Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja Vám tak závidím, že ako Vám je fajn.../ale samozrejme v dobrom/. Nám keby aj prišli povedať, že môžeme ísť domov, nikto by sa nezodvihol, lebo by mu to nedalo svedomie, aby nechal na stole toľko nedorobenej roboty. Ivuš, že pozdravujem Janku, nech jej to zajtra vyjde a nech je zajtrajší deň jej najkrajším dňom /aspoň dovtedy, kým sa jej nenarodí nejaká malá bábika/. A že už sa tešíme na fotočky, tak nech ich sem nejako dodá.. Tak pekný víkend všetkým prajem! Keďže už všetky pomaly ale isto odchádzate.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ;-) , tak o chvíľku odchádzame na svadbu :-) . Včera sme s Jankou robili do polnoci výzdobu, ale stojí to za to. Je krásna. Janka sa cítila dobre, vravela, že až včera ráno jej prišlo, že sa vydáva x-) . Ale je šťastná. Dnes som ju ešte nevidela, nechcela som, ale vraj je krásna. Tak zajtra Vám budem referovať, ako to všetko dopadlo. Pozdravila som ju od Vás všetkých, potešila sa a je rada, že na ňu myslíte ;-) . Majte sa, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak janka je už vydatá žena. Dúfam že sa teraz super zabávajú. Ivka ráno hned zreferuj ako bolo. ;-)
Odpovedať
jeee janka je uz vydata ;-) gratulujem :-) fu baby ,ja som tiez mala vcerajsok rusny,prisla som rano o 2 8-( ,ale super som sa bavila :-D -bola to rozlucka z nasou manazerkou,odchadza na povysene miesto do ineho mesta ,tak sme sa s nou lucili,panecku ta bola ,,ozrata,, :-D hlavne,ze je pohoda, :-) S1
Odpovedať
Profilova fotka
ivka hadam už nespíš. Tak nás rýchlo informuj ako blo včera. ;-)
Odpovedať
Iwka: vstávaj!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, ako ste vikendovali??? :-) ja som ale este unavena,ale uz si plnim pracovne povinnosti,ako sa mi len nechce ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko. Tak ja som víkendovala pracovne. konečne máme vystierkovanú kuchyňu a znížené stropy a dnes sa dokončí obyvka. Dokonca sme kupili už aj obklad a dlažbu do kuchyne. Tomu obkladu sa velmi vytešujem lebo je super. Aj cena bola "super". ]-( mocarabia a ty vlastne čo robíš?
Odpovedať
Profilova fotka
Pracujem ako fyzioterapeutka,ale teraz som v Českych Budejoviciach co je asi 550 km od ZV :-( :-( :-( a som smutna,ze nie som domka.Tu pracuje teraz snubenec.
Odpovedať
Profilova fotka
moca ty si furt niekde inde. :-D A budete tam aj po svadbe?
Odpovedať
no ja som mala víkend šporotvo - obžierací. V sobotu som bola na pretekoch - šťastná, že ako dobre som išla, vašportovaná a večer som sa dotlačila špekačiek, no potom sme ešte odko 22:00 išli pešo na divín na ten fest, tak som to vychodila, no a včera sme oslavovali Samkove narodky, tak som jedla krémeše, mäso, torta, šunka....všetko ]-( Lucka, aký je ten obklad?
