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za vsetkými 10. vsak sme sa nevideli uz roky :-D :-D :-D poniektore :-D
Odpovedať
Mirka, no vidíš a takú tortu som ja veru ešte nerobila! ;-) OK, Lucka, tak na vianočných trhoch! A tie gule - to sa obmotáva balonik, potom sa natiera vodným sklom a keď zaschne, balónik sa vytiahne von.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak to by ma nenapadlo. :-D a cim sa obmotava ten balonik? a ja na to aj nejaký postup? mne sa to strasne paci tie gula tak by som si ich rada vyrobila. :-)
Odpovedať
Lucka, postup Ti pošlem do IP. A trhy sú štvrtok piatok, alebo piatok sobota?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som sa pridala k stretku, ak mozem, zopakujeme si minuly rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tradičné vianočné trhy na námestí. Mikulášsky program počas trhov: 12. 12. 2008 15,30 hod. príchod Mikuláša na koči, rozdávanie sladkých darčekov 16, 30 hod Rozprávka o 7 kozliatkach predstavenie Divadla Bez Opony Zbierka hračiek pre deti zo sociálne slabších rodín 13. 12. 2008 10,00 hod. vystúpenie Zvolenského speváckeho zboru – vianočné koledy
Odpovedať
Dadi, takže piatok-sobota. Ja by som brala skôr ten piatok. V sobotu mám poobede stretko zo strednej školy po 10 rokoch.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez radsej piatok
Odpovedať
aj ja za piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som za piatok v sobotu ideme do BA po brata ;-) Zuzka tak chceš niečo z Ikei dam vedieť aj Ivke možno dojde aj ona s drobcom uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som za piatok. a berete aj malých? lebo s mojim je to uz troska problem ak by sme si sli niekam sadnut. v tom pripade by som mala o program postarane a behala len za nim. :-N ak budeme len chodit po trhoch tak to snad este v kociku vydrzi. :-D snad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka dakujem krasne za ten postup. asi sa na to dam lebo to vyzera super
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. Lucka - ja Natku so sebou na tie trhy beriem, lebo sme na predoslej stranke aj s Jankou pisali, ze by sa tam mohli aj deti stretnut a tak ako pisala Dadka, ze je tam aj Mikulasky program, tak to by ich tiez mohlo zaujat. Janka - bola by som prilis drza, keby som Ta aj ja poprosila priniest nieco z Ikey? lebo mi uz konecne dosiel katalog postou domov a zopar veciciek sa mi tam paci. ja by som Ti aj v piatok na stretku dala na to peniaze. daj mi prosim vediet. ak nie, tak vobec nevadi, ak ano, potesim sa. Zuzka - robila som troska vianocne upratovanie v natkinych veciach, mozem Ti doniest nejake tri pulovriky, pyzamko a podbradnik? zide sa Ti ci mas dost? su uz nosene, ale ciste, a su bielej a modrej a zltej farby. daj vediet.
Odpovedať
Janka, ešte presnorím Ikeácku stránku a dala by som Ti vedieť. A beriete aj príves? :-D Lebo keď Ti všetky dáme zoznam, tak neviem neviem. Potom treba ešte jedno stretko aby si nám to doniesla a porozdávala ;-) . Lucka, tak sa pusti do tých gúľ a daj potom vedieť ako si dopadla. Mirka, podbradníkov mám asi 5ks, neviem veľa? málo? A ostatné vecičky si od Teba v pohode odkúpim. Alebo si niečo Natka vyberie na trhoch. Väčšinu vecí mám takých nosených, takže to mi nerobí problém.
Odpovedať
Zuzka ja Ti to nedonesiem na predaj !!! ale na darovanie, ma nehnevaj :-)
Odpovedať
Mirka, už budem poslúchať |-|
Odpovedať
ved preto :-) keby ze nechcem dat, tak neponukam :-) ked uz sme sa v podstate dohodli na tom piatku, vieme sa aj na presnejsom case? tak okolo 15 hod? by Vam vyhovovalo? kedze sa tak skoro stmieva, tak ma napadol tento cas. pobehame trhy, deti vyfasuju darceky od mestskeho mikulasa :-) Dadi bude sa Ti dat odist skorej z roboty? alebo mozeme nakupit na trhoch medovinku a ist ju ku nam vypit, byvam pri plechaci, cize od namestia ani nie 10 minut.
Odpovedať
ozaj, zabudla som ved aj Lucka pracuje. Teba sa bude dat o tej tretej. ak mate navrh na iny cas, tak napiste.
Odpovedať
Profilova fotka
ja este uvidim o kolkej, popripade by som odisla skor z prace, mne by to nevadilo ;-)
Odpovedať
Ja som zavislá teraz na mojom manželovi, tak dúfam, že ma tam odvezie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mirka jaaaaasne kupim vyber si čo chceš a ja kupim. ;-) Ano nám to vyhovuje o tej 15-tej, chcela by som stihnuť toho mikuláša aby mal Tobinko zážitok x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki tak zoberiem aj ja maleho. a snad sa mi podari na tu tretiu tam prist. z praceodidem to nie je problem ale ak malý bude ako na truc spat do 3 tak potom by som vas tam niekde vyhladala. vsak cisla na vas mam. my budeme mat mikulasa aj v stozku. som zvedava ci sa ho malý nebude bat.
Odpovedať
Zuzi Ty si mi v tom mejli aj daco pisala, lebo mi prisiel cisty bez textu. Janka dakujem krasne, si zlata, ja som tie veci co chcem (male vankusiky a dve krabicky pre natku na rodny list, naramok z porodnice, fotku zo Zurnalu a pod) hladala na ikea stranke, ale nemaju ich tam, tak na stretko zoberiem aj katalog a ukazem Ti to nazivo. este raz vdaka. :-)
Odpovedať
Mirka, ja som Ti v nom pisala, ze mi prisiel od Teba prazdnz mail, ze co si chcela. A teraz aj Tebe odomna prisiel prazdny. ]-( To je nepodareny nemozny zoznam. To je umenie posielat z neho maily. Asi presedlam na gmail, ale to Vam oznamim.
Odpovedať
ja som Ti posielala fotky tej plienkovej torty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babusky... tak sa idete zrazit, tak dufam, ze budete v hojnom pocte, aspon tak ako pred rokom a ja budem s vami telepaticky... moze byt? ;-) A inak tu palacinkaren, co sme si tam boli hacat vtedy uz zatvorili ]-( , bestie! Tak rada som tam chodila papkat...
Odpovedať
Profilova fotka
cau peti. ako sa mate? drobec poslucha? tej palacinkarne je skoda. bola tam dobra kuchyna.
Odpovedať
Profilova fotka
Poslucha, jasne... sak musi! :-D Hej je jej skoda, sme tam isli s mangelom sa napapkat ako vzdy a ono zatvorene! skoro som sa tam rozplakala... to vies... tehotna zena, dostala chut na palacinku a oni si zatvoria! ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D to si viem predstavit. mam v zivej pamäti ako som majovi revala ako tehotna ked som mala chut na cokoladu, doma nic a v stozku obchod zatvorený o 16-tej. ]-( :-D mohla by si enjake foto maleho pridat nech sa pokochame. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridam, jasne... len si musim najskor postahovat do pocitaca... dnes vecer uz hadam konecne pridam ;-) ... Lucka, ty si chodila s malinkym plavat na Sliac, ze? Ako to tam funguje... kolko to stoji, od kedy mozes chodit a tak vsetko okolo toho... podas info, prosiiiim? :-) dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?