Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, vybrali sme dvojizbový väčší, nechceli sme zvytočne trojizbový, keď tam dlho nechceme byť- Áno, budeme aj platiť, veď kto dá dnes zadarmo :-S . Ale teším sa už, dúfam, že neutečiem po mesiaci =-) :-D . Veru Lucka, to tak uteká, že to nestíham ani sledovať. Janka už o tri týždne má svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt janka sa tu včera ani neukázala. To si ju ivka nepustila na net??? ]-( :-D :-D :-D Monika, zunka má dnes dovolenku tak sa asi nenapapáme. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, Janka včera ani u mňa nebola, lebo jej to tiež časovo nevychádza. Má sa ozvať ešte, kedy príde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, zabudla som. Škoda. :-( . Ako sa Ti Lucka spalo u Vašich a v Tvojej starej známej postielke? Alebo už si segra všetko komplet prerobila, že si to tam ani nespoznala? Ivka, ten nájom bude lacnejší ako keby ste prenajímali od nejakej FO? Ten byt si potom môžeš časom odkúpiť či nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Spalo sa mi dobre. Našťastie sestra mi nechala aspoň posteľ. No sriňu mi už obsadila. Je to taký zvlástny pocit že si vlastne doma ale nie si doma. Neviem to opísať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ehm, chápem - aj ja mám taký pocit, keď som u našich. Moju izbu zase pomaly ale isto obsadzuje moja malá neter...Ale ja som rada, aspoň mamine nie je smutno, keď k nim občas príde. Už sa cítiš na Stožku ako doma? Je to lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, keď sa to tak zráta dokopy, tak to vyjde asi tak narovno. Ja som do podnájmu nechcela ísť, chcem si to zriadiť tak ako ja chcem a v podnájme väčšinou nechávajú majitelia nábytok. Tak sme sa rozhodli takto :-) . Ja sa už tiež teším na tú Zunkimu tortu, mňam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Stále tam nie som doma, možno je to aj tým že ešte nemám kuchyňu a všade je bordel. Možno sa to zlepší ked už bude všetko zariadené. Ale či tam budem niekedy doma to neviem. Proste ma to stále tahá do Zvolena. Strašne sa tam nudím a keby som tam nemala net tak neviem neviem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka neboj, keď budeš mať kuchyňu, už sa nudiť nebudeš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja Vás tu nechávam :-) . Idem von, lebo tu mám malého a mrnčí mi tu za ušami ]-( . Pekný deň Vám prajem ;-) , papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ahoooj. Fakt a kedy pridáš foto spálne? Monika, dúfam že tú kuchyňu budem mať do konca augusta. Treba toho ešte dosť spraviť a až posledný krok bude poskladanie kuchyne. Takže u mňa bude kolaudácia tak koncom augusta. :-D Už teraz s tým počítajte. ;-)
Odpovedať
agojte,lucka velmi pekne fotky,jaj aj ja by som isla,ale mi najskor na rok :-| iwuskaaa aspon budes mat trening s tymi deturencami xi xi 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak ešte odpoviem ;-) . Lucka: spálňu pridá len Janka, keďže ja to neviem :-( . Joj, hanbím sa =-) Sunny, no to Ti poviem, že tréning to bude riadny, najbližšie tri roky svoje nechcem :-D
Odpovedať
praveze najlepsie by bolo teraz,ked si zabehnuta :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny aj ja už pôjdem najkôr až o rok. To je hrozné ked človek ide na dovolenku na začiatku leta a potom celé leto už len maká. ]-( No musím dáku dovolenku ešte vyšpekulovať na august lebo sa ti zbláznim.
Odpovedať
Jaj ani mi nehovor,zisli by sa minimalne 2 dovolenky,a z toho jednu by preplacal zamestnavatel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by som brala. Ale zrejme o tom možeme snívať. Teda aspoň ja. :-D
Odpovedať
no je to realne ak budes zamestnavatelom sama sebe :-D :-D nas najblizsia dovca caka asi len po druhej svadbe az po maji,planujeme ,ze pojdeme do Barcelony 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prečo práve Barcelona? Neláka ťa viacej nejaká pláž? Teda aspoň podla mna je ideálna dovolenka ked možem vylihovať niekde na pláži a nejaké spoznávacie zájazdy ma teda vobec nelákajú. Ja som bola v Barcelone ale to bolo už dosť dávno a okren futbalového štadióna a jedného klauna z ulice si s ade nič nepamätám. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola v Barcelone minulý rok - ale len ak fakultatívny výlet. Ináč sme boli pri mori. Ja by som brala tam ísť na dlhšie - ale to by som musela mať aspoň 3 dovolenky - k moru, na hory a spoznávacie zájazdy. Ale zase len snííívaam..
