Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar viem kde to je- kupovali sme tam zopár vecí... tak to je ešte celkom dobrá cena...my máme tiež maličkú linku a stála o doooosť viac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova....no aj toto je dosť vela, ked si prestavím že v obchode je o polovicu väčšia ale o polovicu lacnejšia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar to máš pravdu, aj ja som pozerala linky v obchode, ale mne by sa do kuchyne žiadna z nich nezmestila- teda ja som chcela L-kovú a taká z obchodu by sa tam vošla len tak, že potom by som tam už asi nevošla ja... :-D my máme doooosť maličkú kuchynku, tak sme to museli riešiť linkou na mieru- tak sa nám tam zmestí všetko aj rohová potravinová skriňa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...presne preto sme aj my riešili linku na mieru...mne sa jedna páčila v drevone len bola veľká :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee :-D ..tak sme sa konečne dočkali svadobného dvd tak sa veeeeeelmi vytešujem :-D je uuuuplne supeeeer a sme s ním maximálne spokojní... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj Janka, to je super, že už konečne máte vaše dlho očakávané dvd :-) Hovoríš, že sa oplatilo naňho tak dlho čakať? Baby, na tejto stránke je založená téma, že čo zbytočné ste mali na svadbe... Ako je to u vás? Bolo niečo, čo teraz považujete za zbytočné, čo ste nemuseli mať? V tej téme kočky prevažne píšu, že zbytočne riešili výzdobu, že si zbytočne kúpili podvazok, alebo mali čokoládovú fontánu. Keďže my máme malú svadbu, tak považujem za zbytočné dj (hudbu si robíme my, ktorú potom len pustíme), popolnočné prezliekanie do ďalších šiat, poháre a podobné vecičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ...veru oplatilo ;-) trochu som sa obávala, keď baby písali, že videli velké rozdiely v kvalite keď točil Miloš a keď ten jeho kolega, ale keďže my sme mali Miloša len pred sobášom v parku a tú časť vsunul ku koncu 1.dvdčka, tak sa to tam moc nedalo vidieť- takže maximálna spokojnosť... ;-) :-D čo sa týka zbytočných vecí- keď tak nad tým rozmýšľam, ja nič z toho čo sme mali nepovažujem za zbytočné... ;-)
Odpovedať
ani my sme z drahým nepovažujeme nič zbytočne čo sme mali na svadbe, asi iba množstvo kolačov čo sme mali nakoniec
Odpovedať
Profilova fotka
koľko koláčov ste rátali na osobu? Dávali ste aj do výslužiek?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee....my sme tiež nemali asi nič zbytočné na svadbe....všetko čo sme mali sme aj využili alebo zjedli :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, dúfam, že po svadbe budem tiež mocť napísať takúto vetu :-)
Odpovedať
vrabciak na stol sa ratalo 3 kusy na osobu a do vyslužiek si už nepamatujem, ale nie preto bolo vela kolačov, ale preto, že nám bolo prinesených cez 200 kusov koláčov na vyše - vobec sme o nich netušili
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chelonka, ďakujem ;-) Tých 200 kusov ste asi dostali na zanáškach, že? Ja plánujem krabicu zobrať na akciu, čo budem mať pred svadbou a niečo asi zoberiem aj do práce. Ináč to nechám radšej na maminu a svokru.
Odpovedať
Ahojte Levicanky:)) potrebovala by som tak trochu rada, zhanam kameramana a okrem toho aj DJ+ starejsi ( v jednej osobe). Vedeli by ste mi pomoct? My budeme mat svadbu v Sahach... preto sa snazim zohnat niekoho aspon z okolia. Pripadne kontakty mi prosim poslite do IP... dakujem mooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky :-) jankavladkova jeeeeeeeej super ze uz mas DVD,tesim sa ze ste spokojny,hned z dvoch dvodov-kvoli tebe,aj kvoli sebe :-D kedze aj my mame Vilema zajednaneho na nasu svadbu.. ;-) ;-) vrabciak tak si usilovna,ked robis menovky sama,aj oznamka si si sama navrhovala??ja sa tiez planujem chodit trocha osmahnut d solarka na buduci mesiac.. 8-) inac vsetko je viac menej zajednane,este my oznamka nemame-teda vymyslene by uz boli,ale kedy budu hotove..kedy ich chcete uz posielat?? pomaly sa to krati,sa mi pomaly zda ze uz by bolo aj na case keby uz boli hotove..tak neviem :-N mimiik mas IP
Odpovedať
