Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my tych predpriprav budeme mat este asi niekolko.. :-) cudovala by si sa, ale nie kazda nevesta je pekna, niektore dievcata nezvolia vhodny model siat k svojej postave alebo zvolia nevhodny uces k svojej tvari a uz je to na svete a nevesta nie je pekna, ale sesternica bola velmi pekna, jednoducha ale pekna, vsak doplnim nejake foto do mojho pripravneho albumu ale az buduci tyzden lebo som fotak nechala v zv... o kolkej ta to zajtra caka???
Odpovedať
Profilova fotka
ivulik, ja musim letiet, lebo idem draheho odprevadit na letisko...dnes budem mat zase smutny vecer..ty sa drzkaj a neboj sa vsetko bude super ... papaaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem ešte o koľkej, bol tu Dr. ma už pozrieť, ale až ráno sa to dozviem. Najradšej by som išla ráno, lebo to čakanie ma tu ubíja :-| . Do kedy si v práci? Ty na stretko ideš? Prídeš do ZV?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže len aby som si boal na istom. o 17:00 pred rusticanou? :-N ja mam za sebou celodenne behanie po obchodoch ale konecne som si nakupila veci do porodnice. takže už možem ist rodiť. :-D sice pár drobnosti ešte chyba ale to by už zvladol aj manžel sam. :-D hned sa mi lepsie dýcha ked viem že mam všetko na kopke doma. :-D ivka moja držim palce. a v piatok ta dufam uvidime na stretku. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky...tak ja som uz znovu slamena vdova...je moooooooooooooooc smutno ... :-( ivka, neviem ci stiham ist na stretko lebo z ba pridem az okolo 19:30 a to neviem ci tehulky budu chciet byt tak dlho...drzkaj sa, dufam ze coskoro to budes mat za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. a kedy sa zase uvidite s drahým. minule sme boli na stretku do pol 9. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, najskor na velku noc, ale neviem ci to tu vobec mozem pisat ... som taka vytocena...neznasam ked sa niekto starie do inych a chce riesi veci za nich, neviem ci ludia nemaju dost svojich problemov???ludia su zli, fakt niekedy velmi zli...ale ako hovori moj ocino, na kazdeho raz pride ... uvidim ako to budem stihat, vsak ak ano, zavolam monike, ze kde sa nachadzate a ak budete este v meste tak by som dobehla...
Odpovedať
Profilova fotka
a co ta tu niekto spehuje? =-) to sa tu deje viacerým. neboj velka noc zbehne rýchlo a budete zase spolu. aspon na chvilku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, niekto nema co robit, tak riesi niekoho ineho a bavi sa na tom..vsak mne je to jedno co si kto mysli mna hlupost ludi nerozhadze, zvykla som si na to...len mam pocit, ze to hneva draheho ... :-| no vsak to su 3tyzdne do velkej noci, ale ked mne je to tak dlho, tychto par dni co bol doma zbehlo straaaaaaasne rychlo ale dni bez neho su nekonecne... :-( uz si kupila aj kocik???
