Menu Forum

Kameraman na 8.8.2015?/Detva,Zvolen,Banská Bystrica a okolie

29. nov 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
Registrovala sa 5. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 1 album. Má 56 priateľov. Švajčiarsko.
 ahojte,hladáme spolahlivého kameramana na 8.8.2015 v okolí,viete niekto poradiť? za kažú radu ďakujeme..
15. okt 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
 videoprodukcia TaT! vrelo odporúčam
15. okt 2014 o 12:19  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
unicornphotography
UNICORNProduction
Martin Senčák PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
unicornphotography
UNICORNProduction
Martin Senčák PRO

Foto a video - Okres Bratislava
 Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby, pozrite si môj web a kontaktujte ma. Urobíme Vám balíček na mieru emoticon
4K a BlueRay pre rok 2015 samozrejmosť emoticon
25. okt 2014 o 20:36  •  www.unicornproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aifosstudio
Aifos Studio
Peter Urblík PRO

Foto a video - Okres Zvolen
3
fotoportrét
fotoportrét
aifosstudio
Aifos Studio
Peter Urblík PRO

Foto a video - Okres Zvolen
3
 @zuzi163 sme tu len pre vás.. v súčasnosti máme stránku v rekonštrukcii.. no radi odpovieme na všetky vaše otázky.. v prípade záujmu neváhajte a kontaktujte ma poprípade viac o nás a našej práci nájdete na facebooku stačí len vyhľadať Aifos studio.. emoticon
28. okt 2014 o 11:15  •  www.aifosstudio.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@zuzi163 emoticon skuste u nas emoticon
28. okt 2014 o 16:12  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jufka
Registrovala sa 10. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 10. októbra 2015
fotoportrét
fotoportrét
jufka
Registrovala sa 10. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 10. októbra 2015
 @zuzi163
Nasla si nieco na odporucanie? emoticon my planujeme svadbu 10.10.2015, tak ak by si mama nejaky dobry tip, tak si rada necham poradit emoticon
19. nov 2014 o 15:47  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý večer,
poslala som Vám IP s našou ponukou služieb. Ak by ste mali na mňa akékoľvek otázky rada Vám odpoviem emoticon
PS: Foto - video - DJ na svadbe na Červenom kameni (náš tím - viď fotografia v prílohe)
19. nov 2014 o 18:46  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
fotoportrét
fotoportrét
zuzi163
51
 @jufka nasla som emoticon uz mame vsetko objednane,,napis mi IP emoticon
29. nov 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to