Svadba 27. septembra 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá , chcela by som poradiť a spýtať ako ste na tom s prípravami , či už máte premyslenú výzdobu..., šaty ( už ste si robili aj prieskum ....?) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Nejak nam to tu zamrzlo. Ci uz mate prace z pripravami, ze nestihate ani nic pisat?! Ja sa musim pochvalit - ked sme boli doma zaciatkom maja, tak sme postihali vybavit dost veci. Saty su rezervovane, miesto na svadobnu hostinu vybrane, foto zariadene, kvety, kolace, dokonca aj prstene nam stihli urobit za taku kratku chvilu. Takze som so sebou velmi spokojna. Teraz este vsetky ostatne doplnky zohnat a dokupit. Vam sa ako dari??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi su vsetci busy, ked nikto nepise :-) Ja som tu mala na holiday rodicov, takze nebolo kedy, a teraz ma este skusky cakaju. Ale uz nejake tie veci mam pokupene ako sviecky, menovky sme si sami urobili, no a v juli musim zajednat saty na svadbu - ak este nejake budu mat pre mna xixi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky..no konecne nejake prispevky do nasej temy..aj tak sme nejaky slaby datum:-))..pripravy nejak mrznu...hlavne veci mame a na ostatne je cas..tortu nam vraveli ,ze staci 2 tyzdne dopredu,oznamka si chceme sami robit..a s obruckami stale vaham :-) sasena:pekne popolnocky..ja asi nebudem mat,kedze sme taka mensia svadbicka..neviem,ci vobec do polnoci budeme :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste sa vsetci podeli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, uz sa nam to pomaly blizi :-) ja uz mam saty, popolnocky, topanky, zavoj, bizu, oznamka, obrucky a nejake drobnosti na vyzdobu, dohodnute kolace, hudbu. fotografa nam robi kamarat a kameramana nechcem. takze sa to rozbieha ;-) a co vy, ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...konecne sa niekto ozval..velmi slaby datum sme x-) ..takze oznamka mam v hlave predstavu,len ju zrealizovat..aj papier na skusku kupeny :-D :-D ..obrucky objednane..stale si vravim,ze mam cas,ale ako tak pozeram,nejak sa rozbehol...mala by som aspon nejake cd stvorit,kedze hudba nie je :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, aj ja sa vydávam v rovnakom termíne. Tiež mám už niečo zajednané, len s oznamkami sa nám to nejak zabrzdilo... Mám totiž vlastný motív, len starším osobám sa to veľmi nepáči...;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...vitaj..konecne niekto novy..mame naozaj velmi slaby datum :-( tie oznamka aj nam stale stoja..nejde ani o to ake,ale kto ich spravi..moja polovicka :-D :-D ..obrucky uz dorazili,dokonca o 2 tyzdne skor..len sa neviem s nimi stotoznit =-) ..mala som v hlave rozne napady a teraz neviem,ci sme tie spravne vybrali.. :-D :-D ..fesimu sa pacia..vsak aspon nieco je podla neho :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame salu,foto, svad. saty, topanky,objednané koláčiky a tortu, vybavené formalitky ;-) oznamka sme si robili myi,ked sami podarí hodím ich sem, inak velmi vydarené a iste viac potešia než keby sme si ich robiť dali....obručky očakávame každým dňom, tiež sme sa nevedeli rozhodnúť, ale keľže ich mame robené na mieru, tak by sme mohli byt spokojni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
renik no sikovni ste..nad tortou so este ani nerozmyslala..pekne hod nieco do albumu,nech mame co chvalit:-)
Odpovedať
Woman - možno nie sme až taký slabý termín, ale všetci sú na dovolenkách alebo majú kopec vybavovačiek. My sme sa posledné dva týždne ani nezastavili... Priateľ má veľmi malú veľkosť a tak bol dosť veľký problém zohnať oblek. ALe už ho máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembove, dlho som tu nebola... mame vsetko, len kolaciky nie, tie maminky vybavuju, no a mne sa zacinaju sit saticky. po vsetkych peripetiach a trojmesacnom nerozhodovani som v jednu nedelu zazrela nejaku slecnu v nejakom filme v svadobnych satach, zdvihlo ma z kresla (taku reakciu som od seba chcela pri "tych" satach), stiahla som si videjko z youtube a ukazala krajcirke. a vymyslela som si farebne bolerko a farebne topanky. takze nakoniec vobec nic salonove, aj ked som bola na pokraji rezervacie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky. Tiez sa pridavam po dlhom case. Pomaly ale isto sa nam to uz blizi. My sa chystame na Slovensko buduci tyzden - takze rozposleme aj oznamka. Zatial stale hladam popolnocne saty - poradte nejake dobre obchody u nas!
