Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
LUcka, choď cez katalóg firiem - svadobné oblečenie - salón Judyt a šaty č. 12 a 23...ináč sú tam aj čísla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka pekné si si vybrala. x-) a chceš ich aj v tej farbe alebo biele? budeš ako princeznička. x-) idem do banky niečo vybaviť. sa mi nechce, zas tam bude rada na hodinu. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, farbu ešte neviem, nemám vybraté tak, že to a to musí byť :-) . Proste aké sa mi hodia, také si vyberiem x-) . Tak som rada, že sa Ti páčia ;-) a ďakujem :-) . Neboj sa, budú vidieť bruško, hneď Ťa pustia dopredu :-) , či omyl?
Odpovedať
ahojte zas, teraz sme prisli z nakupov, lucka mam skusenosti,hlavne moj mangel,ten s tym robi casto-aj predava aj kupuje,ja som s tade kupila spaci vak malemu,prislo to v 100 % stave,takze zatial mame len dobre skusenosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nechcel by tvoj manžel pre mna vydražiť kočík? :-D sledovala som včera dražbu toho kocika co chcem a vydražil sa za 169 libier. čo je v porovnaní s nasimi cenami uplne super. len ja anglicky moc neviem tak som tým výrazom tam vobec nerozumela.
Odpovedať
z drazbou teda skusenosti nemam,a to by ti ako poslali na SK?
Odpovedať
Profilova fotka
nie poslali by mi to do anglicka. mam tam nejakých známych a oni by to potom doniesli. škoda že takato nejaká dražba nie je aj u nas.
Odpovedať
to bhy si mala dobre,ale ja uz teraz nic neporiesim,idem domkov,mohla by som sa na to pozriet ak chces ked pridem,ale nevim presne o co ide,opytam sa vecer muza blizsie info,a ci daco teke uz robil :-) Lucka pocasie-nic nove?Mam brat plavky? 8-)
Odpovedať
http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/... lucka tu je link na nejaky bazar co som nasla,je tam dost vela tych prebalovacich pultov tak vyskusaj,aj dobre ceny :-) ja hladam daku stolicku na papanie co vyuzijem na SK,zatial bez uspechu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak až teraz som sa dostala na net krôza už ste mi chýbali. Tento môj kolega to je normálne vysávač energie :-( :-p . Sunny prajem Vám štastnú cestu
Odpovedať
dik jajus, potom dajte info o stretku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Maca. Len ti chcem popriat krasnu dovolenku a uzi si to doma. Uvidime sa ked prides. Papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dik sunny za ten link idem to pozrieť. ;-)
Odpovedať
dakujem zuzi,hned sa potom ozvem a uz konecne musime hodit stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A dnes tu nikto nieje? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sem práve nakukla. nejak mi blbol net v práci.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka, ako sa Ti darí, teda Vám? x-) U mňa nastala zmena plánu, šaty ideme vyberať v štvrtok, juuj, už som nedočkavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hadam to už do štvrtku nejak vydržíš. :-N :-D ja sa mam fajn len som stale hladna. a obed až za hodinu, asi tu odpadnem od hladu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, jasné, vydržííím :-D . A hádam aj Ty vydržíš :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zjedla som práve jablko tak som na takých 10 min. oklamala žaludok. :-D ešte tu mam kiwi a mandarinku tak to snad do tej 12-tej vydržím. :-D inak teraz si fakt pripadam ako všežravec. všetko na co sa pozriem zožeriem. :-D a potom vecer pufkám a brucho mam ako pred exploziou. :-D ale nejak ten hlad neviem ovladať. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ja som tiež po sviatkoch nejaká napuchnutá :-D a každý večer si poviem, že od zajtra chudnem :-N a nikdy nezačnem. Ale dnes by to aj mohlo vyjsť, mala som len kávu a tiež mám doma ešte ovocko, tak si dám ako obed :-p . Lebo týmto štýlom sa ani do šiat nezmestím ]-( . Už musíš mať pekné bruško x-) . Ináč, nechcela si Lucasa? Či manžel zamietol? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, pozri na MK, jedna baba predáva prebaľovací pult CAM a mne sa celkom pozdáva ;-) . Alebo si už pozerala aj babetko.sk, my sme s Adkou nasli celkom dobre ponuky, keď sme hľadali. Skús aj takto niečo popozerať ;-)
Odpovedať
Ahojte všetky krásavice.Iwka ja vo štvrtok nemôže zmena plánu.
Odpovedať
Kivka Nicole ti chce niečo napísať,akurát som jej vravela že si písala tak sa ti chce vyžalovať,tak čítaj. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmnn hnhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhnnáurdimezgisefse
Odpovedať
Profilova fotka
ty a napuchnuta, neverím. no brucho už mam riadne. aj ked mne sa zda stale rovnaké a to že rastie vidím len podla toho že ked som sa posledne chcela oholiť tak na iste niesta som si už nedovidela. :-D na babetkove maju len nové vecie, nie?
Odpovedať
Lucka na babetkove majú ano len nové,ale na www.babetko.sk tak tam majú z ruky prikneš si na forum a tam si najdeš inzeráty,tak tam najdeš všetko od výmyslu sveta,kočar,koliska,postielka,stolička,oblečenie,obuv,odsavačky,proste úplne všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
adka ahoj. ja práve sledujem veci na mimibazare. už som z tade objednala par vecí. a teraz mam zalusk na superske rifle. x-)
Odpovedať
Aj ja som z tade už objednala zopár veci.Naposledy botasky adidas pre Nicole a majú mi prísť dnes alebo zajtra tak sa už neviem dočkať.A kto predáva tie rifle,idem ich kuknúť? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak konečne som najedena. teda aspon na chvilu. :-D adka predava ich Iva P /iwushka/ , len neviem posudiť či su aj pre chlapca tak som jej písala. :-D mne by dnes mala tiež prísť z tade taká supravička a spací vak. x-)
Odpovedať
Lucka akurat mi poštarka doniesla tie botasky.Juuuj taká som rada,sú krasne a za 300,-Sk to by som mohla kúpiť len dáke od timťanka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?