Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahojte kocky,ako sa tu mate? pozeram ze jajus sa tu prepchava,ale zas ta si to moze dovolit ;-) ....inak k tomu cumlu co v noci hladas po zemi,aj mi sme to robili tak som nakupila dalsich 5 cumlov a je to,rano ich len pozbieram z dlazky :-D inak mi sa posledne 2 dni snazime bez cumla,akoze maly ho nemava vela ,cez noc mi to nevadi,cez skolku ho nikdy nema,ale po skolke je hrozne unaveny a jedine co chce je jeho oblubena plienka a dudku a pozerat PINGU,..no mali sme kriku ,placu,aj som na chvilu polavila...aj ja som len clovek,a po celodennej robote chcem maleho vidiet pokojneho a usmiateho a nie revat mi do ucha 3 hodiny...takze je to sakra tazky job,a to popritom do 1,5 roka cumel skoro vobec nemal.A to si neviem predstavit ako ho idem ucit na nocnik popri robote 8-( Moj ma dnes narodky,a ja mam volno zaneho :-D ,ale dako si to cez vikend vynahradime....aj piatok aj sobotu ideme von...to budem zas spolocensky unavena :-D Minuly tyzden aj nam prisla nova kuchyna,muz uz polku starej kuchyne vydrapil a vyhodil,tak sme bez umyvadla,nastastie mame jednu kupelnu hned vedla,ale vsetku robotu robi chudak mangel sam,lebo inak by sme sa nedoplatili ale bude to trvat veeecnost 8-( iwus tak len pekne priberas,aby sa malickemu dobre spinkalo ;-) ...neboj do 40tt to este bude ,,par,, kiiiil navyse ;-) Ako sa inak citis? lucka mohla by si od segry zistit ci sa ide robit to stretko zo skoly a ak hej kedy asi dik
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, to vážne 26 kg? =-) :-D No ani by som nepovedala :-) . Jáááj, čo je Tebe, keď už máš pôvodnú váhu. Dúfam, že mne sa tiež rýchlo vráti :-D . Jasné, kontakt Ti dám ;-) Ináč sa cítim fajn, no dnes ma bolí hlava 8-( a včera som mala nejakú emocionálnu nevôľu, vyrývala som do manžela :-D pre nič za nič :-D . Prvé tri mesiace som bola kľudná, nič ma nerozhádzalo, neviem, prečo som teraz citlivejšia :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konecne mam trosku casu,Ja som v 26 tt a uz som pribrala 13kg ale cely zivot bojujem s vahou a ratala som s tym,tak je to v pohode ;-) . Janka a co take si robila,ze sa ti tak pekne opat podarilo schudnuť?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sunny no tobinko nechce žiedne ine cumle ma ten jeden svoj ostatne mu do ust nedám lucka nie niesom v tom na 100% pero a ešte dlho neplanujeme ;-) moca ani neviem ako som schudla možno to bolo aj stresom ked sme s tobinkom museli isť do nemocnice a určite aj kolobehom okolo neho ved váži 8470g a 73cm valibuk :-D nemáte náhodou niektorá skusenosti so stavbou krbu? nám urobili cenovu ponuku na akumulačný na 84 000Sk čo si myslime že je dosť a nabura nám to rozpočet na ostatno veci v domčeku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka, tak ja Ti v tomto neporadím :-D , ale tiež si myslím, že 84 tisíc je dosť :-| . Neviem si veľmi ani predstaviť akumulačný krb, neviem čo všetko by robili, čo je v tom zahrnuté. A nedávali ste robiť cenové ponuky aj v iných firmách? To Ti verím, že to nabúra rozpočet. Ja to veľmi dobre tiež poznám. Každá tisícka je dobrá a hlavne pri dokončovaní to už cítiť. Takže som Ti aj tak neporadila... No Janka, to bude Tvojím metabolizmom. Ty keby si spapala aj dva kilo slaniny denne, stále máš svoju váhu :-) . To som Ti vždy závidela :-D . To som zistila, keď sme raz boli na Píle na chate, my štyria a videla som, koľko papáš Ty a koľko ja :-D . Čo ideš dnes robkať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani v tomto ti ani ja neporadim. :-( moca kasli na kila potom budes pekne zhadzovat ako ja. :-D inak uz vies kde ides rodit? ci zv alebo ta stavnica? ivka ka som tiez vzdy zavidela ludom co sa mozu napchavat a nepriberu ani deko. ale je na tomto svete spravodlivost ]-( :-D sunny jasne zistim od segri a dam vediet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka dali ale ked krb je dosť dôležite urobiť kvalitne aby dobre ťahal, aby sa neuvolnovali škodlive látky pri horení ...(akumulačný je že sa akumuluje teplo to znamená že ráno hodíš polienka a po obede si ešte drží svoje teplo a ešte výhoda že nieje suchy vzduch čo je tiež dosť dôležité). No boli sme vonku a trochu som zmokla ale drobec spal ako dudok :-D no a po obede ideme do krneho makať na domčeku :-N ja sa ti ozvem kedy donesieme to DVD ale najskôr v nedelu ak budete doma. No to spalovanie to mám po mamine a som za to vdačná môžem zjesť aj kona a nepriberiem ale musim si dávať pozor a jesť zdravšie a nie (pizza, hranolky...) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, už som múdrejšia :-D aj ja. No ak by ste prišli okolo obeda, resp. doobeda, tak asi budeme doma. Poobede je to horšie, nikdy nevieme, kde skončíme :-) . Ale ak budete mať cestu, zastavte sa ;-) . Alebo sa ozvite skôr a dohodneme sa x-) . Bežím na víkendík, majte sa krásne. Pekný víkend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no to budem musiet na sebe dost makat aby som to vsetko dala potom dole :-) .Rodit budem vo Zv som uz o tom presvedcena na 100%.Teraz chodime kazdu stredu do BB do materskeho centra na pripravu trva to 10 tyzdnou a 2hod. je to aj s prednaskou a cvicenim. ;-) Sa nam to paci a tam tvrdia tie porodne asistentky a laktacna poradkyna,ze Zv je uz lepsia porodnica ako BB. 7.3. ideme na to 3D sono neviem sa dockat,kolko to asi trva???
Odpovedať
Profilova fotka
moca tak to je super ze chodis an tu pripravu pred porodom. mne to tiez velmi pomohlo. pekne som sa tam naucila preddýchavat kontrakcie a potom pri porode mi to fakt pomohlo. :-) len tu teoriu ohladom tlacenia som uz tak nezvladla aplikovat do praxe. :-D :-D :-D vo zvolene budes isto spokojna. ;-) moj 3D uzv trval asi hodinu lebo krpec sa nam nechcel otocit správne tak sme ho museli ponahanat. nastastie bol dr velmi trpezlivy. ale ja som bola v hlohovci lebo vo zvolene to ešte nebolo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak to trvanie 3D je individuálne podľa toho ako je uložené male doktorka sa snaží aby boli čo najlepšie zábery. Moca potom info čo to bude som zvedavá x-) ja som nechodila na cvičenia v DT sa musia nazbierať ženy ale mne ich vôbec nebolo treba na dýchanie som prišla sama ako mi je lepšie, aj pri samotnom pôrode, jediné čo som nevedela je že by sa nemalo ležať s nohami spolu to jediné inač pohoda :-) (ked niečo sestra povie čo treba)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no aj mne to dost psychicky pomaha ;-) Jajus a ty si mala tiez epidural???Ja sa neviem stale rozhodnut :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
... tak bude to asi stovka... =-) zmestíme sa do Divadla??? Má niekto skúsenosť s Palace na Sliači??? Alebo viete poradiť niečo pre toľko ľudí??? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konečne sme zaspali tak si môžem oddýchnuť ;-). Moca nie nemala som epiduralku tu pdaju len cez deň ked su v práci anesteziologovia v noci ju nema kto podať. Ja som rodila v noci a malý sa narodil ráno o 8 ja som nemala silne bolesti mna boleli hrozne kríže a tie mi rozmasíroval manžel pri kontrakcii. Neviem mne hovorili sestričky ked som ležala v nemoc. s prietokmy že aky pôrod mala mamina taký budem mať aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
romanakatka - v Palacke mala kamoska stuzkovu, myslim ze by nemal byt problem zmestit tam 100 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Janka, idem Ti napísať IP s tým číslom ;-) . Lucka, Ty si bola na sone na pôrodnici? Ak áno, koľko sa tam platí za manželovu účasť a určenie pohlavia bábätka? Počula som, že sa platí za to, keď Ti prezradí pohlavie. V 20 tt. by som chcela ísť na sono tam, chcela by som si obhliadnuť aj pôrodnicu :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ano bola som tam ale nevedeli mi tam povedat pohlavie. a za ucast maja som neplatila nic. aj foto ti daju zadara. ak sa to medzicasom nezmenilo. to len u galada platis aj za to ze im tam dychas vzduch ]-( ja