Menu Forum

Hľadám DJ 3v1 na 20.9.2019, Preseľany pri Nitre

24. okt 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ladymaccbeth
1
Registrovala sa 7. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
ladymaccbeth
1
Registrovala sa 7. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Okres Nitra.
 Ahojte, hľadám niekoho dobrého kto vie zastúpiť DJ, starejšieho a aj moderátora na svadbe. Svadba sa bude konať 20.9.2019 v Preseľanoch pri NR. Super by bolo ak by mal aj dekoračné osvetlenie. Viete mi niekoho poradiť ? Prípadne voľný ak ste DJ a splňate tieto požiadavky ozvite sa mi emoticon Ďakujem
23. okt o 12:01  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (40 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (40 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1
 Dobrý deň prajem, termín 20.9.2019 mám voľný a vedel by som Vás prísť zabaviť na Vašu svadbu. Viem Vám ponúknuť služby DJa a moderátora priebehu svadobnej hostiny, svadobnych hier či súťaži, viem vám priestory nasvietit LED svetlami. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
S prianím pekného dňa Martin.
23. okt o 12:23  •  Svadba bola v auguste 2009  •  www.facebook.com/djmartinvozar  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
7

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove posledne aktualizovane volne terminy v roku 2018 - soboty v mesiacoch NOVEMBER : 17.11., 24.11., DECEMBER : 15.12., 22.12., 29.12., ako aj vybrane volne PIATKY v novembri a decembri. Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety s kompletnym zabezpecenim vasho podujatia, moderovanim, ozvucenim, osvetlenim, programom,”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
7

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove posledne aktualizovane volne terminy v roku 2018 - soboty v mesiacoch NOVEMBER : 17.11., 24.11., DECEMBER : 15.12., 22.12., 29.12., ako aj vybrane volne PIATKY v novembri a decembri. Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety s kompletnym zabezpecenim vasho podujatia, moderovanim, ozvucenim, osvetlenim, programom,”
(Pred 2 týždnami)

Pekny den prajem!
Som Vam k dispozicii na Vasu svadbu. Posielal som Vam spravu so vsetkymi blizsimi info podla Vasich predstav.
Prijemny den prajem!
S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
23. okt o 12:29  •  www.djerni.wbl.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
24. okt o 08:34 • zwena

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
5
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
5
 Pozdravujem, volám sa Dušan, som svadobný VideoDJ a moderátor, termín mám voľný a viem prísť na Vašu svadbu. Pozrite si fotograie, videá a referencie v profile alebo na fb stránke "Video DJ Dušan Dojčár" alebo aj na Youtube kanály ("DJ Dusan Dojcar"), kam pridávam pravideľne ukážkové videá zo svadieb. Vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa želaní, stačí ma kontaktovať. S pozdravom svadobný DJ Dušan
24. okt o 15:22  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (32 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=Ixe0gVnwDps&feature=share”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (32 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
7

“Https://www.youtube.com/watch?v=Ixe0gVnwDps&feature=share”
(Pred 1 rokom)

Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
24. okt o 20:17  •  www.djnasvadbe.eu  •  Páči sa mi to

Reklama