Svadba v Hoteli Centrum 2013 v Košiciach

Zdravim kocky =) Rada by som znova otvorila diskusiu ohladom skusenostiach v Hoteli Centrum v Kosiciach. Vsimla som si ze tu bola otvorena jedna takato diskusia v roku 2009, ale potrebujeme aktualne informacie. Ak ste tam mali svadbu, alebo ste tam boli na svadbe, prosim aby ste napisali ake ste s tym mali skusenosti. Vopred dakujem za vase prispevky =) S pozdravom, Jana
Odpovedať
1
2
Nikto nema vobec ziadne skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@janulick85 my tam budeme mat tento rok tiez svadbu a uz poznam 2 nevesticky co tiez budu mat.. zatial som od starsich neviest nepocula nic zle len same chvaly no vela sa tam toho zmenilo minuly rok tak verim ze k lepsiemu :)
Odpovedať
@barborinkax ahoj =) Dakujem pekne ze si sa mi ozvala, som ti za to velmi vdacna. Apropo, s mojim snubencom sme sa tiez zoznamili cez Pokec a ked som ho videla, tak som mala podobnu reakciu ako ty ze tak to teda nie a teraz sa ideme brat, hehe.
Odpovedať
Ahojte :) dievcata ako ste sa nakoniec rozhodli? Ak ste uz po svadbe napiste prosim Vase skusenosti :) dakujem :)
Odpovedať
Čaute, mňa by tiež zaujímali nejaké ohlasy? píííšte :)
Odpovedať
My s prieteľom sa rozhodujeme medzi Hotelom Centrum a hotelom Double Tree, jeden veľký rozdiel je samozrejme v cene. Tiež by som potrebovala nehaké referencie na hotel centrum :)
Odpovedať
My tiež plánujeme centrum, baby mali ste uz niektorá medzitým svadbu boli ste spokojné?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mi s priateľom tiež budeme mať tam už máme aj zarezervované, ale dozvedela som sa že v ten istý deň tam budú ďalšie dve svabdy, samozrejme iné miestnosti no to isté poschodie... nie je to čudné čo myslíte? myslím preto že má to byť "môj" deň a budú tam ďalšie dve nevesty... nemáte niekto s tým skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@barborinkax Ahojte mi s priateľom tiež budeme mať tam už máme aj zarezervované, ale dozvedela som sa že v ten istý deň tam budú ďalšie dve svabdy, samozrejme iné miestnosti no to isté poschodie... nie je to čudné čo myslíte? myslím preto že má to byť "môj" deň a budú tam ďalšie dve nevesty... nemáte niekto s tým skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Drahé nevestičky prikladám Vám na ukážku foto výzdoby v jednej z miestností v Hoteli Centrum (tá hlavná hneď pri vstupe na posch.)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Máte niektorá nové skúsenosti s centrumom? Vdakaaa
Odpovedať
Ahojte, mali sme tam svadbu minulý týždeň a musím povedať, že všetko bolo úplne super. Nie je nič, načo by som sa mohla sťažovať - jedlo, obsluha - všetko ok. Manažér Vám vyjde v ústrety s akoukoľvek požiadavkou, všetko na čom sme sa dohodli bolo do bodky splnené. Miestnosť sme mali k dispozícii už deň vopred, taktiež velikánsky chladiarensky box - zákusky, alkohol, nealko to všetko tam len odnesiete a oni Vám to všetko krásne nachystajú. Taktiež nám zabezpečili aj velikánsku chladničku rovno do sály - aby sme mali všetko chladené. Výzdobu sme mali riešenú cez jednu agentúru, ale myslím že keby ste ju chceli od hotela tak sa pripláca cca. 150-200 € - ale nie som si istá. Jedna vec, ktorá nebola podľa mojej chuti bol strop - ale v konečnom dôsledku nebol až taký škaredý. keďže sme mali miestnosť nasvietenú farebnými led svetlami, tak keď sa svetlo zhaslo, vyzeralo to bombovo. Cena na osobu je 30 € - stojí to zato, máte v tom kompletné menu aj švédske stoly a izbu pre novomanželov. Jedla bolo dosť, ešte sa nám aj veľa zvýšilo :) Určite odporúčam svadbu práve v tomto hoteli - nikto z hostí sa na nič nesťažoval, naopak každý si to pochvaľoval.
