Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ahoj Zuzka, tak teda vitaj na tejto našej stránke. Ak to nieje tajomnstvo kedy chystáte svadbu vy? A Lucka zabudla som ty ideš zajtra na tu krv,nie? :-o Tak ti držím palce aby ste to zvládli obaja aj s manželom,a hlavne neboj.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, vitaj u nás. NO, nechcem sa hádať, ale materskú určite posiela sociálka, nie zamestnávateľ. Platil ju niekedy zamestnávateľ ale od roku 2004 to tak nie je. Toto viem na 100%, pretože som finančná účtovníčka a pri posielaní výplat by som posielala aj peniažky babám, čo sú na materskej a nerobím tak.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám v tom hokej :-N ale dôležite je aby bolo odrobené 270 dni. Zuzka vitaj. A ty Lucka zajtra sa držkaaaaj a neboj bude to ako ked ta uštipne včelička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky baby. no budem sa snažiť držať. ja sa nebojím tej bolesti, to mám len paniku z ihiel. a hlavne sa bojím že ked mi prislo minule nevolno či sa to znova nezopakuje. :-| a u manžela podporu radšej nehladám, ten má problém sám so sebou. :-D dnes sa ma už asi 100 krát pýtal či ho vázne musia pichať. :-D bože to je baba. na odpadávanie mám právo je nie on. :-D :-D :-D . kazdopádne vám dám zajtra vedieť ako sme dopadli. :-D
Odpovedať
Ahojte, adka pocasie sa praveze zlepsilo,dneska bolo krasne slnecno,i ked chladno ,ale s tym slnieckom hned je vsetko krajsie.Takze zimnu bundu si nezabudni 8-) Ja akurat sedim so svokrou a nudim sa 8-( ,prisla uz dnes,lebo zajtra uz rano ideme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Snažilky a tehulky a mamička, prosím Vás nekazte tu morálku príspvekami o dávkach a materskej :-D . na to je MK ]-( :-D :-N . No čo Lucka, myslím na Teba, dúfam, že je všekto ok ;-) Janka, si tu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivka som tu a nudím sa dnes sa nikomu nejak nechce pracovať :-S o pár minutiek sa pôjdem napapať dnes máme šišky :-p
Odpovedať
Ahoj, velmi sa ospravedlnujem ze som tu v tej materskej spravila totalny hokej, je pravda ze som chvilu vyplacala materske, ale bolo to uz v roku 2004, takze uz mlcim :-) S terminom nasej svadby je to zlozitejsie uz sa chystame vyse roka, ale kvoli Martinovej robote nebol cas, kazdu chvilu musel niekde sluzobne vycestovat , tak to stale odkladame, ale od noveho roku by mal zmenit zamestnanie a mali by sme sa aj stahovat, no chceli by sme stihnut svadbu do leta (taky april by bol fajn), preto som aj navstivila na tieto stranky, ale ako to tu sledujem mali sme uz davno zacat s pripravami... este raz sorry za tu matersku
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, zgazduj mi prosím jednu šišaňu :-p , dala by som si :-D . Zuzka, ahoj. Tu sa nemusíš ospravedlňovať, tu je hneď odpustené :-D . No veru máš pravdu, že ak to chcete mať v apríli, je najvyšší čas začať s prípravami. Takže stanovte si dátum a hor sa do príprav ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
no už som tu ten obed bol supeeeer Ivka pod si pone ušetrila som ti 2 :-D No čudujem sa že som ich nezjedla ja taký jedák ale bola super polievočka fazuľková a 3 šišky (dosť veľké). NO ale čo sa nestalo prišla som do kancelárie a ked som tak pozerala na tie zabalené šišky či som ich nespucovala :-N hrôza ja som tak pažravá v poslednom čase a mám aj pocit že som pribrala no čo robim zásoby na zimu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak teda si ich všekty spucovala? ]-( No toto :-D . No mne sa nezdá, že by si priprabrala, si stále tenučká ako prútik :-) . Máš aj nejakú robotu, alebo...? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to alebo.... x-) tak by som šla domou. Ty si u vašich? Tenučká no čo ja viem aspon mám taký spuchnutý pocit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to aspoň tam nepatrí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, som u našich, prišla som na obed :-D . Ale dnes ma od rána bolí hlava, tak asi si idem ľahnúť. Aj tak nemám veľmi čo robiť x-) . Ale ľahnem si aj s angličtinou, ak sa niečo naučím :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
