Hľadám svadobného fotografa 20.10. 2018 Nitra a okolie

Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa na termín 20. 10. 2018 v okolí Nitry.
Odpovedať
Profilova fotka
@misak73 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty, platíte ho za celodennú prácu. Vo vlastnom záujme žiadajte od nás celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že máme konzistentný štýl a nespravili sme pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Termin mam volny. Viac z prace na webe. Treba vidiet. info v sprave.
Odpovedať
My mame m.v Photography z partizanskeho . Super prístup a dobrá cena . Už mame za sebou rande fotenie a môžem len odporucat . Zajtra nás čaka to svadobné :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a páčila sa vám naša tvorba sme tu pre vás máme dve pobočky v partizánskom a v prievidzi sme mladý pár a nudiť sa s nami určite nebudete :) máte správu aj s cenovou ponukou
Odpovedať
Profilova fotka
@misak73 Dobrý deň, pozrite si moju tvorbu. Rád budem Vašim svadobným fotografom. Keď budete mať akékoľvek otázky, kontaktujte ma a rád odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý tento termín mám momentálne aj ja voľný, rád Vám ponúknem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misak73 ahoj, pozrite si moju prácu, ak sa vam fotky budu pačiť, velmi rad poslem link na celu svadbu z nižšie umiestnených fotiek.
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči, moja tvorba, v prípade záujmu ma kontaktujte :-). Pekný deň prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
@misak73 Dobrý deň :-) Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma môžete kedykoľvek kontaktovať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?