Menu Forum

Svadobná sála pre 120 ľudí v okolí Nitry? Poraďte

2. sep 2007  • 
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
Registrovala sa 24. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Ahojte baby, prosím Vás poraďte mi sálu pre cca 120 ľudí, Nitra a okolie, môže to byť aj do 60 km, možno aj trošku viac. Pretože som toho pobehala dosť a nič také veľké a pekné som nenašla. Dik
2. sep 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala sa 30. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3988 príspevkov. Má 2 priateľov.
 A kde máš svadbu? Som z okolia ZM a keby som sa doma vydávala nebol by problém s tolkými ľudmi..ved aj do kulturáku na dedine sa vmestí veľa ľudí, stačí vyzdobiť, upraviť a je po probléme.. emoticon
2. sep 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Jachin, ja viem, že do kulturáku sa zmestí veľa ľudí, len všetky čo poznám mi pripadajú strašne "komunistické". Sú staré a schátrané... Radšej by som to mala niekde v reštike alebo tak nejak... emoticon
A ešte vôbec neviem kde sa budem vydávať, pretože keby sa dalo,tak by som mala svadbu vonku.
2. sep 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
fotoportrét
fotoportrét
jachin
 Ja viem že staré kulturáky nevyzerajú práve naj, no nájde sa aj pár zrekonštruovaných a tie vyzerajú super. A čo takto zámok Topločianky alebo Beladický zámok? (neviem kolko sa tam ludí vmestí,ale je to tam krásne).
2. sep 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Na Beladický zámok určite nemáme, tam sú veľké pálky a čo som čítala na internete ani do Topolčianskeho sa toľko ľudí nezmestí... emoticon Tie pekné miesta ako sú zámky a kaštiele mám už prejdené, ale stále dúfam, že niečo pekné nájdeme, že som ešte niečo neobjavila... emoticon
Vidím, že ty máš už za chvíľku svadbu... Kde to máte?
2. sep 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
fotoportrét
fotoportrét
jachin
 Na východe VT emoticon
Zámky sú drahé, no myslela som, že pri tolkých ľudoch.. emoticon A nejakú záhradu velku na dedine či na chate nemáte?
2. sep 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Tie zámky a kaštiele nie sú až také drahé, ale tých 120 ľudí sa nikam nezmesti. A záhrada by sa aj našla, ale riskovať počasie... ani sama neviem...
2. sep 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
fotoportrét
fotoportrét
jachin
 Počasie je nevyspytalné..a kedy máte svadbu?
2. sep 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tamiarobi
1
Registrovala sa 17. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2008
    V Hoteli Kamila, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tamiarobi
1
Registrovala sa 17. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2008
    V Hoteli Kamila, okres Bratislava
 Ahoj danulik 99: Ak máte možnosť robiť to na nejakej záhrade e je v blízkosti elektrika, tak si skús zistiť, čo by vyšlo objednanie stanu a catering, ponúkajú to viaceré svadobné agentúry, len to musí mať napojenie na elektrinu, hm? my chceme mať tiež vonku, riešime Hotel Kamila pri Blave, nechcete pouvažovať aj nad takouto alternatívou?
2. sep 2007 o 18:49  •  Svadba bola v júni 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Ahoj Tamiarobi, hotel Kamila sme už riešili, ale prvá voľná sobota je až na konci septembra a to je veľký risk mať svadbu vonku. Po polnoci by sme asi zamrzli... emoticon

Jachin, svadbu by sme chceli 28.6.2008.
2. sep 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jachin
fotoportrét
fotoportrét
jachin
 Celkom veľký predpoklad,že vonku bude teplo...no ak nebude...neviem, nenapadá ma teraz nič vhodné, ale ešte popremýšlam.Skús pozrieť aj v iných témach by si mohla nájsť inšpiráciu, je tu vela dievčat z okolia NR.
2. sep 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
danulik99
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nitra
 Ďakujem jachin emoticon
A prajem všetko najlepšie, nech Vám to víde podľa vašich predstáv.
2. sep 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to