Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
1
136
137
Aj ja zhanam fotografa z Levic. prosiiim poradte mi niekoho dobreho a nie moc draheho... poznate takeho?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, možno sa už niektorá nevestička pýtala ale neviem to najsť takže ete raz, máte niaké skúsenosti s penzionom Tilia alebo poznáte niaké pekné miesto v okolí Lv alebo ZM ? Umňa zatial vedie Vinársky dom Maxim ale cem kuk aj niečo iné...
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Ahojte baby, s priatelom sme sa zasnubili a nabuduci rok august/september planujeme svadbu. Momentalne ale zijeme v zahranici, preto by mi velmi pomohlo, keby ste mi niektora z vlastnej skusenosti napisali nieco o tom kde ste mali svadbu, ake to tam bolo, akeho kameramana ste mali, fotografa a tak. Budeme mat asi 120 ludi :-. vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacko12 Dobrý deň, ak hľadáte fotografa na vašu svadbu radi by sme Vám ponúkli naše služby. Dopravu v rámci slovenska máte u nás zadarmo. Momentálne ešte stále prebieha akcia "dvaja fotografi za cenu jedného" Dvaja fotografi pre vás znamenajú viac záberov, rôzne neštandardné pohľady pričom jeden fotograf sa môže plne venovať len Vám zatialčo ten druhý zachytáva atmosféru a náladu vaších hostí :-) Ak budete potrebovať radi Vám poradíme aj dobrého starejšieho na svadbu a podobne... S pozdravom Hanka a Igor
Odpovedať
@showcheeks Dobry den, dakujem za ponuku, prezrieme si vasu pracu a v pripade zaujmu sa vam ozveme.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť moje služby nakoľko som fotografka. V prípade záujmu sa na Vás budem moc tešiť! S pozdravom
Odpovedať
@kacko12 Ahoj, som z Levic a momentalne tiez zijem a fotim v zahranici, ale od juna 2014 budem opat fotit aj na Slovensku. Moju pracu si mozes pozriet tu alebo na mariobocak.sk Pekny den!
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem pekny den, bude nam ctou zvecnit Vam ten najkrajsi den... viac na nasom webe... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade Vášho záujmu nemám problém za Vami pricestovať. :) S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte baby viete mi poradiť dobrého kameramana a fotografa v Leviciach na svadbu kt.sa bude konať v zámku v Topoľčiankach?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@barbi98 aky mate datum svadby ?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@peterduchovic 15.04.2017
Odpovedať
Ak by sa dalo tak by bolo dobre ak fotograf aj kameraman nejak spolu spolupracovali...Su tu takí?
Odpovedať
Levicanky,prosim vás,nejaky konkrétny kontakt na kameramana+foto do 400€? :(
Odpovedať
1
136
137
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?