Menu Forum

Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janka26506
1
Registrovala sa 9. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Levice.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
janka26506
1
Registrovala sa 9. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Levice.
  • Svadba bola 12. októbra 2013
    okres Levice
 Aj ja zhanam fotografa z Levic. prosiiim poradte mi niekoho dobreho a nie moc draheho... poznate takeho?
2. apr 2013 o 15:41  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikaliki
10
Registrovala sa 26. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 7 priateľov. Levice, okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
kikaliki
10
Registrovala sa 26. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Má 7 priateľov. Levice, okres Levice.
 Ahojte, možno sa už niektorá nevestička pýtala ale neviem to najsť takže ete raz, máte niaké skúsenosti s penzionom Tilia alebo poznáte niaké pekné miesto v okolí Lv alebo ZM ? Umňa zatial vedie Vinársky dom Maxim ale cem kuk aj niečo iné...
17. sep 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Nový album na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

“Nový album na mojej webstránke - svadba Monika a Milan - Raková na Kysuciach - http://duchovic.sk/rakova-kysuce-svadobne-fotografie.html”
(Včera)

pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
17. sep 2013 o 13:45  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacko12
1
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
kacko12
1
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Levice.
 Ahojte baby, s priatelom sme sa zasnubili a nabuduci rok august/september planujeme svadbu. Momentalne ale zijeme v zahranici, preto by mi velmi pomohlo, keby ste mi niektora z vlastnej skusenosti napisali nieco o tom kde ste mali svadbu, ake to tam bolo, akeho kameramana ste mali, fotografa a tak. Budeme mat asi 120 ludi emoticon vopred dakujem.
17. sep 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

32

“Ahojte baby, bookujeme budúci rok www.showcheeks.sk Budeme radi ak trošku pobookujeme aj s vami”
(Pred 1 mesiacom)

@kacko12 Dobrý deň, ak hľadáte fotografa na vašu svadbu radi by sme Vám ponúkli naše služby. Dopravu v rámci slovenska máte u nás zadarmo. Momentálne ešte stále prebieha akcia "dvaja fotografi za cenu jedného" Dvaja fotografi pre vás znamenajú viac záberov, rôzne neštandardné pohľady pričom jeden fotograf sa môže plne venovať len Vám zatialčo ten druhý zachytáva atmosféru a náladu vaších hostí emoticon

Ak budete potrebovať radi Vám poradíme aj dobrého starejšieho na svadbu a podobne...

S pozdravom Hanka a Igor
18. sep 2013 o 13:22  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacko12
1
fotoportrét
fotoportrét
kacko12
1
 @showcheeks Dobry den, dakujem za ponuku, prezrieme si vasu pracu a v pripade zaujmu sa vam ozveme.
19. sep 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
môžem Vám ponúknuť moje služby nakoľko som fotografka.
V prípade záujmu sa na Vás budem moc tešiť!
S pozdravom
19. sep 2013 o 15:51  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariobocak
Mário Bočák
Mario Bočák PRO

Foto a video - Okres Levice
3
fotoportrét
fotoportrét
mariobocak
Mário Bočák
Mario Bočák PRO

Foto a video - Okres Levice
3
 @kacko12 Ahoj, som z Levic a momentalne tiez zijem a fotim v zahranici, ale od juna 2014 budem opat fotit aj na Slovensku. Moju pracu si mozes pozriet tu alebo na mariobocak.sk
Pekny den!
28. sep 2013 o 09:39  •  www.mariobocak.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrfotostudio
MRfotostudio
Mgr. Marek Rakovský PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
mrfotostudio
MRfotostudio
Mgr. Marek Rakovský PRO

1
 Prajem pekny den, bude nam ctou zvecnit Vam ten najkrajsi den... viac na nasom webe... emoticon
9. okt 2013 o 00:04  •  www.mrfotostudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Včera)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade Vášho záujmu nemám problém za Vami pricestovať. emoticon
S pozdravom
9. okt 2013 o 16:13  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
25. okt 2013 o 19:17 • mirip
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
 Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
8. nov 2013 o 11:44  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
Registrovala sa 12. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
Registrovala sa 12. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte baby viete mi poradiť dobrého kameramana a fotografa v Leviciach na svadbu kt.sa bude konať v zámku v Topoľčiankach?Dakujem
12. máj o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

(Včera)

@barbi98 aky mate datum svadby ?
12. máj o 11:31  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

12. máj o 12:20  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
 @peterduchovic
15.04.2017
12. máj o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
 Ak by sa dalo tak by bolo dobre ak fotograf aj kameraman nejak spolu spolupracovali...Su tu takí?
14. máj o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macicka321 (22 r.)
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Zemberovce, okres Levice.
  • Svadba bola 16. júla 2016
    Levice, okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
macicka321 (22 r.)
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Zemberovce, okres Levice.
  • Svadba bola 16. júla 2016
    Levice, okres Levice
 Levicanky,prosim vás,nejaky konkrétny kontakt na kameramana+foto do 400€? :(
6. jún o 22:59  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš