Svadba do 25 ľudí (Bratislava a okolie)

Ahojte, mate nejaké pekne misto na svadbu do 25 lidi v Bratislave a okoli? Veľmi sa mi paci estate winery, ale neviem ci nas tak v malom pocte zoberú 🥲
Odpovedať
Profilova fotka
Ak neviete,ci vas zoberu v tak malom pocte,tak tam treba zavolat a dohodnut sa s nimi. Potom su kastiele,ktore maju krasne priestory na rozne velkosti svadieb. V okoli BA ich je plno. Potom este moznovskusit aj areal zdravia ROZALKA v Pezinku.Este vam odporucim aj modernejsie nefolklorne cepcenie RUŽIČKY z juhu,su na fb.
Odpovedať
Profilova fotka
@shirias My sme mali v Ponteu v Rusovciach robia aj takéto malé svadby. Veľmi pekné prostredie aj výzdobu urobia my sme si len kvety doniesli ale spolupracujú aj s kvetinárstvom takže aj takto vedia pomôcť keď treba. Tak ak chceš skús sa pozrieť a opýtať či majú voľný termín. Za mňa môžem len odporúčať.
Odpovedať
Profilova fotka
Maranello-ristorante 🙂 napíšte nám prosím mail 🙂
Odpovedať
@shirias ja odporúčam Hotel Zátoka v Senci na Slnečných jazerách, krásne prostredie a vhodné aj pre menšie svadby. Pani prevádzkarka je super milá osoba, na všetkom sa dá dohodnúť, rada posuniem kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
hotel Premium má akurát také priestory pre menej ľudí. My máme 50 na to to už bolo malé ale na 25 by to bolo akurát.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, otvorili sme nový koncept svadieb na Slovensku, na našom nádhernom Dunaji. Koncept s názvom SVADBA NA DUNAJI.👰🏻‍♀️🌊♥️ Ak hľadáte niečo iné a výnimočné, toto bude pre vás to pravé. ☺️ Ponúkame svadobný obrad na námornej plachetnici, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku alebo na móle. ⛵️ Máme v ponuke aj rôzne balíčky od 4 ľudí až po 60 ☺️ Obe sa nachádzajú priamo pod reštauráciou YACHTER CLUB - Modrá Čajka v Čunove, kde pre vás po obrade zorganizujeme svadobnú hostinu s bezprostredným výhľadom na Dunaj. V ponuke máme viac balíčkov, od súkromných svadieb pre nevestu, ženícha a svedkov až po veľkú svadbu pre 60 ľudí. Pre viac informácii pridávam link web. www.svadbanadunaji.sk Ak by ste mali akékoľvek otázky kľudne ma kontaktujte. 🤗♥️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?