Svadba 27. septembra 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá , chcela by som poradiť a spýtať ako ste na tom s prípravami , či už máte premyslenú výzdobu..., šaty ( už ste si robili aj prieskum ....?) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj budem mať bolerko s trojštvrťovímy rukávmi ale je to také tenke ako keby ani nič som nemala ale aspoň čosi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...nebodaj sa nam tema chvilku pred svadbou rozbehne??..bolerko vraj mam prichystane,ale este som ho nevidela,lebo sa silo,tak az v sobotu ;-) ..este stale nemam zakusky objednane x-) ..menovky si budeme tlacit v utorok..vinko je tiez objednane..a kyticku tiez este nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
len aby sa niekto našiel s volným termínom na zákusky.neexistuje nejaká predpoved o dva týždne? mám dobré nervyz toho aká je zima.
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano,v jednej nam povedali,ze nam skor ako tyzden predtym objednavku nezoberu,lebo si ju aj tak este 3krat rozmyslime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj hm jasan aspoň majú istotu a neprídu o kšeft.
Odpovedať
Profilova fotka
hladala som to počasie ale je tam len predpoved na dsať dní dopredu
Odpovedať
dufam ze bude pekne, alebo aspon nech neprsi...
Odpovedať
Profilova fotka
môže byť zima len nech svieti slniečko!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
http://pocasie.pozri.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte 27-cky :-D ..ako pokracuju pripravy??..my sme konecne objednali kyticu,tortu,bola som na skuske siat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
..dufam,ze ste vsetko zvladli na 1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čafte tak ako vám to dopadlo?nám úplne super!! počasie bolo ako na objednávku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vsk bolo na objednavku,objednala som.. :-D ..aj nam bolo fajn ,uplna pohodicka,ziadny stres.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no trochu stresu som veru mala,hlavne pred odobierkou.po kostole už úplne všetká nervozita zmizla.
Odpovedať
Profilova fotka
..my sme odobierku nemali..mam 40 na krku,bolo by to smiesne..iba ak od dcery by ma pytali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..halo 27-micky :-) Vcera sme mali mesacne vyrocie..ako ide zivot?? ;-)
Odpovedať
my sa mame super. mame aj tazke casy za sebou ale na to sa snazime zabudnut...a prezivame krasne casy....cerstvo zalubeni... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
..to je fajn,ze je vsetko ok..takze usmejsa usmej sa a vsetko pojde lahsie..pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa oneskorone pridavam a ked to s odstupom casu hodnotim, tak 27. september bol velmi dobry vyber ;-) pocasie vyslo super, aspon teda v Ke a ani sme sa nenazdali uz tomu ubehlo 3 mesiace x-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ano,bol to super den..krasne pocasie a ten cas naozaj nezadrzatelne leti...nech je vam v novom roku skvelo :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?