Odpovedať
Profilova fotka
Ked už nič iné tak aspoň snívať môžeme. :-D Dáko sa tu zchyluje ku daždu a ja blbá nemám ani dáždnik ]-(
Odpovedať
Ved v B arcelone je plaz,ved je to pri mori nie?To moj mangel vymyslel,ja som chcela ist do Thajska 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny tak thajsko je aj moj sen, poprípade maurícius. Ci je v barcelone pláž neviem, my sme chodili len po meste. :-N To thajsko vyzerá lákavejšie. :-N :-D
Odpovedať
Drahy v Thajsku stravil okolo 3 mesiacov,vravel,ze je tam uzasne,hlavne zienky sa mu tam pacili,on ma rad tmave japonky,cinanky,indky.... 8-) Mne osobne by ani nevadilo chorvatsko,mne sa velmi paci,a tu z UK je dobre drahe,to by som mu chcela ukazat,ake je pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa v chorvátsku nepácilo. Všade skalnaté pláže a žiadna exotika. Pripadalo noi to tam ako doma.Ale na makarskej može byť pekne. Alebo na nejakom ostrove. Tam su vraj aj pieskové pláže.
Odpovedať
bola som na makarskej a bolo super,je tam velmi pekne,aj ked plaze su strkove,ale zato vidis tu krasnu vodu 8-) a tiez sa mi pacilo na Ciernej HORE,bola som tam z byvalim,a je tam velmi pekne,cista voda,aj spoloc.zivot a ak chces aj klud ;-) prave z manzelom pucujeme langose,celkom sa mi vydarili na prvy krat :-D to bude zas tazky cesnakovy spanok :-o |-|
Odpovedať
uuuuuufff.........to bola makačka.......asi 15 min som iba čítala, aby som nebola pozadu 1. zabudla som ten recept na tú tvarohovú tortošku doma - ale poobede z domu Vám ho sem hodím 2. kolaudácie a kolaudácie...no teda :-) u mňa bude možná tak asi na vianoce :-| , ale teším sa na tie vaše fľaše :-D 3. lucka ešte som nekukla tie tvoje nové fotky, ale už aj idem 4. Iwka - pozdrav Janku a Michala, že na nich často myslím 5. Dovolenka: moja ideálna by vyzerala asi takto - najaký domček na pláži, odtiaľ asi tak 5 km do Tatier, 5 km do Barcelony, Paríža, Londýna, Mníchova, Viedne, Berlína, Benátok, Ríma, jedna studená miestnosť, kde by som mohla ísť pozdobiť nejakú tú tortu, jeden večer ticho, druhý zase karneval v Riu, potom splaviť nejakú rieku na rafte, neobmedzený kredit v strašne veľkom nákupnom centre a ešte zopár maličkostí.... 6.Boli sme včera dať urobiť cenu na kuchňu: v TPD po 25% zľave nám to vyšlo 62 tis a v D-nábytku(Dedinská) to vyšlo 64 tis(ale tam sme ešte jednu skrinku rozširovali). Takže to vyšlo úplne rovnako. Ešte mi majú zistiť nejakú drobnosť a ideme to objednať - D-nábytok - tam robia kamošky, takže ak niečo, tak tam sa dá viac vybaviť.
Odpovedať
Lucka, júj ale si bola pekná na tej svadobnej ceste (pekné tričko -to čierno-biele pásikované). A to je Marek na tej jednej fotke???????????? Aj sa podobá ale je nejaký väčší =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka teším sa že konečne objednáte kuchyňu. A na tú tortu nezabudni, teší sa na nu aj srdiečko, chce ju robiť cez víkend. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som zabudla, super ideálna dovolenka, fakt som sa pobavila. :-D Na tej fotke to je marek len má o takých 20 kg viac. No keby nás počul /čítal/ tak nás zabije. :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?