Odpovedať
@sonya6 ja som tam mala svadbu a tiež tam bola ešte jedna svadba, ale tie sály sú tak ďaleko od seba, že som po celý čas nestretla nikoho z druhej svadby, ani sme nepočuli hluk, hudbu, proste nič :D z tohto obavy mať nemusíš. Ja som sa bála iba spoločného balkóna na fajčenie - ale bolo to pekne rozdelené, oni nechodili k nám a my sme zasa nechodili k nim, pohodička :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, viete mi prosim poradit vyzdobu?ak by som to nechcela nechat na hotel, ale na agenturu.Dakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tak trochu negativnejsie- este v auguste som bola v Hoteli Centrum ohladom svadobnej hostiny, manazer bol velmi prijemny, mala som z neho dobry pocit, priestory aj podmienky sa mi pacili, tak sme sa dohodli na predbeznej rezervacii bez zalohy, pretoze sme vtedy zili mimo Slovenska a chcela som, aby si to tam prezrel aj priatel. ked sme sa vratili, skocili sme si to tam prezriet, priatelovi sa pacilo, tak som dnes kontaktovala manazera, ze prideme vyplatit zalohu. po nasom prichode nam manazer zacal vypisovat prijimovy doklad, na co som mu povedala, ze este nemame podpisanu zmluvu. on sa zastavil, pozrel na mna a vraj oni zmluvy nepodpisuju, ze tento rok tam bolo 90svadieb a nebol ziaden problem (co pre mna teda nie je absolutne ziadny argument) a ked som trvala na podpise zmluvy, tak povedal, nech mu poviem, co tam chcem mat zahrnute. trochu ma to prekvapilo, ale tak povedala som, co mi napadlo a odisli sme s tym, ze sa ozve, ked zmluvu pripravi. cele sa mi to zdalo take divne, predsa len, nie je to sluzba za 25eur, ze by som bola spokojna s ustnou dohodou... asi o pol hodiny mi manazer zavolal s tym, ze si musime vybrat presne menu, lebo to MUSI byt v zmluve zahrnute. myslela som, ze som zle pocula :D cena menu je u nich jednotna, len si ho treba vyskladat a ja teraz 9 mesiacov pred svadbou uz MUSIM presne vediet, ktore jedla tam chcem mat, pretoze to MUSI byt zahrnute v zmluve, na ktoru ocividne ani nemaju sablonu a ktoru vlastne ani s nikym nikdy nepodpisuju, ved naco vlastne..? cele mi to pripadalo, ako keby mi to urobil naschval, ze no, chcela si zmluvu, mas ju mat! a to nehovorim o zmene pristupu a komunikacie akonahle som nejaku zmluvu spomenula.. no co vam poviem, sklamanie maximalne z nasej strany, hladame si teda novu salu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
ahojte nevesticky viem ze to je uz stara konverzacia ale chcela by som sa este raz opytat ci tie co ste uvazovali o centrume a ked ste tam aj mali svadbu tak ci neviete nieco odporucit pochvalit alebo naopak ;) velmi pekne vam vopred ;-) dakujeme
Odpovedať
@katkaat ahoj, my tam budeme mať 21.5. už máme zloženú zálohu aj podpísanú zmluvu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@proowe ahoj chci se zeptat jakou agenturu si mela na vyzdobu hotela centrum a na kolik to asi vyslo diky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mitchie2805 Ahoj my tam mame svatbu tyden po Vas a davali jsme jen zalohu. Zadnou smlouvu nam nedali. To vam dali automaticky nebo jste zadaly? jak to mate s vyzdobou? mate agenturu nebo vam to zdobi oni?
Odpovedať
Profilova fotka
@martulinka22 ani my sme nepodpisovali ziadnu zmluvu,iba sme dali zalohu ...manežer mi povedal že oni to robia takto stale,že nedavaju žiadne zmluvy :)
Odpovedať
@martulinka22 @dominika8291 ja som si zmluvu vyžiadala a nemal s ňou problém, hneď nám ju vyhotovil.. a výzdobu si riešime sami
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika8291 tak si me uklidnila :-) a vy resite vyzdobu jak? Manazer nam rekl ze delaji vyzdobu i oni ja se porad rozhoduju a nevim se rozhodnout :-/ uz nam chybi jen toto a nekdo na kolace :-/
Odpovedať
@martulinka22 ahoj, vyzdobu mi robila agentura Galaxy...maju rozne balicky vyzdoby- my sme mali cenu 7€/osobu...ale bolo v tom zahrnute aj celkove nasvietenie miestnosti..inak maju ceny od 3-7€
Odpovedať
Profilova fotka
@martulinka22 my sme si dali vyzdobu robit tam...v žiadnom pripade neprichadzalo do uvahy že si ju budeme robit my :D nechcem sa den pred svadbou s týmto zatažovat :P manažer nam povedal že možme prist pozriet ako to vyzera ked robia vyzdobu oni..boli sme pozriet a velmi sa nam to pacilo...a ked sme to ratali tak to vychadza na celu svadbu cca 500 eur vyzdoba,ale to sme si dali už vsetko co ponukali,svetelnu stenu,masle na stolicky,plachty na strop,na stol ozdoby, ikebany na hlavný stol...dali sme si smotanovo -staro ružovu, ..ta staroružova je ich novinka ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@viki7 ja sa mu velmi ani necudujem, naco proste robit komplikacie nejakymi zmluvami...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulkka pre niekoho komplikacia, pre ineho zabezpeka :) ja som sa, naopak cudovala, ze prenho to nebola samozrejmost
Odpovedať
Ahoj zenusky. Rada by som sa opytala a zaroven poprosila o rady.... Mali ste svadobnu hostinu v Centrume ? V ktorej sale? Akolko ste zaplatili cisto za prenajom saly( vyzdobu mam zabezpecenu) a za menu na osobu? Potrebujem asi belku salu, tak ci mi viete poradit ktora by bola taka akurat (100ludi). Dakujem , dakujem. Prajem pekny den
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte viem že je to staršie fórum, no rada by som otvorila túto téme ešte raz, potrebujem poradiť, svadbu chceme mať v roku 2019 v septembri no sálu je vraj potrebné zarezervovať čo najskôr aby sa nám ešte ušla :) páči sa mi hotel centrum, konkrétne sála Nobel budeme mať cca 140 hosí, možno viac a táto mi kapacitne vyhovuje asi najviac aby sme tam neboli ako sardinky. chcem sa ale opýtať koľko dopredu ju treba rezervovať? a aká je aktuálna cena? vyššie je síce že cca 31/osoba ale ide o cenu spred roka či dvoch tiež neviem ktorá sála, resp. neviem či sa to líši podľa sály lebo v centrume majú 4 z rôznou kapacitou, a je v cene aj apartmán pre pre novomanželou? Musím nahlásiť svadobné menu už pri rezervácii sály? (vôbec ešte neviem čo by som do menu chcela :P ) Vďaka za každý názor
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?