Sála pre 250 ľudí - Sabinov, Lipany

Profilova fotka
Vie niekto o nejakej sále pre 250 ľudí v okolí Sabinova, Lipan alebo Prešov?
Odpovedať
Profilova fotka
fúha :-) ale Vás je! Mňa by zaujímalo koľko stojí svadba pre 250 ľudí :-) . My budeme mať len 50.
Odpovedať
Profilova fotka
No veru ze fuuuha :D presne cislo je 218 ...a to sme radi , lebo sme pocitali s este vyssim :D
Odpovedať
Profilova fotka
zimny stadion.....alebo to presunte na leto a dajte na futbalovy.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@carey neviem ak sa dobre pamatam,tak v Krasnej Luke je take nejake zariadenie ,kde sa robievali aj detske tabory, tak snad tam by mohli mat taku velku salu. alebo, ak sa nemylim, tak teraz novopostavili v Pecovskej Novej Vsi taky kastiel ci ako to nazvat a vyzera to obrovske...ci je to v Cervenici? :-D no a v presove urcite nieco najdes, PKO? ci kde sa to robia stuzkove, som videla fotky zo zopar svadieb a je to tam celko pekne prostredie :)
Odpovedať
Profilova fotka
hacienda červenica tušim ktosi pisal že tam maju jednu velikansku salu ale tam je menu 30 eur je tam nobleesne no to by va iba svadba menu vyšla nenormalne peniaze moja to počet hosi sa neda zreduovat bože dnes sa už take svadby ani nerobia ešte ma napadlo že v Lučke pri lipanoch
Odpovedať
Profilova fotka
No havienda cervenica sa vobec nevyplati :) ako sa hovori- nieje vsetko zlato co sa blysti...asi tak po skusenostiach s cervenicou :) zredukovat pocet ludi sa da,ale max 20 ludi...a to pozyvame len tych co naozaj musime...svokrovci su z velkej rodiny...jeden 8 surodencov a druhy 7 ....
Odpovedať
ja plánujem svadbu presne tam v Červenici, môžeš mi prosím ťa napísať prečo sa to tam vôbec nevyplatí?
Odpovedať
@carey ja plánujem svadbu presne tam v Červenici, môžeš mi prosím ťa napísať prečo sa to tam vôbec nevyplatí?
Odpovedať
menu v červenici je 35,.EUR
Odpovedať
Obec Lúčka pri Lipanoch, kapacita sály je 240 ľudí a 13€ na osobu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj, skús areal dobrej pohody v sarisskych michalanoch... pekny priestor, bola som, super jedlo, velka zrekonstruovana sala... drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prosim Vás kde v cervenici to robite akos a to vola neviemt o vobec najst dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
a neviete mi prosim niekto dat email na tu salu v lucke...?????
Odpovedať
Profilova fotka
a XXL v Lipanoch ? neviem sice kapacitu,ale je to velka sala.. my mame cez 160 ludi
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte :-) vedel by mi prosim niekto dat kontakt na svadobne saly v Lucke, Dacove a Sabinov - kulturny dom? Pripadne ceny menu v jednotlivych salach. DAKUJEM
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?