Fotograf, 16.10.2020, Nitra a okolie

Ahojte, buduci rok budeme mat svadbu v blizkosti Nitry, viete mi poradit dobreho fotografa? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Sme z Partizanskeho a Tento termín máme stále voľný . V súkromnej správe posielam bližšie info Pekný deň prajem Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chiaraxy neviem, či som dobrý, ale skúste nahliadnúť na moju tvorbu. Som priamo z Nitry a cestujem po celom Slovensku. Nahliadnite na môj web pre viac info a viac mojej tvorby :) Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nie je problém, nahliadnite na náš web, kde nájdete portfólio aj cenník 😊
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, nájdete ma na FB: Kyria photography alebo na webe :) cesta do NR je už v mojej cene, som z NZ
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku s rozpísanými balíčkami do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chiaraxy Dobry den, tiez mam dany termin volny, som fotograf z Bánoviec. Pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe, facebooku...
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chiaraxy ahoj, pozrite si moju prácu na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
@chiaraxy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať do správy pre bližšie info. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
TErmín sa nám práve uvoľnil. Budeme radi ak nazriete na naše portfolio.
Odpovedať
dakujem vam vsetkym krasne za ponuky, bolo ich neurekom. uz sme si vybrali. vam ostatnym prajem vela stastia, nech sa vam dari 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?