Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja palim do tej poradne. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ahoj a drž sa! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka jasne že je tehotenské už aj ja ceeeeeeeeem také :-(
Odpovedať
ahojte :-) iwus pocula som,ze tu budes az od 13.00 :-D ,ako sa ti inak dari?O ako stare dieta sa to staras? lucka pekne brusko,akurat ku tebe,ty pocuvaj ,ze ty rozmyslas nad babou-s tou ruzovou v albume ccccc x-) sintia,akoze raz za cas by si sa mohla pridat-a povedat nam ako sa mas? ;-) jajus ,neboj nic,zachvilu budes v tehu,a to pojde rychlo-uzi si to teraz bez ochrany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby som späť. :-D všetko je o.k. tak som šťastná ako blcha. x-) sunny veru brala by som babu. také krásne vecičky na baby maju. :-N :-D Inak na buduci týžden idem na uzv a dufam že mi už povedia co to bude. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny už sa neviem dočkať mimi už aby som bola tehu :-) Lucka to som rada že ste v poriadku a teraz si domka alebo v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, Lucka aká krásne bruško! Som rada, že ste ok. Veď ty už máš hádam aj polovicu za sebou!? Bóže, ako to strašne rýchlo beží. Ani sa nenazdáš a už budeš v krásnej zavinovačke varovať bábu. Janka a vy sa už aktívne snažíte? Presvedčila si manžela? Ktorý dôvod zabral?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, áno Sunny, mala som tu byť pôvodne od 13tej, ale vieš, závislosť je závislosť :-D . Lucka, super, teším sa s Tebou, že je všetko ok. Ver mi, bude to dievčatko ;-) . To ideš na ten 3D? Monika a Tebe sa ako darí? Tie mašle si predpokladám zabudla zmerať :-D ... Ináč, dievčatá, musím sa Vám pochváliť, po dlhom čakaní na prácu, sa na mňa usmialo šťastie. Zajtra idem podpísať zmluvu s nástupom od 1. decembra x-) . Budem pracovať v detskom domove, tak dúfam, že budem spokojná a budem to zvládať :-) . Držte mi palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika snažíme sao bábo nejak som mužíčka nemusela prehovárať prišlo to samo :-) Ivka neodpovedala si neskočíme dnes na čokoládu a chlapi na pivko
Odpovedať
Profilova fotka
Janka a kde padla taká otázka? :-D Prepáč, som mimo :-S . No neviem Ti to povedať ešte teraz, lebo do pol 6 robím a potom chcem ešte niečo navariť - konečne a ešte ideme vŕtať poličky do kúpelne. Tak ak to stihneme čím skôr, ja sa Ti ozvem. Alebo ak budete doma, možno by sme aj prišli, ale fakt len večerom, ale neviem, či to nebude neskoro, keď ráno vstávame do práce =-) . Janka, tak sa snažíte, alebo keď príde bude :-) . Síce to je jedno :-D
Odpovedať
jee iwus gratulujem k prej praci :-) a co tam budes robit?teda ake zameranie? -mne akurat drobec zaspal,boli sme v takej skupine v kostole,tam plno hraciek,kava,caj zadara,a o 11 toast z maslom,potom sa spievalo a tancovala,plno deti a byva to kazdu stredu a mam to 5 minut peso-skoda,ze som skor o tom nevedela ;-) ,hned ide den lepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no žiadosť som písala na pozíciu sociálny pedagóg, ale vieš ako to chodí. Ešte sa dozviem viac zajtra, lebo idem podpísať tú zmluvu, tak som zvedavá aj ja sama :-) . No to musí byť super akcia. Aspoň si medzi ľudmi, aj Ty sa odreaguješ a stretneš nové maminy ;-) . Malému sa tam páčilo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
-no jasne bol uplne uzasnuty x-) ,strasne dobry ludia su tam tiez,pri vchode taky dvaja dochodcovia,ktory nam tam vsetko poukazovali,asi to maju na starosti a potom z detmi spievali a tancovali.Mna ani nenapadlo,ze som malemu dala ciapku certa a sli sme do kostola, :-N ale nic nikto nepovedal,iba aha aka super ciapka :-D -tak ti drzim palce na zajtra,hlavne ze uz daco mas,hned bude vsetko laksie,a teraz uz nebudes chodit strazit?