Odpovedať
Profilova fotka
Je to pre nas velmi tazke,ja pracujem v Linzi,on v CB,je to 2 hod. cesty od seba.Po svadbe budeme asi este rok v CB a potom by sme chceli uz prist na SK,dufam ze sa mnam to podari.S pracou u nas je to pre absolventov tazke,takze tu chce snubenec ziskat prax a potom sa uvidi. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moca to ty každý deň dochádzaš do linzu? Ale stále to máte lepšie ako sme to mali my s manželom. Ja som študovala a on pracoval v Taliansku čo bolo 900 km. a videli sme sa raz za mesiac. to bolo hrozné obdobie. zunka ten obklad je taká zlto zeleno krémová mozaika. Ale su to len také jemnučké farby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vdaka vasich radam som si v ZV nasla krasne svadobne topanocky. Dakujem etse raz, uz som trochu spokojnejsia. Aspon jedna vec mi odpadla z mojho dlhocizneho zoznamu. ;-)
Odpovedať
caute babule ;-) zunka tak si mala pestry vikend,aspon si sa nenudila a lucka zas pracovny,ale laksie sa robi,ked vies ze to bude tvoje :-) ja idem dnes do prace na 10 [velka zmena z 11 :-D ]ale este chcem nakupit mame velke SALE [vypredaje] po libre .uz som malemu kuoila zimnu bundu,zlatu z kapucou ,hnedu,modernu za 1 libru [55sk] 8-) a dnes idem ulovit nieco sebe-mozno aj muzovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sicilia super že si si vybrala a že si s nimi spokojná. ;-) sunny aj ja chcem výpredaje. ]-( :-D
Odpovedať
tie su tu vsdade a stale ale teraz su az 75-90 % zlavy tak sup do toho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
škoda že na slovensku ešte obchodníci nepochopili slovo výpredaje. Tu ti znížia cenu o 200 Sk a napíšu výpredaj. :-D
Odpovedať
viem,bola som v hypernove tam to tak bolo,ze znizenie o 100 sk :-( pcheee na to sa im vykaslat,radsej si nakupim tu v UK lacnejsie ako na SK :-D KDE JE IWUSKAAA? inak lucka este je stale teplo na SK?tu sa zatial drzi aj ked v sobotu bola buurka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, tu som :-) . Stále dospávam Jankinu svadbu, no nie a nie to dospať riadne :-D . Tak svadba bola super, vyšlo všetko podľa Jankiných predstáv. Bola fakt krásna, ale to sa dalo čakať :-) . Tento táždeň by mala prísť ku mne, možno aj zajtra a pridá fotky do albumu. Má vyše 1000 fotiek, čo sme fotili my 8-) . Ešte včera sme mali dozvuky x-) . Tak a pýtajte sa ak som na niečo zabudla :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
je tu strasne teplo aj ked teraz je nejaký opar takže slnko nesvieti tak prudko. ale táto noc bola krutááá. Hrozne dusno :-S :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ivkááá ahoj. Sme sa ta nevedeli dockať. Tak janku popožen aby sme už videli fotočky. Fotila ju gabika?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, jasné poženiem :-) . Áno, fotila Gabika a vraj bola genianálna. Dnes majú ísť vybrať foto x-) . Ináč, musím pochváliť Kútika, fakt super práca. Niečo neskutočné 8-) , hlavne cigánka :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som s nim bola max. spokojná. Skvelý chlapík. a na tej cigánke ked pozerám kazetu sa bavím ešte teraz. Aj ja idem dnes ku gabike po fotky čo som si dala rozmnožiť.
Odpovedať
iwka: nazdárek! sa teším na Janku. Tá musela byť riadna krásavica, lebo aj na obyčajných fotkách vyzerá dobre ;-) , tak si neviem predstaviť, keď bola tak upravená a v šatoch
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja mám normálne prácu. :-N To je čo. Ani nestíham sem písať. :-D To je teda neobvyklí jav.
Odpovedať
Lucka, aj ja dnes normálne robím. Prišli objednávky z ukrajiny, tak sa s tým "zabávam" ]-(
Odpovedať
do albumu som pridala tortu, čo som robila Samkovi. Páčila sa mu a dostal aj bubon a tými paličkami potom celý vrch rozbil, ale straaašnú radosť mal z toho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tá torta je krásna. a samko tiež. Na očkách mu vidno že je to riadny šibalko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka pozerala som si tvoj album a tie torty su uchvatne, ak tak dobre aj chutia, tak klobuk dolu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?