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, najlepsi obchod u nas je monsoon, ktory u nas nie je, ale ked si v UK, nakup tam! :)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam skus sa pozret na stranku www.sexyher.co.uk ja mam odtial saty maju dobre ceny a da sa aj vybrat, problem je len jediny nakupujes online bez skusania. Ja som si objednala saty z tej stranky a dala som si ich usit na mieru, no ked si objednas cislo pride ti to na druhy den a pokial ti nesedi mozes to vratit. Kedze ja som si to davala robit na mieru tak to trvalo asi mesiac, ale ja som velmi spokojna. Dokonca este moje dve kamosky si objednavali od nich saty a boli velmi spokojne, mozes mrknut aj do mojho albumu mam tam tie saty. Inak mate uz zajednanych fotgrafa a kameramana, my este nie a dokonca je s tym teraz problem, tak snad sa postasti.
Odpovedať
ahooooooooooj, ja sa tiez pripajam k tomuto terminu :) Ja sa uz tak strasne tesim a uz som si myslela, ze tu nikoho nenajdem s tymto terminom :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj..zmenili ste termin??..lebo mas pisany 20.maj :-D
Odpovedať
Ano, zmenili....ale tento je uz isty...:) aspon dufam...
Odpovedať
uz je to aj zmenene v profile....nejako som si to neuvdeomila, ze tam mam este ten stary.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! v podstate aj my už máme všetko, akurát nevieme, kam sa pôjdeme fotiť, ak bude zlé počasie. Chceli sme vybaviť starú radnicu, ale ešte sme sa k tomu nedostali. Najhoršie na tom všetkom je, že celý august som sama, keďže Tonky musel ísť na mesiac do Nemecka neviem, čo je ešte také životne dôležité ohľadom svadby ;-) môžete napísať aj nejaké drobnôstky, aby sme náhodou na nič nezabudli
Odpovedať
Profilova fotka
No ahoj baby. Fakt nam to tu moc nejde. Ako sa mavate par tyzdnov pred? Ja mam dost stresy, pretoze sme museli premiestnit svadobnu hostinu na iny hotel a s tym sa vsetko zmenilo :-( Takze mam dost ]-( Planujem vsetko od znova a este k tomu takto z daleka...
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam-prečo ste to museli zmeniť čo vám to zrušili?
Odpovedať
Profilova fotka
to je inak dosť teda blbé.my už máme všetko nachystané akeby sa mi niečo zrušilo-asi by ma šlahlo.no teda jediné s čím máme problém je,že ešte nevieme ktorý farár nas bude sobášiť,to sa dozviem až v deň sobášu.no milé.
Odpovedať
Profilova fotka
gusto, nezrusili nam to oni, ale my. Zacali sme sa dozvedat same zle veci (znami tam mali svadbu a hroza ze to bolo) - este stastie stihli sme to zmenit :-N Takze aj nasa vina - vsetko menime na poslednu chvilu... A ty uz mas vsetko zariadene (okrem farara)?
Odpovedať
Profilova fotka
Ach ták,to potom áno,a kde budete mať svadbu?u nás by sme už žiadnu inú volnú sálu nenašli,aj to mi sme si vyberali dátum podla volnej sály a nie kedy chceme my,takže sme museli mať svadu na zelenej vode,v okolí najskorší termín je až koncom októbra a to sme eda necheli v takej zime. inak máme všetko nachystané už len čakáme,no teda ešte sa pôjde zobrať víno ale to až v ten týždeň
Odpovedať
Profilova fotka
už som si t pozrela.takže sbadba u vás,asi máte väčšiu kapacitu miestnostami
Odpovedať
Profilova fotka
Mali sme stastie - svadba bude v hoteli Mnich(kde este bolo volne) aj ked sice uz tam maju naplanovanu aj dalsiu svadbu, takze my sa prisposobujeme :-( Ale tiez sme uz nemali moc na vyber - hodne svadieb je na plane na september. A ak sa mozem opytat odkial budete mat vinko?
Odpovedať
Profilova fotka
Krokonany-okres nové mesto nad Váhom-alebo už Piešťany-neviem do ktorého okresu to patrí. Ale naši a svokrovci vybrali velmi dobre chutilo nám,a našťastie sa tam objednávať nemusí,ked tam prídeš sú schopný ti dať aj dveto L naraz,takže pohoda. A to v tom hotely budú naray dve svadby to ako ale každá má svoju miestnosť hej?
Odpovedať
Profilova fotka
bože čo som napísala Krakovany-toto je správne :-D
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat budete mat nejaky kabatik,alebo bolerko na fotenie? uz sa dost schladilo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?