Hľadám fotografa a kameramana na 16.9.2017 v Leviciach

Hľadáme šikovného fotografa na celý svadobný deň a taktiež kameramana. Lokalita: okres Levice
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkashop ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som Vám ponuku na IP
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkashop Dobry den, vas termin mam este volny a v pripade zaujmu vam viem odporucit aj skveleho kameramana....v pripade zaujmu o moje sluzby ma nevahajte kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Vas termin mam volny, viac foto v profile. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Tento termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše foto a video služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás zaujali veľmi rada Vám pošlem viac informácií prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kristinkashop pozrite si aj moje svadobné fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem sa s Vami plaviť v oblakoch v ďeň Vašej svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem poslala som vám do správy aj cenovú ponuku a sem malú ukážku fotografií
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spravíme všetko preto, aby sme Vám pomohli uchovať si spomienky na Váš výnimočný svadobný deň. Ponúkame spravodlivú cenu úplne pre každého. Ďaľšie informácie v Internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu stránku, ak sa Vám budú naše videá a fotografie páčiť, kedykoľvek sa ozvite. Váš termín máme zatiaľ voľný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?