som sa potom radsej objednala na to 3D ako sa stale niekomu doprosovat o foto a aby boli taki zlati a povedali mi pohlavie. moca vsak s tou epi uvidis pri porode. nemusis to nahlasovat predom len ked prides na prijem tak povedz ze budes mat mozno zaujem o epi ci to bude mozne. nepotrebujes k tomu ziadne vysetrenie ani nic nahlasovat. ja som ju mala a pri dalsom si ju dam urcite znova. ak to nebude nejaký extra rýchly porod. :-D romanakatka my sme mali v palacke tiez stuzkovu a bolo to tam fajn. len neviem ake su tam teraz ceny. do divadla sa zmestite ale nie do restikx ale do tej druhej miestnosti. ta sa mne ale osobne moc nepacila. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem krásne ;-) . Normálne si ma potešila :-D . Ušetríme :-N Ja tiež budem na epi uvažovať, ak to nebude rýchlovka, ako vravíš? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru ivka usetris. :-D :-D :-D ako myslim si ze ono to uz aj po psychickej stanke ponaha ze mas epi v zalohe.ako napr ja som sa uz nevedela dockat kedy budem otvorena na 4 prsty a stale som si vravela ze uz len chvilu a mozu mi dat epi. :-D len ta chvila trvala akosi dlhsie ale pomahalo mi to. a fakt od vpichnutia som uz necitila ani jednu jednucku kontrakciu a ani zasivanie. sice od toho ako mi ju zaviedli som do hodiny porodila ale aj tak to bol pre mna oddych a nacerpala som sily na tlacenie. :-) dokonca sme vo velkom srandovali so sestrickami a dr a co som videla ine baby co rodili predomnou tak ja som vlastne nezazila tu najhorsiu fazu porodu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, myslím, že si ma presvedčila ;-) x-) . Fakt, len v tom keď budem, že ma čaká epi a už len chvíľku...proste myslím si, že to človeka "drží nad vodou" :-) . A je dobré to, že sa to nemusí nahlásiť vopred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu nikoho nechcem presviedcat o epi len som napisala svoju skusenost s nou. aby ste si nemysleli ze jej tu robim nejaku propagandu. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, v nedelu doberiem poslednu davku ant a ide sa na babatko, uz teraz sa tesim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadi tak drzime palce aby to vyslo na prvý sup :-D :-D :-D moj krpec akurat zaspal tak mam zase cas pre seba. tak som si spravila kafe a sedim za compom :-D chcelo by to k tomu nieco sladke ale koli blbej diete nemozem ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime, ved to nemusi byt do mesiaca. Ja mam v robote trochu klud, sefovci maju poradu. Sice mam s nimi aj ja sediet, ale o 15,00 odchadzaju do Prahy, tak neviem kedy to chcu stihnut ;-) Ale vonkoncom mi to nechyba. Aj ked sa momentalne citim dolezita, mam sa rozhodnut, ci chcem posilu na robotu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha sa mas. :-D to ja by som isto brala tu poslilu. :-D a naj by bolo keby som si ju mohla vybrat ja. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sefovci sa boja, ze co budu robit ak nahodou otehotniem ;-) sefka mi s tym pili usi uz asi pol roka nemyslim ze by mi dovolili si ju vybrat, ale o tom sme sa uz nebavili. Mali sme sa dnes, ale akurat odchadzjau, hura. Do stvrtku mame v robote free, len keby nebolo tolko roboty. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co mas vlastne ty na starosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ti tu take dievca pre vsetko ;-) od drobnosti, posty, telefonatov, marketingu, pripravy skoleni (obsluha) , samotne skolenie, a rozne prkotinky, robim aj nase web - mesta, specializovane portali - nahadzovanie textov a tak podobne. Myslim ze je toho dost, zatial sme na to dve, niekedy nestihame, niekedy je klud, ako vsade. Ozaj dnes spustame tu nasu sutaz, link ti hodim do IP
Odpovedať
Profilova fotka
dik za ten link. len ked ja mam foto pred a po zmene. nie z priebehu :-( to bude asi problem ze?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, staci aj vysledok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?