Odpovedať
ahojte zas mam ubolene rano uz o 5.15 som bola hore hneva mas zas zub,a chrbat a trochu ma boli hrdlo................a to je tak krasne,clovek by si vedel ten den vychutnat,ale takto :-( a to neviem ako idem riadit,lebo pride svokra,a kuchyna vyzera ako po vybuchu,vcera vecer varil manzel a vecerali sme o 22.30 :-| on vzdy necha taky bordel ]-( dora ako ste sa rozlucili,asi smutne,ale zas sa coskoro uvidite ;-) to kto ta tu spehuje? poznam? lucka este sa nenudis? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora mas pravdu. hlupost niektorých ludi nepozna hranic. ale mne je to tiež jedno čo si kto vraví. ja nemam co skrývať a za všetkým co tu napísem si aj stojim. takze tak, kasli na to. ;-) kocik už mame len je ešte v taliansku. príde na velku noc. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. teba asi už stale bude nieco bolieť. juj nezavidim, hlavne ten zub. :-S sem tam sa nudim ale da sa to vydržať. hlavne ked je muž od rana do vecera v práci, tak v tedy sa dost nudim. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som zistila ze je lepsie ked je muz v peraci :-D lebo doma len robi bordel ]-( a dnes rano meskal do prce lebo nemohol najst kluce od auta :-D ,no ja som kvoli nemu vstala otvorila skrinu z naradim a hned nasla kluce :-D ,niekedy clovek musi rozmyslat hlavou dietata-vedele som ze krpec ich mal posledny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, a ty si nebola u zubara??tak to ti ani trosku nezavidim..aj mna boli hrdlo, ale da sa to celkom v pohode zniest,dufam ze to neprepukne do anginy, lebo nerada by som na pn-ku.. veruze lucenie s drahym bolo smutne, veeeeeeeeelmi a najhorsie to bolo ked som si líhala spat, sama ... :-( ale je to lepsie ako ked odchadzal prvykrat, lebo viem ze (ak sa nic nestane) za 3tyzdne idem za nim... tak to by som aj ja rada vedela kto sa zabava, len mam pocit, ze by ma to asi velmi sklamalo keby som zistila odkial vietor fuka..mne nikto nic nepovie lebo vie ze ja si nenecham po hlave skakat, ved vies aka som..Majovi to hovoria resp. od maja som sa dozvedela, ze niekto sa bavi ... on nepovie nic je ticho, neriesi to ... resp. to riesi somnou a hneva sa na mna..aj ked si nemyslim, ze tu rozoberam nieco intimne...nech cely svet vie, ako ho milujem a ako mi chyba... lucka, presne aj ja si stojim za tym co tu pisem a nemyslim ze pisem nieco co by nemohlo byt verejne...kaslem na to, len vravim, ze drahy na to nekasle...a nechcem aby sme sa hadali koli niecomu co je absolutne banalne..koli tomu, ze niekto nas chce rozhadat alebo rozdelit???? noooo tak to ten kocik mas na tesno ... :-) mas ho aj v albume na modrom konikovi??co si nakupila v meste???
Odpovedať
Profilova fotka
dora chlapi to beru inak. ale ved nič intímne si sem nepisala. a nech je tvoj drahý rad ze sa aspon trochu odreagujes. :-) ludia čo sa zabavaju takým sposobom že tu spehuju druhých a potom to referuju dalej su dost povrchní a ubohí. takže ja osobne na nich kaslem. :-D
Odpovedať
dora zavist je na kazdom kroku -bohuzial s tym sa vsetci musime naucit zit,aj ked ja to v tomto mam laksie,aspon daka vyhoda zit v zahranici 8-) no uz som z jednym zibom bola pred tyzdnom,ten siel von,a dnes ma ide ken objednat k druhemu...dufam ze ma zoberu...inak sa bojim ako mi ho idu robit,lebo ten zub uz teraz vyzera ze je to 90% blomba...tak neviem co s nim budu robit. akurat mi muz volal ze ma objednal na 11.45 co je blbe,ale idem.Maly totiz chodi spat o 11.30 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ten kocik mam aj v albume ale nie tu farbu co budem mať ja. ja sama vlastne ani neviem aka farba to vlastne bude. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, to iste presne to iste si myslim aj ja, fakt sa mozu len hanbit za svoje spravanie...vobec to nie je vtipne, skor trapne, ale uz to nejdem riesit... ake je pocasicko u teba???tu je krasne slnecno, ale v pondelok a utorok bolo krajsie, zda sa mi ze tu pofukuje vietor, ale nie som si ista kedze sedim dnu .. :-) taaaaak by som stadialto vypadla, dnes otvaraju v avione H&M a C&A, tak by som tam sla kuknut...rozmyslam ako zdrhnut, co si vymyslim ... :-D sunny, kaslem na to a verim fakt velmi verim, ze to nie su ludia na ktorych mi zalezi, lebo by ma to fakt velmi ale velmi mrzelo.. ti nezavidim toho zubara, uz aj ja by som mala ist na prehliadku som bola naposledy minuly rok v septrebri, ale velku chut na to nemam... ;-) drzim palce aby ta to moc nebolelo...
Odpovedať
Profilova fotka
tu je tiež krásne ale neviem ci je aj teplo lebo von som ešte nebola. :-N juuuj aj ja by som sla pozrieť do toho HM. skoda že je to tak daleko. :-D
Odpovedať
tu v uk je velmi pekne 8-) sice trochu pofukuje ale je pekne a slnecno maly mi obracia dom na vojisko,vsetko vytahuje hadze kocky vsade,pracka je tiez plna blbosti,a tusim je aj posr... tak si idem ponatahovat chbrat pri jeho prebalovani,co je dakedy fakt cvicenie pri jeho vykyvoch :-D dora kasli na to,aj tak viac nemozes spravit ;-) nakupy to vyliecia :-) lucka este sa zmestis do vsetkeho?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som aj blizko a aj tak bohvie kedy sa tam dostanem, vsak sintia tam ide tak som zvedava co na to povie, ale v uk som dost casto chodievala do HM a ked som chcela nieco kupit tak vacsinou tam...
Odpovedať
Profilova fotka
sunny do coho všetkého. :-D tehu rifle nosim od nejakého 18tt. ale vrchy mam stale tie čo som nosila pred tehu. samozrejme trička kde mi už pred tehu trcalo brucho som musela na chvilu vyradiť zo satnika. ale zistila som že jarnu bundu nezapnem ani jednu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suny, tak s nim chod von ked je tak pekne, to je na uk dost zriedkave tak to vyuzi a von ti bordel nenarobi :-) a tie nakupy to je pase, minuly tyzden som si kupila 2tricka, takze uz nemozem moc rozhadzovat... :-( ale pozriet by som sla ... lucka, pozerala som tvoj albumik, mas tam veeeeeelmi pekne vecicky, pridaj aj aktualne z poslednyc nakupov ;-)
Odpovedať
tak to si na tom dobre,v ktorom si tyzdni?\ ja spm posledny mesiac nosila jedny ruzove obrovske kvietkovane saty a botasky :-D bolo teplo a to bolo najpohodlnejsie,inak som este myslim mala jedny obrovske gate a zo 3 tricka :-D
Odpovedať
inak lucka videla si sintiin album na MK ta ma uz riadne brusko,ale stale je kocka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny videla. veru tehu jej pristane. :-) v piatok zacinam 35tt. ja teiž cele tehu nosim jedny gate a striedam len vrchy. :-D dora včera som nakupila len veci pre seba do porodnice a veci v lekarni. ale práve mi prisli super zirafkove gate čo som objednala tak tie odfotim a pridam. len najprv idem navariť obed pre manžela. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak som zvedav ... a coze ides varit??aj ja pojdem zachvilu papat lebo uz som taka hladna ze nevidim :-D
Odpovedať
ja som este dnes nic nejedla-sa bojim kvoli zubu :-( ale malemu idem varit brokolicu so syrovou omackou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak vieto čo sa mi zase stalo? Preložili mi operáciu na zajtra, lebo vraj im prišiel do toho nejaký vážny súrny prípad a ja mám najlepšiu diagnózu ]-( , tak ma odsunuli :-| . Ide ma tu šľak trafiť, je tu nuda, teplo...fuj. Mohla som aj doma trčať do dneska ;-( . A keď si predstavím, že zajtra som už domov mala ísť :-( . Lucka, tak Ty si to s kočíkom stihla LTT :-D . Mirkin ocino ho kúpil? :-) Dorka, nič si nerob z iných ľudí. Ja tiež mám skúsenosti so špehovaním tu, aj drahý sa hneval, ale keď si prečítal nejaké príspevky, tak sa ukľudnil x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, to mi je luto...mna by asi trafilo keby som musela byt zase o den dlhsie..ale nejako to vydrzis a uz potom bude dobre..aspon ze mas notebook zo sebou... :-) ja nechapem co, kto, z toho ma ze tu spehuje a potom sa na tom bavi, ved to je absolutne detinske a pre mna absolutne nepochopitelne, sa mi rozum pozastava, ale nebudem to riesit, vsak naco???ak si niekto tymto sposobom uspokojuje svoje potreby a robi mu to dobre, tak teda nech pokracuje...vsak kazdy mame ine chutky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?