Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
dora :-D ved mozno druhe budeme mat naraz ;-) akurat som videla inzerat v novinach na preklady z rodne ;-) ho jazyka do anglictiny idem tam skusit poslat mail a uvidim ,ale ako extra cash by to bolo super :-N a naplast na detoxikaciu preboha ako funguje?mas odskusane?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by bolo fajn keby si popri praci mala este aj nieco na doma... :-) naplaste na detoxikaciu funguju asi tak ze sa aplikuju na chodidla(kedze na nich mame zobrazene cele telo) a obsahuju take zlozky, ktore pomahaju zmiernovat a odstranovat toxicke zmeny v nasom organizme.. nemam to este odskusane, ale pouzivam pripravky na detoxikaciu a urcite vyskusam aj toto... ;-)
Odpovedať
tak ak to bude dobre daj vediet :-) a dokedy mas ten kurz?este ho robis? mina ty nevies kde robia daku dobru pedikuru vo zvolene a kolko to stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze dam vediet .. ;-) no kurz som poriadne ani nezacala... nejak mi nevychadza cas..resp ked sa mne da tak baby na ktorych sa budem ucit nemozu a opacne.. no hruza ale do sisinho porodu to chcem mat zmaknute lebo som jej slubila ze bude urcite rodit krasna :-D o pedikure vo zvolene viem jedine ta co je v ambre to je oproti plavarni nad triangolom ale ci je tam dobra pedikura tak to neviem ...
Odpovedať
no uz som pisala mame nech pozisti,a mozno bude aj na zapade v tom novom vojenskom panelaku tak sa pojde opytat ;-) ved sisa bude pekna aj ked bude rodit,a aj po porode aj ked sa tak sice nebude citit,vtedy je dobre zajst ku kadernicke,na nechty a tak.... ty este mas svoje dlhane?ja by som si na take nechtiska asi nezvykla....
Odpovedať
Profilova fotka
no ano mam este dlhane a nevedala by som si bez nich zvyknut..ked som bola v uk tak som nemala a kym som si akotak zvykla tak ma neskutocne boleli bruska na prstoch..fuuuuuuuuuuuj bolo to priserne... teraz to je uz super...az na to ze stale musim niekoho skrabkat .... :-D :-D jasne ze je siska krasna a ona si na take ako kadernicka, kozmeticka, nechty nepotrpi... to ja som uz ina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pekný dník Vám prajem. Dnes je ale škaredé počasie :-| . Vydáva sa jedna kamoška, chúďa ten dážď jej teda vôbec nezávidím :-| . Dúfam, že nám bude svietiť slniečko x-) . Asi sa začnem modliť :-D Lucka, ešte si nie doma? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Lucka ide domov zajtra ráno. Už sa nevie dočkať! Inak, niekto sa tu pýtal či mala muža pri pôrode, tak áno, Majči bol pri pôrode a zvládol to úplne úžasne!!! A ešte sa k tej epidurálke, nakoniec mala Lucia šťastie, a tú epidurálku jej pichli aj keď bol sviatok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky. Som v práci tak som sem nakukla. Ako víkendujete? Lucka,tak ty si už aj doma s malým....ktovie, ci budes mat vobec cas nam napísat....... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, v nedeľu v práci? :-| Moja.... No veru, ktovie či bude mať Lucka čas sem napísať tieto prvé dni s maličkým doma :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, Ivuska som tu. Aj v nedelu niekto pracovat musí. Ale len do pol piatej. Máte nieco nové? My sme mali ist vcera kukat obrúcky a moj drahý mi opäť pokazil radosť, lebo musel ísť na celý deň do práce. Tak sa to odsúva na budúcu sobotu.Dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, nové nemáme veľmi nič :-) . Aha, predsa niečo. Mám ŠPZ na autíčka, tak sa teším. Vyrobil nám ich náš kamarát, ktorý bude voziť ženícha x-) . Už sa teším, keď ich budem mať doma ;-) . A ešte máme aj stužky na auto. V piatok som sa nudila, tak som sa zabávala s tým :-D . Už sa na mne smejú, že 4 mesiace pred svadbou :-D . A Vy, čo nové? To budeš chodiť častejšie cez víkendy do práce? :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My tiež dokopy nič. Ale sa to blíži, tak sa musím nejak rozhýbať. Ako budete zdobiť autá? A auto, ktorým pôjdeš ty? My máme od drahého kamaráta požičanú takú veľkú ozdobu - dve obrúčky postavené na stojane a dozdobené bielymi stuhami - to bude na hlavné auto. Nikde som este takúto ozdobu nevidela, väčšinou dávajú kvety v tvare srdca...
Odpovedať
Profilova fotka
No je teraz asi najviac pretriasaná otázka :-) . Ešte poriadne neviem, stále uvažujem nad tým. Najprv som chcela len biely tyl dozdobený nejakými kvietkami, ale asi to bude niečo iné. Čakám na jednu moju známu, vraj má niečo také robiť, tak som zvedavá. Bude to mať asi o dva týždne, tak si počkám :-) . Vraj auto aj sama ozdobí, tak mám menej starostí ja, alebo niekto z hostí x-) . Ostatné autá budú mať len stuhy na zrkadlách. Klasické biele.
Odpovedať
Ahojte nevestičky.Ako si tu pekne hrkutate :-D Vy nepozeráte hokej? Vy sa už svadbýte,však x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivus, a ty ako víkendujes? Ci domka? Ved aj tak je skaredé pocasie...
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, hokej mi ani nespomínaj. Čím slabší súper, tým slabší hokej ]-( Čo máte nové? No veru, my sa už svadbíme x-) x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, nemala by som to prezrádzať,ale ja som v práci a k tomu pozerám aj hokej....( máme tu telku,a keďže som tu sama ako prst, tak mi ocko sem-tam ujde....ale veľmi sa to pozerať nedá....)
Odpovedať
My nové nič,teda vlastne predsa už máme podnájomníčku a dúfam,že už nebudú s tým problémy. Suzit tak ty pracuješ,no toto ;-) Iwka ale veď včera bol pekný hokej,nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, víkendujeme doma, ale teraz sme u susedov a vidíš, ako som ja návšteva :-D . Počítačová :-D Adka, tak to je super. Budem držať palce, nech je poriadna ;-) . No včerajší hokej, to bolo iné kafé x-)
Odpovedať
Dobre mi ideme po hokeji na návštevu k známym pozrieť bytík lebo ho komplet prerábali tak sa ideme pomaly obliekať.No vidím to na predlženie tak neviem kedy sa nám podarí vypadnúť z domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No idem aj ja, trošku pozrieť ten hokej :-) . Majte sa pekne a pozdravujem kmotríka a Nicolku x-) . Gooooool x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky Aj ked nie som zo Zvolena ale svadbu mame pri Zvolene ( Kaskady - Selnica) chcem Vas poziadat o pomoc. Ja som z BB a moj nastavajuci je cudzinec- talian. svadbu mame 25 augusta. No a moj strasne obrovskyyyyy problem je ze ? Baby ja tak strasne moc chcem odcepcenie zavijanku ci ako sa to presne vola. No uz som zufala v celej BB som telefonicky subory obvolala no a nic neklaplo. Tak moc by ma potesilo keby ste mi dokazali pomoct. Inak musim dodat ze vas uz dlksiu dobu kukam a citkam ale este som nenabrala odvahu sa k vam pridat. Zasa nie som na tejto stranke casto ale ked som nieco si o Vas precitam. Ste moje krajanky aj ked ja uz dost dlho na slovensku nezijem. Moc sa mi ale ziada za slovenskom.No nejdem dlho kvakosit snad najdem daku dobru dusicku co mi pomoze.Budem vdacna.Inak tato cast na svadbe je moc pekna nejake zvyky a aj pre nastavajuceho stranu to bude zaujimave. co myslite ?Diki ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek reni. Ta ja sa ti skusim popytat kamosiek a kamosov, co viem, ze sa tymito vecami zaoberaju, ale neslubujem :-| . Ja som si myslela, ze ked mam znamosti ta to mam vyriesene, ale nemam, bo cez leto chodia subory kade tade po Slovensku a nemaju väcsinou cas, ale nevies... mozno motyka streli a budes mat kroje. ;-)
Odpovedať
Petullia dufam ze som dobre popisala :-D ja ti bude mooooooc vdacna ja uz ani nedufam jeden subor z BB mi aj slubil ale potom sa ozval ze nie no a dalsej babe co som dostala nahodou kontakt sa neviem dovolat. Inak vsetkym vam tu tak fandim aj na BB som bola kuknut ale tam to vsetko spi. No tak este chcem dodat ze takto na dialku je to hrozne tazke vsetko riesit no nozaj co by som dala za to keby som mohla byt castejsie domka. ;-) ]-( Tak sa budem tesit ak budes mat pre mna pozitivnu spravicku.papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj reni je to krásny zvyk ja kontak na súbor nemám ale ak by ti to náhodou so súborom nevišlo skús sa dohodnúť so starejším (ak nejakeho budete mať) ja som mala pána Kútika on niekedy dávno tancoval v subore takže čepčenie to "vienok snať a či hlávku stať" vie urobiť krásne a má aj kroj. To je len moja rada viem že to nieje take krásne ako ked príde subor ale lepšie ako nič nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj monika všetko najlepšie k meninám veľa zdravia, štastia, lásky a porozumenia a všetko čo si len budeš priať nech sa ti splní
Odpovedať
Profilova fotka
monika, aj ja sa pridavam a prajem ti vsetko najlepsie k meninkam, nech sa ti splni vsetko na svete... reni, skusim sa spytat brata ci o niecom nevie, hraval vo folklorom subore ..
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem veľmi pekne. Čo je s Luckou? Už by mala byť doma, nie? Asi má iné starosti, ako tu s nami trkotať.. :-D Pozerala som sa na koníkovi na fotočky, malý je táákýý krásnýýý. Reni, to bol tiež môj veľký sen, aby ma čepčil súbor. Bol s tým strašne veľký problém, pretože súbory to robia len vtedy, keď sa vydáva niekto z nich. Nakoniec sa mi to splnilo, ale bolo to po známosti. A to mala tá kočka čo robiť, aby na to ukecala ďalšie baby..To je na tom to najhoršie, že aby to vyznelo, treba aspoň 3-4 baby. A to je dosť ťažko..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, lucka by uz mala byt podla vsetkeho doma, asi este chvilu potrva kym nas sem pride pozriet .... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?