Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Jo som s nim aj tak spokojna. Zobrala som si tam knihu a precitala cca. 80 stran. Nevravela Zabka, ze tu bude az v utorok?
Odpovedať
kaprik, ano, a ja tu na nu cakam a cakam...sakra, ja hlava pomazana :-D
Odpovedať
Myslim, ze je u "svokrovcoch".
Odpovedať
uz sa pamatam :-D , mi to dnes trva a trva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
csikike :-D skleroza :-D ;-) stava sa :-D
Odpovedať
hi, to uz ide tym vekom :-D , tak sa je zajtra ozvem, potrebujem s nou hovorit
Odpovedať
Ha-ha. Ty este nie si stara. :-)
Odpovedať
na nieco sa potrebujem vyhovorit :-D
Odpovedať
Uz ti dala zabka tie pohare?
Odpovedať
nie, este ani to, ale prave som sa dozvedala, ze zostavam tu, nejdem na sluzobku :-D
Odpovedať
Tak mozno aj stretko sa podari.
Odpovedať
A kedy by dte chceli? Ja v stredu nemozem..a ak ,tak iba na chvilku,lebo aj drahy zrusi svoj volny den v stredu a bude u nas est eaj moj otec na vypomoc :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja by som sa tiez chcela ist v stredu kupat ak bude pekne. Evatu ake to je v sneci na slnecnych. Uz davno sme tam neboli, da sa?
Odpovedať
Teraz neviem,ako sa ochladilo a prsalo..ale pred tyzdnom tam bola voda velmi tepla (ani ma nestrislo,ked som vosla do nej :-) ),len na plazach bolo strasne vela ludi.. :-( ,ale ak vam to nevadi,tak urcite chodte tam..
Odpovedať
ja som mala v plane tento tyzden umyt okna na novom byte, ale trocha ma odradza, ze sa este bude murovat a omietat...ale su take zaspinene, ze mi to hryzie nervy :-x
Odpovedať
Neviem, polovicke sa nechce, tak som mu povedala, ze moze vymisliet nieco aj on. Necham sa prekvapit a mozno ze este pojde k bratovi na dom a tak to cele padlo.
Odpovedať
Csikike a uz tam aj byvate?
Odpovedať
nie, este nie, ved je to tam ako v zakope...vsetko rozbombardovane, v kuchyni a na chodbe este kusky tvarnic atak, proste neobyvatelne
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasim poslusne x-) je tu niekto o tomto case?
Odpovedať
ahoj zabka, ako bolo u svokrovcov?
Odpovedať
ahoj, uz som hore x-) , bolo dobre ale dlho :-D
Odpovedať
Ahoj csikike! Asi tu bude az neskor.
Odpovedať
zabka, kedy budes v SA? Ahoj kaprik...som vedela, ze nevydrzi dlho bez netu :-D
Odpovedať
hej hej nevydrzim, som v ba, este nas ale nastastie nevypli, od zajtra budem v sali az do svadby (aspon predpokladam) a tak o chvilu ideme hladat figurky na tortu a tak pozriet este nieco v ba
Odpovedať
ahoj kaprik
Odpovedať
Tak sa zajtra stretneme, ak budes mat cas...aj mama vravela, ze by ta chcela vidiet aky styl si :-D
Odpovedať
jasne, mozeme, rano robime a ideme na vlak 14.16, takze o tretej sme v sali ;-)
Odpovedať
Csikike tvoja mamina jej bude robit kyticu? Ahoj zabka!
Odpovedať
evi aky si mala ty vikend? uzili ste si ho?
Odpovedať
zabka, cas este neviem, zavisi od toho kde budeme cez den, ale ozvem sa ti...co planujete robit zajtra?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?