Hľadám fotografa a kameramana na 10.6.2017 v Mikuláši

Ahojte ☺ viete nám prosím poradiť nejakého dobreho fotografa a aj kameramana? S ktorým máte dobre skusenosti? Svadbu budeme mať pri Liptovskom Mikulasi 10.6.2017.Dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne pozri môj web. Ak by ťa fotografie oslovili, stačí napísať. Prajme pekný večer :)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som Vám ponuku na IP. :) Prajem pekný večer. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka010 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka010 Pekny den prajem, Vas termin mam volny. V pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka010 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma budete kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň posielam ponuku do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak sa Vam bude pacit moje portfolio ozvite sa :) Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa Ako fotograf sa snažím, aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. Viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfólio. Najviac mám na facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucka010 Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekny den zelam, Vas termim mam volny, fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny :) moj profil Vam je k dispozicii..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?