tak si ju daj pod vankúš možno písmenka naskáču do hlávky :-D Tak ja tu budem tvrdnúť ešte 2 hodky :-p asi sa unudím k smrti.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, veď aj ja som už nad tým rozmýšľala, že si ju dám pod vankúš :-D . Neboj s internetom Ti to ubehne rýchlo, ak nemáš šéfa :-) . Lucka tu dnes nieje, nemám sa ako dohodnúť ohľadom DVD :-| , ale asi zavolám Jarovi, že keď pôjde za Mirkou, nech sa staví u mňa a doručí ho do priamo do Luckiných rúk :-) . Som zvedavá ako dopadla. Janka, včera som Ti zabudla povedať, že niekedy v januári budeš musieť kvôli mne čerpať dovolenku. Je mi to ľúto, ale proste MUSÍŠ! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
A pečo čo? Aj ja som zvedavá ako dopadli obaja s mužom :-) Skus to nejak zariadiť aby sa jej to DVD dostalo do rúk dakujem si poklad
Odpovedať
Profilova fotka
No jasné, že zariadim :-) . No skús hádať :-D . Kde som bola ja s Tebou pred svadbou, hmm? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáj jasnačka, beriem si určite voľno to si nemôžem nehať ujsť jupiiiiiiiii teším sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a už ste sa dohodli kde bude hostina ostáva ta Poľana alebo ste našli niečo iné? Výzdobu už máš predstavu aku farbu asi hlúpa otázka určite oranžovú. Budeš v kroji či ešte nevieš.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som s Tebou rátala už od neviem kedy, lebo vieš...Ty sa tak vyznáš a máš dobré oko ;-) . Aj ja sa tešííím x-) . Práve mi volala svokrička, že sa mám prísť najesť, ale idem si skôr zdriemnuť :-D . Tak sa maj krásne Janka a uži si to ešte v robote :-D . Papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko tak si pekne pohajaj a nezabudni mi potom odpovedať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak to máme s mužíkom uspešne za sebov. nikto neopadol takže super. :-D :-D :-D Výsledky budú o 10 dni. kto to má dovtedy vydržať? :-D dnes som zase počula srdiečko drobca tak som na mäkko. x-) Ivka ak si to s tým DVD zariadila aby si ku mne dostalo tak ti vééééélmi pekne dakujem. a tebe janka že si ho nezabudla dať ivke. :-D Inka s tými protilátkami je to tak že mi budu musieť po porode pichať nejaké injekcie aby som mohla mať aj druhé bábo. :-( ale snád to bude všetko v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , že by som tu bola dnes prvá? =-) Lucka, neboj sa všetko bude ok :-) . DVD dúfam, že sa Ti dostalo do rúk, v piatok som ho hneď dala Mirke x-) . Janka, takže odpovedám: výzdobu chcem mať oranžovo krémovú, vykrúcanku chcem jednoznačne v kroji (minule som už aj starku nahovarala, aby ma do neho obliekla :-D ) a hostinu ešte nevieme na 100% :-| . Vy ste ako prežili víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ano dvd sa ku mne dostalo v sobotu. ešte raz dakujem. pozreli sme si ho celé aj s manželíkom. janka máte pekné DVD-čko a zábavu ste mali teda riadnu. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, v sobotu? ]-( Ja som Mirke povedala, nech Ti ho dám hneď v piatok, no ale nevadí :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Lucka dakujem ja som spokojná ako ho kameraman urobil. Vaše sme nestihli pozrieť ešte sme robili dvere na spálni a malovali okolo okien kedže nám ich menili. Potom sme mali návštevu prišiel nás pozrieť brat došiel z Anglicka na dovolenku.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak ako vidím, mali ste pracovný víkend :-) . Janka my budeme mať toho kameramana čo Vy x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super Ivka my sme boli spokojní. :-) Už tu mám šéfa :-p zase same negatíva
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, neboj sa, musíš sa nejako obrniť proti tých negatívam :-) a bude to ok. Ja viem, je to ťažké, ale... Janka, kuk IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?