Menu Forum

Hľadám DJ-a na 17.9.2016 z Nitry a okolia

17. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dolphi
1
Registrovala sa 4. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
fotoportrét
fotoportrét
dolphi
1
Registrovala sa 4. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
 Ahojte.Hľadam nejakeho volneho DJ-a z Nitry a okolia na 17.septembra. Viem,ze vacsina je uz rezervovana,ale chcem to skusit aj touto cestou,kedze ma tlaci datum...za akekolvek info budem vďačna.
4. aug o 20:52  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rastosrobar
DJ Rasťo Šrobár
Rastislav Šrobár PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
17

“DJ na svadbu :-) www.djsrobar.sk”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
rastosrobar
DJ Rasťo Šrobár
Rastislav Šrobár PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
17

“DJ na svadbu :-) www.djsrobar.sk”
(Pred 3 mesiacmi)

Ahojte, ak máte záujem o hudobnú produkciu, osvetlenie a ozvučenie na Vašej svadbe kľudne si môžete pozrieť môj profil na tejto stránke, prípadne facebook (môžte ma kontaktovať prostredníctvom telefonu) . Nájsť ma môžete pod menom DJ Rasťo Šrobár. Zatiaľ ďakujem a pekný zvyšok dňa Vám prajem.
5. aug o 11:58  •  www.djsrobar.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
9. aug o 23:38 • juli1989
fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
lucabiani
Dj Luca Biani
PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
 Dobrý deň, ak ešte stále hľadáte Dj na vašu svadbu môžte ma kontaktovať cez môj profil. Veľmi rád vám poskytnem ďalšie info.
17. aug o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to