Odpovedať
Profilova fotka
Veď aj ja to považujem za hlavné, že aspoň niečo mám. Vravím si, že do MD vydržíííím :-D . Nie, už nebudem chodiť, nebudem mať čas, aspoň si myslím :-) . Ale ešte som im to nepovedala, keďže to viem len pár hodín, minút, sekúnd :-D . A čiapka čerta? To nevadí, veď aj s Mikulášom chodí čert :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, Iwuš ty máš prácičku?
Odpovedať
-iwus a uz mate termin? Tak ty uz aj na MD rozmyslas?ty si rychla :-D Ako to tak sledujem,aj tento rok ,aj buduci bude zas velmi plodny,sa mi vidi,ze kazdy planuje,a je vela tehuliek a deti ako smeti......... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, áno x-) . Bolo aj na čase. Sunny, veď som Ti písala do IP, asi pred dvomi týždňami :-N . No vieš, som si povedala, že do 28-čky chcem stihnúť aspoň jedno :-D
Odpovedať
-tak to mas este cas :-D ,zatia si to uzite,pocestujte,zariadte domacnost....ved ta prava chvila raz pride,ci ako sa to hovori-raz sa posmykne :-D -monika a vy nesnazilkujete????sa mi nezda.... =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok Ivka tak dajte vedieť či dojdete ;-) Som zvedavá čo ti zajtra povedia. Potom hneť napíš. No do 28 Ivka máš potom dosť času.
Odpovedať
-no jasne iwus ip,ja trdlo,vyfucalo z hlavicky,a to je blizko mojich narodiek :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To je perfišné. Čiže zajtra vykroč pravou nohou, nech sa Ti darí. Sociálny pedagóg? V škole? Alebo niekde inde? To musí byť podľa mňa veľmi zaujímavé. Tak to sa to tu o chvíľu zmení na Tehuľky Zvolen a okolie :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, nie v škole, ale v detskom domove :-) . A ďakujem ;-) No neviem, či mám čas, lebo ja to plánujem až po svadbe, to budem mať blízko ku 26 =-) (ty brďo :-D) a ak nevyjde na prvý krát...no a kým to vynosím, tak bude veľmi blízko k 28 :-D . Monika, no veru to máš pravdu...ale nebude to milé, keď sa budeme stretávať ako maminy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka má prácu??? Tak hip hip hurááááááááááá. x-) joj teším sa s tebou. :-D baby dakujem za chvali mojho brucha. podám to dalej drobcovi nech sa aj ono poteší. :-D dnes ma kope ostošest.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veru hip hip huráááá x-) . Tak ale naozaj to odošli drobcovi, lebo chválime jeho :-D
Odpovedať
ahojte zienky. aj ja sa pripajam ku gratulaciam pre Iwku :-) a prajem jej, nech je spokojna :-) a Lucke blahozelam k dobrym vysledkom malickeho :-) my sa mame celkom fajne, len uz som zacala dost slusne rast v brusku, az som sama sokovana z toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ďakujem Ti ;-) . A Ty nechceš hodiť fotku Tvojho bruška do albumu? Sme zvedavé x-)
Odpovedať
este som nebola fotena, takze neni co :-) ale popracujem na tom a potom dam vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, no jasné, dám vedieť, hneď ako budem múdrejšia. (trošku oneskorená odpoveď, prepáč ;-) ) Ozveme sa ;-) . Mirka, tak dnes Ťa manžel odfotí a zajtra budeme vidieť :-)
Odpovedať
Vidim, ze to mas premakane, ale este sme si do manzelstva nezaobstarali digi - fotak, to az ked pojdem k mojim rodicom, tak sa to bude dat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka. Ako bábo? Aj Tvoje kope ostošesť ako Luckine?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?