ahojte kočky - nevestičky :) viete mi niekto poradit, či 80 hosti na Margite (Rekrea) nebude moc vela..? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, lucka.europe, ďakujem za pochvalu :-) Oznámka som si tiež už spravila, vytvorila som oznámko z pozvánky :-D Máme málo ľudí a tak som s tým nemala veľa starostí. Niekedy dám do albumu Oznámka budeme rozdávať už v marci, pretože prídeme na SR v marci podať daňové priznanie a potom prídeme už len dva týždne pred svadbou a to už na rozdávanie bude neskoro a hlavne ani čas na to nebudeme mať. Za normálnych okolností by sme oznámka rozdávali asi mesiac pred svadbou. Momentálne usilovne zháňame košelu pre drahého. Potrebujeme slim fit, ale majú len bielu a my potrebujeme zohnať s nádychom, pretože aj vestu sme zohnali šampáň a aj ja mám šaty vo farbe šampáň, preto biela košeľa nemože byť :-( Chcem ešte kúpiť maličkosti ako balóny a lietajúce lampióny. Potrebujeme ešte doriešiť menu a zarezervovať ubytovanie. Inak sme dosť v pohode. V marci si už pojdem zajednať kyticu, tak dovtedy si hádam nejakú vyberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim poradite mi niektora nejaku dobru kadernicku v LV? Este to tu moc nepoznam. Diky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ladytt, kontakt ti síce neviem dať (lebo nemám), ale ak si v Leviciach, tak zájdi do kaderníctva na námestí, tam kde je svadobný salón Sofia a pýtaj si Silviu, alebo je ešte jeden kadernícky salón v uličke, kde je ochutnávka vín asi niekde v strede tiež jeden salón na poschodí a tam si pýtaj Lucku, ona bude robiť aj mne účes, teda ak dobre dopadne skúška. K obom som chodila, keď som bola v LV, takže ich prácu poznám a bola som spokojná zakaždým. Dúfam, že sa v tom popise vyznáš :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujjeeeem, salon Sofia to viem kde je tak to tam pohladam a ochutnavka vin- to sa budem musiet spytat, ale urcite to najdem. Dakujem este raz je takze najst dobru kadernicku :-) ked tu nikoho nepoznam. Krasny dnicek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ladytt....ja ti viem ešte poradiť jednu kaderníčku, nachádza sa pri trhu v tej väčšej teraz zateplenej budove (za bowlingom) a tam je jedna baba, je super, mne robila vlasy na svadbu....spoznáš ju hned, má ružové vlasy a volá sa Maťka ;-)
Odpovedať
ahoj rosannar, a nevies cely nazov kadernictva, zeby som urobila kuk aj na nete?
Odpovedať
Profilova fotka
cammeronka...no niečo v takomto zmysle... Pink Scissors ....
Odpovedať
ahoj tak ja mam uuplne genialnu a super sikovnu kadernicku ..vola sa janka a kadernictvo ma v rotunde na prizemi a salon sa vola VOGUE....som s nou veeelmi spokojna a cela moja rodinka a kamaratky tiez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee ladytt, aj ja odporúčam Janku z VOGUE - tiež som s ňou maximaaaaaaaaalne spokojná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tú kaderníčku, čo robila Rosannar vlasy poznám aj ja. Robila v Tescu v kaderníctve a tiež robila vlasy mojej kamoške. Spravila jej ich veľmi pekne akurát, že sa jej dosť skoro rozpadli. Potom som jej to upravovala na záchode :-D a dávala som jej sponky z mojich vlaasov do jej :-D Píšem si do poznámok, nezabudnúť si sponky a lak na vlasy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ...to vážne? :-. Mne účes bez problémov a bez potreby úpravy vydržal celú noc- prežil bez ujmy všetky tancovačky, prezliekačky, vyberanie čelenky a aj šatku pri čepčení a krásne držal ešte aj celú nedelu a to som v ňom aj spala...no a keby mi už nevadil ten lak vo vlasoch tak vydrží určite aj v pondelok... :-D Takže hoci som mala aj lak aj náhradné sponky pre istotu so sebou, vôbec som ich nepotrebovala... :-D
Odpovedať
ahojte, moze mi niekto do IP napisat nejaky dobry tip a kontakt na dobreho fotografa a DJ z okolia Levic? Hlavne na nejakeho spolahliveho co robi krasne foto..vdaka :-)
Odpovedať
ladytt: mne janka robila vlasy na stuzkovu, na svadby, aj sestre na stuzkovu , mamine tiez atd....a tie jej ucey mi vydrali ako tu uz spominala jankavladkova aj po spani na druhy den, a vydrzali by aj dlhsie , ale tak predsa nemozem to mat tyzden :-D vyskusaj ju je ozaj dobra...len teraz robi na zmeny jeden tyzden robi od rana a druhy tyzden od obeda do vecera, ale neviem presne lebo to ma nove a ja som tam bola naposledy pred vianocami :-D a co sa tyka tej co robila v tescu mne tak dokatovala vlasy, ze som az plakala, ale janka ich dala dokopy :-N no , ale ved kolko ludi tolko nazorov ....
Odpovedať
Cafte manzelky a buduce manzelky ;-) 8-) Ako sa mate? My UZ ( :-N ) mame DVD... myslela som, ze sa ho ani nedockam... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?